Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Dirck Van Baburen oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Dirck Van Baburen: kereslet egy pillantásban
A Dirck Van Baburen legnézettebb műve a(z) AllPaintingsStore.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban: Christ Driving the Money Changers from the Temple: 200 megtekintés, ami a művész összes megtekintésének 18%-át teszi ki. A következő kereslet: The deposition of Christ és The Capture of Christ with the Malchus Episode. Dirck Van Baburen összesen 1 400 látogatást generált, ebből 400 a művész oldalon és 1 000 a jednotlivű festményeken. Csúcsmegoldás: Júl 2026, 1 400 látogatással. A vásárlók a Értékmentesen fakó (Színelnyomás) irányába tendírással rendelkeznek: ezek a látogatások 45%-át teszik ki, míg a művész katalógusának 22%-át jelenti.
A vásárlók által leggyakrabban megnyitott 9 művész Dirck Van Baburen alkotása
A legnézettebb AllPaintingsStore.com művek sorrendje a valós látogatások alapján az elmúlt tizenkét hónapban: Dirck Van Baburen művei közül a 9 legnézettebb festmény került a sor đầura.
-
1
Christ Driving the Money Changers from the Temple, 1621
200 látogatás · 18,2%
-
2
The deposition of Christ
200 látogatás · 18,2%
-
3
The Capture of Christ with the Malchus Episode, 1616
100 látogatás · 9,1%
-
4
Young Man Singing, 1622
100 látogatás · 9,1%
-
5
Prometheus Being Chained by Vulcan, 1623
100 látogatás · 9,1%
-
6
A philospher
100 látogatás · 9,1%
-
7
Burial of Jesus, 1600
100 látogatás · 9,1%
-
8
The Denial of Saint Peter.
100 látogatás · 9,1%
-
9
Man with a Flute
100 látogatás · 9,1%
Mennyi érdeklődést kap Dirck Van Baburen havonta?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Megnézem az adatokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 400 | 1 000 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sze 2026 | 0 | 0 |
Hány imádrát nézik meg Dirck Van Baburen festményeit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen típusú festményeket választanak Dirck Van Baburen vásárlói?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Megnézem az adatokat
| Érzelmi hangulat | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Drámai | 66,7% | 80,0% |
| Belső elmélyülést sugárzó | 8,3% | 20,0% |
| Melankolikus | 8,3% | 0,0% |
| Sötét és komoly | 8,3% | 0,0% |
| Szellemi | 8,3% | 0,0% |
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 91,9% | 90,9% |
| Lágy árnyékok | 5,4% | 9,1% |
| Érezhető fényesség | 2,7% | 0,0% |
| Fényerék egyensúlya | 0,0% | 0,0% |
| Fényes | 0,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 21,6% | 45,5% |
| Finom színtónusú | 51,3% | 27,3% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 27,0% | 27,3% |
| Egyértelmű színprészenység | 0,0% | 0,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 64,9% | 72,7% |
| Egyensúlyos | 35,1% | 27,3% |
| Élénk | 0,0% | 0,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 16,2% | 27,3% |
| Lágy | 35,1% | 18,2% |
| Egyensúlyozott | 18,9% | 27,3% |
| Erőteljes kontrasztú | 10,8% | 0,0% |
| Kijelentés | 18,9% | 27,3% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 2,7% | 0,0% |
| Lágyan kevert paletta | 8,1% | 0,0% |
| Egyensúlyozott harmónia | 10,8% | 18,2% |
| Erős színegyüntetés | 43,2% | 36,4% |
| Egységes színpaletta | 35,1% | 45,5% |
Mely Dirck Van Baburen alkotások a legkeresettebbek, hónapról hónapra?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Megnézem az adatokat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Procuress | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Concert | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Crowning with Thorns | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Christ Driving the Money Ch… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Prometheus Being Chained by… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Christ among the Doctors | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| St. Francis in Meditation | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A philospher | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Descent from the Cross Or L… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Young Man Singing | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Mely nyelveken böngésznek a Dirck Van Baburen vásárlói?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Megnézem az adatokat
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Olasz | 100 | 100,0% |
Hány napi látogatás érkezik Dirck Van Baburen oldalára, és mi a várható előrejelzés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Megnézem az adatokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| sze 23 Sze | 0 |
| csüt 24 Sze | 0 |
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 100 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 100 |
| csüt 8 Okt | 100 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 100 |
| hét 12 Okt | 0 |
| kedd 13 Okt | 0 |
| sze 14 Okt (előrejelzés) | 100 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 100 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 100 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 100 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 100 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 100 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 100 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 100 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 200 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 200 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 200 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 200 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 0 |
Dirck Van Baburen: gyakori kérdések
Mely Dirck Van Baburen festmények a legkeresettebbek?
- Christ Driving the Money Changers from the Temple az élvonalban áll 200 megtekintéssel (18% a(z) Dirck Van Baburen összes megtekintéséből). A fenti rangsor a top 9 művet mutatja be.
Mennyi az érdeklődés Dirck Van Baburen iránt?
- 1 400 látogatás tizenkét hónapban: 400 a művész oldalon és 1 000 az egyes festményeken.
Milyen típusú Dirck Van Baburen festményeket preferálják a vásárlók?
- Értékmentesen fakó (Színelnyomás): a látogatások 45%-át teszi ki a katalógus 22%-ának.