Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Dorothea Tanning oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Dorothea Tanning: a lényeges számok
A Dorothea Tanning művei közül a(z) The Witch a legnézettebb: 200 megtekintés tizenkét hónapban, ami a művész összes megtekintésének 20%-át teszi ki. Ezt követi The Magic Flower Game és Eine Kleine Nachtmusik. Összesen 2 600 látogatás: 2 000 a művész oldalán és 600 a festményeknél. A legjobb hónap: Sze 2026, 1 300 látogatással. Sötét (Fényerő) a kedvezett stílus: a látogatások 40%-át, a katalógus 11%-át teszi ki.
A(z) Dorothea Tanning legnépszerűbb 7 festménye látogatottság alapján
A legnépszerűbb művek AllPaintingsStore.com oldalán az elmúlt tizenkét hónap látogatottsága alapján rangsorolva, nem a katalógus pontszám alapján. Az 1. helyen Dorothea Tanning olyan festménye áll, amelyet a legtöbben megnyitnak.
-
1
The Witch, 1950
200 látogatás · 20,0%
-
2
The Magic Flower Game, 1941
200 látogatás · 20,0%
-
3
Eine Kleine Nachtmusik, 1943
200 látogatás · 20,0%
-
4
Premier Peril, from the portfolio Les 7 Perils Spectraux, 1950
100 látogatás · 10,0%
-
5
Troisieme Peril, from the portfolio Les 7 Perils Spectraux, 1950
100 látogatás · 10,0%
-
6
Quatrieme Peril, from the portfolio Les 7 Perils Spectraux, 1950
100 látogatás · 10,0%
-
7
Sotto Voce II, 1959
100 látogatás · 10,0%
Mennyi a Dorothea Tanning oldal havi forgalma?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Megjelenítés táblázat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 100 | 0 |
| Júl 2026 | 700 | 500 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sze 2026 | 1 200 | 100 |
Mennyi a havi látogatószám Dorothea Tanning festményeinek?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak a vásárlók Dorothea Tanning festményei közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Megjelenítés táblázat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 11,1% | 40,0% |
| Lágy árnyékok | 5,6% | 20,0% |
| Érezhető fényesség | 16,7% | 0,0% |
| Fényerék egyensúlya | 33,3% | 30,0% |
| Fényes | 33,3% | 10,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 44,4% | 30,0% |
| Finom színtónusú | 33,3% | 50,0% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 22,2% | 20,0% |
| Egyértelmű színprészenység | 0,0% | 0,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Semleges tónusok | 73,3% | 66,7% |
| Földszínek | 13,3% | 33,3% |
| Pasztell színek | 13,3% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 50,0% | 70,0% |
| Egyensúlyos | 50,0% | 30,0% |
| Élénk | 0,0% | 0,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 22,2% | 40,0% |
| Lágy | 22,2% | 20,0% |
| Egyensúlyozott | 16,7% | 20,0% |
| Erőteljes kontrasztú | 11,1% | 0,0% |
| Kijelentés | 27,8% | 20,0% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 5,6% | 10,0% |
| Lágyan kevert paletta | 11,1% | 10,0% |
| Egyensúlyozott harmónia | 27,8% | 40,0% |
| Erős színegyüntetés | 38,9% | 30,0% |
| Egységes színpaletta | 16,7% | 10,0% |
Hogyan teljesítnek Dorothea Tanning népszerű festényei hónosánként?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Megjelenítés táblázat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Magic Flower Game | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Witch | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Eine Kleine Nachtmusik | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Quatrieme Peril, from the p… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Nue couchée | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Some Roses and Their Phanto… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sixieme Peril, from the por… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Temoins du drame (Witnesses) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Premier Peril, from the por… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| A Mi Voix | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hogyan fordult fel a Dorothea Tanning közönsége nyelvi lebontásban?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Megjelenítés táblázat
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Német | 1 300 | 61,9% |
| Angol | 500 | 23,8% |
| Francia | 200 | 9,5% |
| Svéd | 100 | 4,8% |
Hány napi látogatás érkezik Dorothea Tanning oldalára, és mi a várható szám?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Megjelenítés táblázat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| csüt 24 Sze | 100 |
| pén 25 Sze | 100 |
| szo 26 Sze | 100 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 100 |
| kedd 29 Sze | 200 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 1 000 |
| szo 3 Okt | 100 |
| vas 4 Okt | 900 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 200 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 200 |
| szo 10 Okt | 200 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt | 100 |
| kedd 13 Okt | 0 |
| sze 14 Okt | 100 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 200 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 100 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 200 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 100 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 200 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 100 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 200 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 100 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 200 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 100 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 200 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 100 |
| sze 4 Nov (előrejelzés) | 0 |
Dorothea Tanning igényeire vonatkozó kérdések
Mi Dorothea Tanning legnézettebb festménye?
- The Witch, 200 megtekintéssel vagy a nézettségek 20%-e share, a teljes lista pedig 7. helyen szerepel.
Hány látogatása van Dorothea Tanning számára a AllPaintingsStore.com oldalon?
- 2 600 tizenkét hónap alatt (2 000 az artiszta oldalon, 600 a festményeken).
Vannak-e olyan Dorothea Tanning stílusokat, amelyeket a látogatók jobban preferálnak?
- Igen, Sötét (Fényerő): a látogatások 40%-a a katalógus 11%-ával szemben.