Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Edgar Barclay oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Edgar Barclay: kereslet egy pillantásban
A Edgar Barclay legnézettebb műve a(z) AllPaintingsStore.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban: Shepherd Resting: 400 megtekintés, ami a művész összes megtekintésének 31%-át teszi ki. A következő kereslet: The Shepherd és Heel Stone. Edgar Barclay összesen 1 400 látogatást generált, ebből 300 a művész oldalon és 1 100 a jednotlivű festményeken. A kereslet nő: a látogatások 300%-el nőtek Aug 2026 és Sze 2026 között. Csúcsmegoldás: Júl 2026, 800 látogatással. A vásárlók a Egyensúlyozott (Kontraszt) irányába tendírással rendelkeznek: ezek a látogatások 38%-át teszik ki, míg a művész katalógusának 12%-át jelenti.
A vásárlók által leggyakrabban megnyitott 7 művész Edgar Barclay alkotása
A legnézettebb AllPaintingsStore.com művek sorrendje a valós látogatások alapján az elmúlt tizenkét hónapban: Edgar Barclay művei közül a 7 legnézettebb festmény került a sor đầura.
-
1
Shepherd Resting
400 látogatás · 30,8%
-
2
The Shepherd
300 látogatás · 23,1%
-
3
Heel Stone, 1881
200 látogatás · 15,4%
-
4
Durrington Stone, Wiltshire, Moonrise
100 látogatás · 7,7%
-
5
Approach
100 látogatás · 7,7%
-
6
Barrows on Beacon Hill, Wiltshire
100 látogatás · 7,7%
-
7
Heel Stone Sun Stone
100 látogatás · 7,7%
Mennyi érdeklődést kap Edgar Barclay havonta?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Megnézem az adatokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 100 |
| Júl 2026 | 300 | 500 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sze 2026 | 0 | 400 |
Hány imádrát nézik meg Edgar Barclay festményeit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen típusú festményeket választanak Edgar Barclay vásárlói?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Megnézem az adatokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 3,9% | 0,0% |
| Lágy árnyékok | 7,7% | 0,0% |
| Érezhető fényesség | 30,8% | 38,5% |
| Fényerék egyensúlya | 42,3% | 30,8% |
| Fényes | 15,4% | 30,8% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 3,9% | 0,0% |
| Finom színtónusú | 34,6% | 38,5% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 46,2% | 61,5% |
| Egyértelmű színprészenység | 15,4% | 0,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Semleges tónusok | 69,6% | 69,2% |
| Földszínek | 21,7% | 30,8% |
| Sötét tónusú | 4,3% | 0,0% |
| Pasztell színek | 4,3% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 3,9% | 0,0% |
| Egyensúlyos | 61,5% | 76,9% |
| Élénk | 34,6% | 23,1% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 11,5% | 23,1% |
| Lágy | 61,5% | 38,5% |
| Egyensúlyozott | 11,5% | 38,5% |
| Erőteljes kontrasztú | 15,4% | 0,0% |
| Kijelentés | 0,0% | 0,0% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 3,9% | 23,1% |
| Lágyan kevert paletta | 3,9% | 0,0% |
| Egyensúlyozott harmónia | 11,5% | 0,0% |
| Erős színegyüntetés | 30,8% | 15,4% |
| Egységes színpaletta | 50,0% | 61,5% |
Mely Edgar Barclay alkotások a legkeresettebbek, hónapról hónapra?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Megnézem az adatokat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Grape Harvest | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Within the Temple 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| From within the Temple | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Shepherd Resting | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 200 |
| From within the Temple | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durrington Stone, Wiltshire… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Storm Clouds | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Stonehenge at Sunrise, Wilt… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Barrows on Beacon Hill, Wil… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| The Grape Harvest | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mely nyelveken böngésznek a Edgar Barclay vásárlói?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Hány napi látogatás érkezik Edgar Barclay oldalára, és mi a várható előrejelzés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Megnézem az adatokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 100 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 200 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt | 0 |
| kedd 13 Okt | 0 |
| sze 14 Okt | 0 |
| csüt 15 Okt | 0 |
| pén 16 Okt | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 4 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 5 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 6 Nov (előrejelzés) | 0 |
Edgar Barclay: gyakori kérdések
Mely Edgar Barclay festmények a legkeresettebbek?
- Shepherd Resting az élvonalban áll 400 megtekintéssel (31% a(z) Edgar Barclay összes megtekintéséből). A fenti rangsor a top 7 művet mutatja be.
Mennyi az érdeklődés Edgar Barclay iránt?
- 1 400 látogatás tizenkét hónapban: 300 a művész oldalon és 1 100 az egyes festményeken.
Milyen típusú Edgar Barclay festményeket preferálják a vásárlók?
- Egyensúlyozott (Kontraszt): a látogatások 38%-át teszi ki a katalógus 12%-ának.