Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Eric Ravilious oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Eric Ravilious: a lényeges számok
A Eric Ravilious művei közül a(z) De-Icing Aircraft a legnézettebb: 100 megtekintés tizenkét hónapban, ami a művész összes megtekintésének 50%-át teszi ki. Ezt követi Dangerous work at low tide. Összesen 600 látogatás: 600 a művész oldalán és 0 a festményeknél. 400% növekedés Sze 2026 és Okt 2026 között. A legjobb hónap: Okt 2026, 500 látogatással. Belső elmélyülést sugárzó (Érzelmi hangulat) a kedvezett stílus: a látogatások 100%-át, a katalógus 20%-át teszi ki.
A(z) Eric Ravilious legnépszerűbb 2 festménye látogatottság alapján
A legnépszerűbb művek AllPaintingsStore.com oldalán az elmúlt tizenkét hónap látogatottsága alapján rangsorolva, nem a katalógus pontszám alapján. Az 1. helyen Eric Ravilious olyan festménye áll, amelyet a legtöbben megnyitnak.
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Megjelenítés táblázat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
0
Júl 2026
0
0
Aug 2026
0
0
Sze 2026
100
0
Okt 2026
500
0
Mennyi a havi látogatószám Eric Ravilious festményeinek?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak a vásárlók Eric Ravilious festményei közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Megjelenítés táblázat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
60,0%
100,0%
Nosztalgikus
20,0%
0,0%
Békés, nyugodt
20,0%
0,0%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Belső elmélyülést sugárzó
20,0%
100,0%
Nyugodt
20,0%
0,0%
Melankolikus
20,0%
0,0%
Nosztalgikus
20,0%
0,0%
Nyugodt
20,0%
0,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
0,0%
0,0%
Lágy árnyékok
11,1%
0,0%
Érezhető fényesség
11,1%
0,0%
Fényerék egyensúlya
44,4%
50,0%
Fényes
33,3%
50,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
66,7%
100,0%
Finom színtónusú
33,3%
0,0%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
0,0%
0,0%
Egyértelmű színprészenység
0,0%
0,0%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
33,3%
50,0%
Egyensúlyos
66,7%
50,0%
Élénk
0,0%
0,0%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
33,3%
50,0%
Lágy
22,2%
0,0%
Egyensúlyozott
11,1%
50,0%
Erőteljes kontrasztú
22,2%
0,0%
Kijelentés
11,1%
0,0%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
0,0%
0,0%
Lágyan kevert paletta
22,2%
50,0%
Egyensúlyozott harmónia
11,1%
50,0%
Erős színegyüntetés
22,2%
0,0%
Egységes színpaletta
44,4%
0,0%
Hogyan teljesítnek Eric Ravilious népszerű festényei hónosánként?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Megjelenítés táblázat
Műalkotás
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Okt 2026
Paddle steamer Britannie -…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
De-Icing Aircraft
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Coastal defences
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
May, woodcut of the Long Ma…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Submarines in Dry Dock
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Bomb Defusing Equipment
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Tiger Moth
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
RNAS Sick Bay, Dundee
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Dangerous work at low tide
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Hogyan fordult fel a Eric Ravilious közönsége nyelvi lebontásban?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Megjelenítés táblázat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Angol
500
100,0%
Hány napi látogatás érkezik Eric Ravilious oldalára, és mi a várható szám?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Megjelenítés táblázat
Nap
Látogatások
csüt 15 Okt
0
pén 16 Okt
100
szo 17 Okt
0
vas 18 Okt
100
hét 19 Okt
0
kedd 20 Okt
0
sze 21 Okt
0
csüt 22 Okt
0
pén 23 Okt
0
szo 24 Okt
0
vas 25 Okt
0
hét 26 Okt
0
kedd 27 Okt
0
sze 28 Okt
100
csüt 29 Okt
200
pén 30 Okt
0
szo 31 Okt
100
vas 1 Nov
0
hét 2 Nov
0
kedd 3 Nov
0
sze 4 Nov
0
csüt 5 Nov (előrejelzés)
100
pén 6 Nov (előrejelzés)
100
szo 7 Nov (előrejelzés)
100
vas 8 Nov (előrejelzés)
100
hét 9 Nov (előrejelzés)
0
kedd 10 Nov (előrejelzés)
0
sze 11 Nov (előrejelzés)
100
csüt 12 Nov (előrejelzés)
100
pén 13 Nov (előrejelzés)
100
szo 14 Nov (előrejelzés)
100
vas 15 Nov (előrejelzés)
100
hét 16 Nov (előrejelzés)
0
kedd 17 Nov (előrejelzés)
0
sze 18 Nov (előrejelzés)
100
csüt 19 Nov (előrejelzés)
100
pén 20 Nov (előrejelzés)
100
szo 21 Nov (előrejelzés)
100
vas 22 Nov (előrejelzés)
100
hét 23 Nov (előrejelzés)
0
kedd 24 Nov (előrejelzés)
0
sze 25 Nov (előrejelzés)
100
Eric Ravilious igényeire vonatkozó kérdések
Mi Eric Ravilious legnézettebb festménye?
De-Icing Aircraft, 100 megtekintéssel vagy a nézettségek 50%-e share, a teljes lista pedig 2. helyen szerepel.
Hány látogatása van Eric Ravilious számára a AllPaintingsStore.com oldalon?
600 tizenkét hónap alatt (600 az artiszta oldalon, 0 a festményeken).
Vannak-e olyan Eric Ravilious stílusokat, amelyeket a látogatók jobban preferálnak?
Igen, Belső elmélyülést sugárzó (Érzelmi hangulat): a látogatások 100%-a a katalógus 20%-ával szemben.