Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Ernest Biéler oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Ernest Biéler: a vásárlók nézőpontja
A vásárlók The leaf gatherer gyakrabban nyitják meg, mint bármely más Ernest Biéler művész alkotását: 700 megtekintés tizenkét hónapban, ami a teljes összeg 10%-a. Ezt követik Accounts of the pasture or La Raclette és The Kid with sheep. Ernest Biéler összesen 9 300 látogatást kapott: 2 800 a művész oldalán, 6 500 pedig a festményeknél. A trend pozitív: 11% -el több látogatás Sze 2026 időszakban, mint Aug 2026 időszakban. A legjobb hónap Júl 2026 volt: 5 400 látogatás. Látogatások eszköz szerint: számítógépek (81%), telefonok (10%) és tabletek (10%). A választék egyértelmű: a Kijelentés (Kontraszt) a látogatások 70%-át teszi ki, pedig a katalógus mindössze 58%-át jelenti.
Ernest Biéler: a 10 festmény, amit a vásárlók legelőször megnéznek
A Ernest Biéler legnézettebb 10 festménye a AllPaintingsStore.com oldalán tizenkét hónapban, a legtöbb látogatást elnyert művektől kezdve.
-
1
The leaf gatherer
700 látogatás · 10,1%
-
2
Accounts of the pasture or La Raclette
600 látogatás · 8,7%
-
3
The Kid with sheep
400 látogatás · 5,8%
-
4
A beautiful Sunday at Savièze
300 látogatás · 4,3%
-
5
View of St. Saphorin from the house of Montellier
200 látogatás · 2,9%
-
6
Portrait of Jules Tissières
200 látogatás · 2,9%
-
7
Girl with the æillet
200 látogatás · 2,9%
-
8
Maiden with hat
200 látogatás · 2,9%
-
9
The mysterious Water
200 látogatás · 2,9%
-
10
Confidence in the shelter of the woods
200 látogatás · 2,9%
Hogyan változnak a Ernest Biéler oldal látogatásainak száma havi ভিত্তিতে?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Megnyitás a statisztikákhoz
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 100 |
| Júl 2026 | 1 000 | 4 400 |
| Aug 2026 | 1 100 | 700 |
| Sze 2026 | 700 | 1 300 |
Hogyan változnak Ernest Biéler festményeinek megtekintései havi ভিত্তিতে?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mely Ernest Biéler festmények felelnek meg a vásárlók választásának?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Megnyitás a statisztikákhoz
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 16,0% | 5,8% |
| Lágy árnyékok | 34,0% | 33,3% |
| Érezhető fényesség | 34,0% | 43,5% |
| Fényerék egyensúlya | 14,0% | 11,6% |
| Fényes | 2,0% | 5,8% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 12,0% | 8,7% |
| Finom színtónusú | 16,0% | 11,6% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 32,0% | 40,6% |
| Egyértelmű színprészenység | 36,0% | 36,2% |
| Éles színűség | 4,0% | 2,9% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét tónusú | 34,8% | 44,8% |
| Földszínek | 43,5% | 37,3% |
| Semleges tónusok | 15,2% | 10,4% |
| Pasztell színek | 4,3% | 4,5% |
| Meleg tónusú | 2,2% | 3,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 20,0% | 8,7% |
| Egyensúlyos | 42,0% | 49,3% |
| Élénk | 38,0% | 42,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 4,0% | 0,0% |
| Lágy | 14,0% | 8,7% |
| Egyensúlyozott | 2,0% | 2,9% |
| Erőteljes kontrasztú | 22,0% | 18,8% |
| Kijelentés | 58,0% | 69,6% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 10,0% | 8,7% |
| Lágyan kevert paletta | 6,0% | 15,9% |
| Egyensúlyozott harmónia | 12,0% | 7,2% |
| Erős színegyüntetés | 54,0% | 59,4% |
| Egységes színpaletta | 18,0% | 8,7% |
Mely Ernest Biéler festmények vált érdeklődéssé hónaponként?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Megnyitás a statisztikákhoz
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Accounts of the pasture or… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 100 | 200 |
| Portrait of Jules Tissières | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| The Kid with sheep | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 |
| Types de Savièse | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Maiden with hat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| Girl with the æillet | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| View of St. Saphorin from t… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| Confidence in the shelter o… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 |
| Marie. Valais in the lace c… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| The Little Red Horse | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Milyen eszközökkel érkezik Ernest Biéler közönsége?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Megnyitás a statisztikákhoz
| Eszköz | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| számítógépek | 7 500 | 80,6% |
| telefonok | 900 | 9,7% |
| tabletek | 900 | 9,7% |
Mely nyelveken böngésznek a Ernest Biéler vásárlói?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Megnyitás a statisztikákhoz
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Orosz | 300 | 37,5% |
| Angol | 200 | 25,0% |
| Spanyol | 100 | 12,5% |
| Svéd | 100 | 12,5% |
| Ukrán | 100 | 12,5% |
Naponta hány látogatása van Ernest Biéler-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Megnyitás a statisztikákhoz
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| pén 25 Sze | 100 |
| szo 26 Sze | 600 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 1 100 |
| sze 30 Sze | 100 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 500 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 100 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt | 200 |
| kedd 13 Okt | 100 |
| sze 14 Okt | 0 |
| csüt 15 Okt | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 4 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 5 Nov (előrejelzés) | 0 |
Ernest Biéler a AllPaintingsStore.com oldalán
Melyik Ernest Biéler alkotása látja meg a legtöbb látogatót?
- The leaf gatherer: 700 megtekintés, a nézettségek 10%-e. 10 festmény helyeződik előtte.
Mekkora Ernest Biéler közötti közönség?
- 9 300 látogatás tizenkét hónapban: 2 800 a művész oldalon és 6 500 a festményeken.
Milyen eszközöket használnak Ernest Biéler látogatói?
- A látogatások megoszlása: számítógépek (81%), telefonok (10%) és tabletek (10%); a legnéresebb számítógépek 81% arányban.
Milyen stílusú Ernest Biéler festmények vonzzák a vásárlókat?
- Kijelentés (Kontraszt) festmények: a látogatások 70%-át, a katalógus 58%-át teszik ki.