Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Eva Gonzalès oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Eva Gonzalès: a lényeges számok
A Eva Gonzalès művei közül a(z) A Loge in the Theatre des Italiens a legnézettebb: 500 megtekintés tizenkét hónapban, ami a művész összes megtekintésének 12%-át teszi ki. Ezt követi Nanny és Babóca és Portrait of a Young Woman. Összesen 5 600 látogatás: 1 700 a művész oldalán és 3 900 a festményeknél. 62% növekedés Aug 2026 és Sze 2026 között. A legjobb hónap: Júl 2026, 3 300 látogatással. Eszközök megoslása: számítógépek (79%), telefonok (20%) és tabletek (2%). Monokróm (Színintenzitás) a kedvezett stílus: a látogatások 66%-át, a katalógus 46%-át teszi ki.
A(z) Eva Gonzalès legnépszerűbb 10 festménye látogatottság alapján
A legnépszerűbb művek AllPaintingsStore.com oldalán az elmúlt tizenkét hónap látogatottsága alapján rangsorolva, nem a katalógus pontszám alapján. Az 1. helyen Eva Gonzalès olyan festménye áll, amelyet a legtöbben megnyitnak.
-
1
A Loge in the Theatre des Italiens, 1874
500 látogatás · 12,2%
-
2
Nanny és Babóca, 1877
500 látogatás · 12,2%
-
3
Portrait of a Young Woman, 1870
500 látogatás · 12,2%
-
4
Peonies and June Bug, 1871
300 látogatás · 7,3%
-
5
The Indolence, 1872
300 látogatás · 7,3%
-
6
The Little Lever, 1876
200 látogatás · 4,9%
-
7
Jeanne Gonzales in Profile, 1865
200 látogatás · 4,9%
-
8
Reading in the Forest
200 látogatás · 4,9%
-
9
On the Water, 1871
100 látogatás · 2,4%
-
10
The Woman in Pink, 1879
100 látogatás · 2,4%
Mennyi a Eva Gonzalès oldal havi forgalma?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Megjelenítés táblázat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 100 | 100 |
| Júl 2026 | 700 | 2 600 |
| Aug 2026 | 200 | 600 |
| Sze 2026 | 700 | 600 |
Mennyi a havi látogatószám Eva Gonzalès festményeinek?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak a vásárlók Eva Gonzalès festményei közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Megjelenítés táblázat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 30,0% | 41,5% |
| Lágy árnyékok | 32,0% | 36,6% |
| Érezhető fényesség | 20,0% | 17,1% |
| Fényerék egyensúlya | 18,0% | 4,9% |
| Fényes | 0,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 34,0% | 43,9% |
| Finom színtónusú | 44,0% | 34,2% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 18,0% | 19,5% |
| Egyértelmű színprészenység | 4,0% | 2,4% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Földszínek | 64,3% | 74,2% |
| Semleges tónusok | 28,6% | 19,4% |
| Sötét tónusú | 2,4% | 3,2% |
| Természet | 2,4% | 3,2% |
| Monokróm | 2,4% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 46,0% | 65,8% |
| Egyensúlyos | 46,0% | 31,7% |
| Élénk | 8,0% | 2,4% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 12,0% | 4,9% |
| Lágy | 18,0% | 2,4% |
| Egyensúlyozott | 12,0% | 17,1% |
| Erőteljes kontrasztú | 12,0% | 17,1% |
| Kijelentés | 46,0% | 58,5% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 12,0% | 19,5% |
| Lágyan kevert paletta | 8,0% | 19,5% |
| Egyensúlyozott harmónia | 18,0% | 24,4% |
| Erős színegyüntetés | 46,0% | 34,2% |
| Egységes színpaletta | 16,0% | 2,4% |
Hogyan teljesítnek Eva Gonzalès népszerű festényei hónosánként?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Megjelenítés táblázat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nanny és Babóca | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 | 100 |
| A Loge in the Theatre des I… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 200 |
| Girl with Cherries | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Afternoon Tea | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of a Seated Lady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| On the Water | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Vase of Roses | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of a Woman in White | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Portrait of a Young Woman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 | 100 |
| Madam E.G. (Madame Emmanuel… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Telefonok vagy számítógépek: hol böngészett Eva Gonzalès?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Megjelenítés táblázat
| Eszköz | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| számítógépek | 4 400 | 78,6% |
| telefonok | 1 100 | 19,6% |
| tabletek | 100 | 1,8% |
Hogyan fordult fel a Eva Gonzalès közönsége nyelvi lebontásban?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Megjelenítés táblázat
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Spanyol | 300 | 27,3% |
| Olasz | 300 | 27,3% |
| Bolgár | 200 | 18,2% |
| Német | 100 | 9,1% |
| Angol | 100 | 9,1% |
| Portugál | 100 | 9,1% |
Hány napi látogatás érkezik Eva Gonzalès oldalára, és mi a várható szám?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Megjelenítés táblázat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| pén 25 Sze | 100 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 300 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 100 |
| pén 2 Okt | 300 |
| szo 3 Okt | 200 |
| vas 4 Okt | 100 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 100 |
| szo 10 Okt | 200 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt | 200 |
| kedd 13 Okt | 0 |
| sze 14 Okt | 100 |
| csüt 15 Okt | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 200 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 200 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 200 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 100 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 200 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 200 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 200 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 100 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 200 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 200 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 200 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 100 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 4 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 5 Nov (előrejelzés) | 0 |
Eva Gonzalès igényeire vonatkozó kérdések
Mi Eva Gonzalès legnézettebb festménye?
- A Loge in the Theatre des Italiens, 500 megtekintéssel vagy a nézettségek 12%-e share, a teljes lista pedig 10. helyen szerepel.
Hány látogatása van Eva Gonzalès számára a AllPaintingsStore.com oldalon?
- 5 600 tizenkét hónap alatt (1 700 az artiszta oldalon, 3 900 a festményeken).
Eva Gonzalès műveit inkább telefonon vagy számítógépen nézik meg?
- A látogatások megoszlása: számítógépek (79%), telefonok (20%) és tabletek (2%); a népszerűségben az számítógépek áll az élen 79% arányal.
Vannak-e olyan Eva Gonzalès stílusokat, amelyeket a látogatók jobban preferálnak?
- Igen, Monokróm (Színintenzitás): a látogatások 66%-a a katalógus 46%-ával szemben.