Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Fanny Brate oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Fanny Brate: kereslet egy pillantásban
A Fanny Brate legnézettebb műve a(z) AllPaintingsStore.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban: Finding Neverland: 300 megtekintés, ami a művész összes megtekintésének 20%-át teszi ki. A következő kereslet: Art Friends és Portrait Of Hervor. Fanny Brate összesen 2 300 látogatást generált, ebből 900 a művész oldalon és 1 400 a jednotlivű festményeken. A kereslet csökkent: a látogatások 100%-el esettek le Aug 2026 és Sze 2026 között. Csúcsmegoldás: Júl 2026, 1 900 látogatással. A vásárlók a Érezhető fényesség (Fényerő) irányába tendírással rendelkeznek: ezek a látogatások 67%-át teszik ki, míg a művész katalógusának 38%-át jelenti.
A vásárlók által leggyakrabban megnyitott 10 művész Fanny Brate alkotása
A legnézettebb AllPaintingsStore.com művek sorrendje a valós látogatások alapján az elmúlt tizenkét hónapban: Fanny Brate művei közül a 10 legnézettebb festmény került a sor đầura.
-
1
Finding Neverland, 1902
300 látogatás · 20,0%
-
2
Art Friends, 1885
300 látogatás · 20,0%
-
3
Portrait Of Hervor
200 látogatás · 13,3%
-
4
Summer Idyll, 1894
100 látogatás · 6,7%
-
5
View Of A Swedish Interior
100 látogatás · 6,7%
-
6
Isakson's Paddockpsd
100 látogatás · 6,7%
-
7
Midsummer, 1898
100 látogatás · 6,7%
-
8
Hide And Seek, 1947
100 látogatás · 6,7%
-
9
Summer Idyll With Boy Carving Wood
100 látogatás · 6,7%
-
10
Girl At The Window
100 látogatás · 6,7%
Mennyi érdeklődést kap Fanny Brate havonta?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Megnézem az adatokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 800 | 1 100 |
| Aug 2026 | 100 | 300 |
| Sze 2026 | 0 | 0 |
Hány imádrát nézik meg Fanny Brate festményeit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen típusú festményeket választanak Fanny Brate vásárlói?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Megnézem az adatokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 20,0% | 13,3% |
| Lágy árnyékok | 16,0% | 13,3% |
| Érezhető fényesség | 38,0% | 66,7% |
| Fényerék egyensúlya | 26,0% | 6,7% |
| Fényes | 0,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 30,0% | 46,7% |
| Finom színtónusú | 44,0% | 26,7% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 22,0% | 26,7% |
| Egyértelmű színprészenység | 4,0% | 0,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Földszínek | 48,6% | 44,4% |
| Semleges tónusok | 45,7% | 55,6% |
| Sötét tónusú | 5,7% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 30,0% | 33,3% |
| Egyensúlyos | 62,0% | 46,7% |
| Élénk | 8,0% | 20,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 6,0% | 6,7% |
| Lágy | 16,0% | 13,3% |
| Egyensúlyozott | 18,0% | 33,3% |
| Erőteljes kontrasztú | 24,0% | 40,0% |
| Kijelentés | 36,0% | 6,7% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 30,0% | 26,7% |
| Lágyan kevert paletta | 24,0% | 20,0% |
| Egyensúlyozott harmónia | 12,0% | 6,7% |
| Erős színegyüntetés | 24,0% | 46,7% |
| Egységes színpaletta | 10,0% | 0,0% |
Mely Fanny Brate alkotások a legkeresettebbek, hónapról hónapra?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Megnézem az adatokat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Title in Swedish: Namnsdag | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Forest Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Summer Flowers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Artist's Mother, Henrie… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Astrid Som Lucia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Net Binder | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait Depicting Mrs. Hen… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Forest Glade | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Young Farmhands | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Autumn Flowers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mely nyelveken böngésznek a Fanny Brate vásárlói?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Megnézem az adatokat
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Japán | 200 | 100,0% |
Hány napi látogatás érkezik Fanny Brate oldalára, és mi a várható előrejelzés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Megnézem az adatokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| kedd 22 Sze | 0 |
| sze 23 Sze | 0 |
| csüt 24 Sze | 0 |
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 100 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 100 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 100 |
| pén 9 Okt | 100 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt | 0 |
| kedd 13 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 14 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 100 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 100 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 100 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 200 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 100 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 100 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 200 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 100 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 100 |
Fanny Brate: gyakori kérdések
Mely Fanny Brate festmények a legkeresettebbek?
- Finding Neverland az élvonalban áll 300 megtekintéssel (20% a(z) Fanny Brate összes megtekintéséből). A fenti rangsor a top 10 művet mutatja be.
Mennyi az érdeklődés Fanny Brate iránt?
- 2 300 látogatás tizenkét hónapban: 900 a művész oldalon és 1 400 az egyes festményeken.
Milyen típusú Fanny Brate festményeket preferálják a vásárlók?
- Érezhető fényesség (Fényerő): a látogatások 67%-át teszi ki a katalógus 38%-ának.