Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Fernand Léger oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Fernand Léger: a vásárlók nézőpontja
A vásárlók Nők erdőben gyakrabban nyitják meg, mint bármely más Fernand Léger művész alkotását: 4 500 megtekintés tizenkét hónapban, ami a teljes összeg 4%-a. Ezt követik A Város és A Mechanikus. Fernand Léger összesen 111 900 látogatást kapott: 19 000 a művész oldalán, 92 900 pedig a festményeknél. A trend pozitív: 22% -el több látogatás Sze 2026 időszakban, mint Aug 2026 időszakban. A legjobb hónap Júl 2026 volt: 70 300 látogatás. Angol (38%), Orosz (13%) és Koreai (12%) nyelven böngésznek. Látogatások eszköz szerint: számítógépek (80%), telefonok (17%) és tabletek (3%). A választék egyértelmű: a Semleges tónusok (Színpaletta) a látogatások 57%-át teszi ki, pedig a katalógus mindössze 47%-át jelenti.
Fernand Léger: a 10 festmény, amit a vásárlók legelőször megnéznek
A Fernand Léger legnézettebb 10 festménye a AllPaintingsStore.com oldalán tizenkét hónapban, a legtöbb látogatást elnyert művektől kezdve.
Hogyan változnak a Fernand Léger oldal látogatásainak száma havi ভিত্তিতে?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Megnyitás a statisztikákhoz
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
500
4 100
Júl 2026
7 900
62 400
Aug 2026
4 600
12 100
Sze 2026
6 000
14 300
Hogyan változnak Fernand Léger festményeinek megtekintései havi ভিত্তিতে?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mely Fernand Léger festmények felelnek meg a vásárlók választásának?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Megnyitás a statisztikákhoz
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Modern
31,9%
28,6%
Ipari stílusú
29,8%
26,9%
Karakteres
17,0%
20,7%
Elegáns
4,3%
10,0%
Nyugodt
4,3%
5,5%
Dramatikus
6,4%
3,9%
Éteri
0,0%
0,9%
Természetes tónusú
0,0%
0,8%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Energikus
27,7%
36,1%
Belső elmélyülést sugárzó
31,9%
32,8%
Nyugodt
10,6%
9,9%
Drámai
10,6%
3,6%
Örömteli
4,3%
3,2%
Feszült hangulatú
4,3%
2,8%
Erőteljes presence
2,1%
2,2%
Sötét és komoly
0,0%
1,9%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
0,0%
1,6%
Lágy árnyékok
10,0%
19,0%
Érezhető fényesség
50,0%
45,9%
Fényerék egyensúlya
24,0%
21,1%
Fényes
16,0%
12,4%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
18,0%
25,6%
Finom színtónusú
28,0%
28,7%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
40,0%
34,0%
Egyértelmű színprészenység
14,0%
11,7%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Semleges tónusok
46,7%
57,3%
Földszínek
44,4%
31,7%
Sötét tónusú
4,4%
8,5%
Pasztell színek
2,2%
1,9%
Naplemente
2,2%
0,4%
Monokróm
0,0%
0,1%
Meleg tónusú
0,0%
0,1%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
14,0%
22,9%
Egyensúlyos
62,0%
61,8%
Élénk
24,0%
15,3%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
4,0%
1,9%
Lágy
2,0%
2,5%
Egyensúlyozott
0,0%
1,5%
Erőteljes kontrasztú
4,0%
6,5%
Kijelentés
90,0%
87,6%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
28,0%
37,2%
Lágyan kevert paletta
26,0%
15,4%
Egyensúlyozott harmónia
8,0%
13,2%
Erős színegyüntetés
26,0%
21,1%
Egységes színpaletta
12,0%
13,0%
Mely Fernand Léger festmények vált érdeklődéssé hónaponként?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Megnyitás a statisztikákhoz
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
A Város
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
1 200
1 900
A Mechanikus
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
1 300
1 100
Három nő
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
500
900
Nők erdőben
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 400
900
1 800
A Nagy Szédülés
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 400
300
800
A menyegző
0
0
0
0
0
0
0
0
0
800
0
800
Sétáló virág (La fleur qui…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
100
0
Tánc
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
100
Smokers
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
Staircase 19
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
100
Milyen eszközökkel érkezik Fernand Léger közönsége?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Megnyitás a statisztikákhoz
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
89 500
80,0%
telefonok
19 100
17,1%
tabletek
3 300
2,9%
Mely nyelveken böngésznek a Fernand Léger vásárlói?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Megnyitás a statisztikákhoz
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Angol
3 000
38,5%
Orosz
1 000
12,8%
Koreai
900
11,5%
Német
600
7,7%
Spanyol
300
3,8%
Olasz
300
3,8%
Japán
300
3,8%
Holland
300
3,8%
Francia
200
2,6%
Szerb
200
2,6%
Naponta hány látogatása van Fernand Léger-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Megnyitás a statisztikákhoz
Nap
Látogatások
kedd 22 Sze
1 400
sze 23 Sze
1 000
csüt 24 Sze
800
pén 25 Sze
500
szo 26 Sze
1 000
vas 27 Sze
1 400
hét 28 Sze
1 900
kedd 29 Sze
700
sze 30 Sze
1 100
csüt 1 Okt
1 000
pén 2 Okt
1 000
szo 3 Okt
1 200
vas 4 Okt
900
hét 5 Okt
1 100
kedd 6 Okt
1 300
sze 7 Okt
1 000
csüt 8 Okt
1 200
pén 9 Okt
1 500
szo 10 Okt
1 800
vas 11 Okt
1 600
hét 12 Okt
3 500
kedd 13 Okt (előrejelzés)
1 700
sze 14 Okt (előrejelzés)
1 600
csüt 15 Okt (előrejelzés)
1 500
pén 16 Okt (előrejelzés)
1 500
szo 17 Okt (előrejelzés)
2 000
vas 18 Okt (előrejelzés)
2 000
hét 19 Okt (előrejelzés)
3 300
kedd 20 Okt (előrejelzés)
1 900
sze 21 Okt (előrejelzés)
1 700
csüt 22 Okt (előrejelzés)
1 700
pén 23 Okt (előrejelzés)
1 700
szo 24 Okt (előrejelzés)
2 200
vas 25 Okt (előrejelzés)
2 200
hét 26 Okt (előrejelzés)
3 600
kedd 27 Okt (előrejelzés)
2 000
sze 28 Okt (előrejelzés)
1 900
csüt 29 Okt (előrejelzés)
1 800
pén 30 Okt (előrejelzés)
1 800
szo 31 Okt (előrejelzés)
2 400
vas 1 Nov (előrejelzés)
2 300
hét 2 Nov (előrejelzés)
3 900
Fernand Léger a AllPaintingsStore.com oldalán
Melyik Fernand Léger alkotása látja meg a legtöbb látogatót?
Nők erdőben: 4 500 megtekintés, a nézettségek 4%-e. 10 festmény helyeződik előtte.
Mekkora Fernand Léger közötti közönség?
111 900 látogatás tizenkét hónapban: 19 000 a művész oldalon és 92 900 a festményeken.
Milyen eszközöket használnak Fernand Léger látogatói?
A látogatások megoszlása: számítógépek (80%), telefonok (17%) és tabletek (3%); a legnéresebb számítógépek 80% arányban.
Mely nyelveken olvatták a vásárlók már Fernand Léger műveiről?
Angol (38%), Orosz (13%) és Koreai (12%) nyelven. Angol: 38%.
Milyen stílusú Fernand Léger festmények vonzzák a vásárlókat?
Semleges tónusok (Színpaletta) festmények: a látogatások 57%-át, a katalógus 47%-át teszik ki.