Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg François André Vincent oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
François André Vincent: a vásárlók nézőpontja
A vásárlók HENRI IV FAISANT ENTRER DES VIVRES DANS PARIS gyakrabban nyitják meg, mint bármely más François André Vincent művész alkotását: 1 300 megtekintés tizenkét hónapban, ami a teljes összeg 43%-a. Ezt követik Portrait de Pierre Adrien Pâris és Belisarius. François André Vincent összesen 3 500 látogatást kapott: 600 a művész oldalán, 2 900 pedig a festményeknél. A trend pozitív: 450% -el több látogatás Sze 2026 időszakban, mint Aug 2026 időszakban. A legjobb hónap Júl 2026 volt: 2 200 látogatás. Látogatások eszköz szerint: számítógépek (66%), tabletek (20%) és telefonok (14%). A választék egyértelmű: a Dramatikus (Hangulat) a látogatások 76%-át teszi ki, pedig a katalógus mindössze 20%-át jelenti.
François André Vincent: a 10 festmény, amit a vásárlók legelőször megnéznek
A François André Vincent legnézettebb 10 festménye a AllPaintingsStore.com oldalán tizenkét hónapban, a legtöbb látogatást elnyert művektől kezdve.
Hogyan változnak a François André Vincent oldal látogatásainak száma havi ভিত্তিতে?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Megnyitás a statisztikákhoz
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
0
Júl 2026
600
1 600
Aug 2026
0
200
Sze 2026
0
1 100
Hogyan változnak François André Vincent festményeinek megtekintései havi ভিত্তিতে?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mely François André Vincent festmények felelnek meg a vásárlók választásának?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Megnyitás a statisztikákhoz
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Dramatikus
20,0%
76,5%
Nyugodt
20,0%
11,8%
Elegáns
40,0%
5,9%
Klasszikus
20,0%
5,9%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Drámai
20,0%
76,5%
Nyugodt
40,0%
5,9%
Melankolikus
20,0%
11,8%
Romantikus
20,0%
5,9%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
52,0%
43,3%
Lágy árnyékok
26,0%
6,7%
Érezhető fényesség
20,0%
50,0%
Fényerék egyensúlya
2,0%
0,0%
Fényes
0,0%
0,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
34,0%
26,7%
Finom színtónusú
38,0%
50,0%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
16,0%
20,0%
Egyértelmű színprészenység
12,0%
3,3%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
81,4%
96,5%
Sötét tónusú
11,6%
3,5%
Monokróm
4,7%
0,0%
Semleges tónusok
2,3%
0,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
46,0%
30,0%
Egyensúlyos
50,0%
70,0%
Élénk
4,0%
0,0%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
18,0%
16,7%
Lágy
18,0%
10,0%
Egyensúlyozott
8,0%
0,0%
Erőteljes kontrasztú
26,0%
13,3%
Kijelentés
30,0%
60,0%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
2,0%
0,0%
Lágyan kevert paletta
6,0%
6,7%
Egyensúlyozott harmónia
14,0%
16,7%
Erős színegyüntetés
52,0%
56,7%
Egységes színpaletta
26,0%
20,0%
Mely François André Vincent festmények vált érdeklődéssé hónaponként?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Megnyitás a statisztikákhoz
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
ZEUXIS CHOISISSANT POUR MOD…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
LA BATAILLE DES PYRAMIDES
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
PORTRAIT DE TROIS HOMMES (l…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Belisarius
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
0
L'ASSOMPTION DE LA VIERGE
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
MADAME BOYER FONFREDE ET SO…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
The Count de La Forest with…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
HENRI IV FAISANT ENTRER DES…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
600
0
700
Portrait of Mademoiselle Du…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Saint John the Evangelist
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Milyen eszközökkel érkezik François André Vincent közönsége?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Megnyitás a statisztikákhoz
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
2 300
65,7%
tabletek
700
20,0%
telefonok
500
14,3%
Mely nyelveken böngésznek a François André Vincent vásárlói?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Naponta hány látogatása van François André Vincent-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Megnyitás a statisztikákhoz
Nap
Látogatások
pén 25 Sze
0
szo 26 Sze
0
vas 27 Sze
0
hét 28 Sze
300
kedd 29 Sze
100
sze 30 Sze
0
csüt 1 Okt
0
pén 2 Okt
400
szo 3 Okt
0
vas 4 Okt
0
hét 5 Okt
0
kedd 6 Okt
0
sze 7 Okt
0
csüt 8 Okt
100
pén 9 Okt
0
szo 10 Okt
0
vas 11 Okt
0
hét 12 Okt
0
kedd 13 Okt
0
sze 14 Okt
0
csüt 15 Okt
100
pén 16 Okt (előrejelzés)
0
szo 17 Okt (előrejelzés)
0
vas 18 Okt (előrejelzés)
0
hét 19 Okt (előrejelzés)
0
kedd 20 Okt (előrejelzés)
0
sze 21 Okt (előrejelzés)
0
csüt 22 Okt (előrejelzés)
0
pén 23 Okt (előrejelzés)
0
szo 24 Okt (előrejelzés)
0
vas 25 Okt (előrejelzés)
0
hét 26 Okt (előrejelzés)
0
kedd 27 Okt (előrejelzés)
0
sze 28 Okt (előrejelzés)
0
csüt 29 Okt (előrejelzés)
0
pén 30 Okt (előrejelzés)
0
szo 31 Okt (előrejelzés)
0
vas 1 Nov (előrejelzés)
0
hét 2 Nov (előrejelzés)
0
kedd 3 Nov (előrejelzés)
0
sze 4 Nov (előrejelzés)
0
csüt 5 Nov (előrejelzés)
0
François André Vincent a AllPaintingsStore.com oldalán
Melyik François André Vincent alkotása látja meg a legtöbb látogatót?
HENRI IV FAISANT ENTRER DES VIVRES DANS PARIS: 1 300 megtekintés, a nézettségek 43%-e. 10 festmény helyeződik előtte.
Mekkora François André Vincent közötti közönség?
3 500 látogatás tizenkét hónapban: 600 a művész oldalon és 2 900 a festményeken.
Milyen eszközöket használnak François André Vincent látogatói?
A látogatások megoszlása: számítógépek (66%), tabletek (20%) és telefonok (14%); a legnéresebb számítógépek 66% arányban.
Milyen stílusú François André Vincent festmények vonzzák a vásárlókat?
Dramatikus (Hangulat) festmények: a látogatások 76%-át, a katalógus 20%-át teszik ki.