Pénzvisszatérítési Garancia · 100 nap Ingyenes világszerte történő szállítás
449 561műalkotások 30 612művészek 4 658múzeumok 32nyelv

Frank Mason Mit figyelnek a vásárlók?

1875 – 1965

Mit tartalmaz ez az oldal?

Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Frank Mason oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.

A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.

Frank Mason: a vásárlók nézőpontja

A vásárlók The Model Maker's Shop Directorate of Camouflage (Naval Section), Leamington Spa gyakrabban nyitják meg, mint bármely más Frank Mason művész alkotását: 200 megtekintés tizenkét hónapban, ami a teljes összeg 17%-a. Ezt követik Off Dover, Barque 'Invermay' és Chess game. Frank Mason összesen 2 400 látogatást kapott: 1 600 a művész oldalán, 800 pedig a festményeknél. A trend pozitív: 50% -el több látogatás Sze 2026 időszakban, mint Aug 2026 időszakban. A legjobb hónap Júl 2026 volt: 1 800 látogatás. A választék egyértelmű: a Sötét (Fényerő) a látogatások 50%-át teszi ki, pedig a katalógus mindössze 23%-át jelenti.

Frank Mason: a 8 festmény, amit a vásárlók legelőször megnéznek

A Frank Mason legnézettebb 8 festménye a AllPaintingsStore.com oldalán tizenkét hónapban, a legtöbb látogatást elnyert művektől kezdve.

  1. The Model Maker's Shop Directorate of Camouflage (Naval Section), Leamington Spa 1 The Model Maker's Shop Directorate of Camouflage (Naval Section), Leamington Spa, 1943 200 látogatás · 16,7%
  2. Off Dover, Barque 'Invermay' 2 Off Dover, Barque 'Invermay' 200 látogatás · 16,7%
  3. Chess game 3 Chess game 200 látogatás · 16,7%
  4. Lady in Brown 4 Lady in Brown, 1967 200 látogatás · 16,7%
  5. After Trafalgar 5 After Trafalgar, 1907 100 látogatás · 8,3%
  6. 'Sagacity' 6 'Sagacity' 100 látogatás · 8,3%
  7. Grand canyon 7 Grand canyon 100 látogatás · 8,3%
  8. Wyoming rodeo 8 Wyoming rodeo 100 látogatás · 8,3%

Hogyan változnak a Frank Mason oldal látogatásainak száma havi ভিত্তিতে?

Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.

Megnyitás a statisztikákhoz
HónapMűvészoldalMűalkotás-oldalak
Okt 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Már 202600
Ápr 202600
Máj 202600
Jún 20261000
Júl 20261 100700
Aug 2026100100
Sze 20263000

Hogyan változnak Frank Mason festményeinek megtekintései havi ভিত্তিতে?

Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.

Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.

Mely Frank Mason festmények vált érdeklődéssé hónaponként?

Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.

Megnyitás a statisztikákhoz
MűalkotásOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Már 2026Ápr 2026Máj 2026Jún 2026Júl 2026Aug 2026Sze 2026
After Trafalgar000000000000
Lady in Brown00000000020000
Chess game00000000010000
The Model Maker's Shop Dire…0000000001001000
Art students000000000000
Pauline with Lute000000000000
Holland000000000000
The golden ball000000000000
St Catherine of Siena000000000000
Eagle rock000000000000

Mely nyelveken böngésznek a Frank Mason vásárlói?

Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.

Megnyitás a statisztikákhoz
NyelvLátogatásokMegosztás
Angol30075,0%
Orosz10025,0%

Naponta hány látogatása van Frank Mason-nek, és mi a következő lépés?

Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.

Megnyitás a statisztikákhoz
NapLátogatások
kedd 22 Sze100
sze 23 Sze0
csüt 24 Sze200
pén 25 Sze0
szo 26 Sze0
vas 27 Sze0
hét 28 Sze0
kedd 29 Sze0
sze 30 Sze100
csüt 1 Okt0
pén 2 Okt0
szo 3 Okt0
vas 4 Okt0
hét 5 Okt0
kedd 6 Okt0
sze 7 Okt0
csüt 8 Okt100
pén 9 Okt0
szo 10 Okt0
vas 11 Okt0
hét 12 Okt0
kedd 13 Okt (előrejelzés)0
sze 14 Okt (előrejelzés)0
csüt 15 Okt (előrejelzés)0
pén 16 Okt (előrejelzés)0
szo 17 Okt (előrejelzés)0
vas 18 Okt (előrejelzés)0
hét 19 Okt (előrejelzés)0
kedd 20 Okt (előrejelzés)0
sze 21 Okt (előrejelzés)0
csüt 22 Okt (előrejelzés)0
pén 23 Okt (előrejelzés)0
szo 24 Okt (előrejelzés)0
vas 25 Okt (előrejelzés)0
hét 26 Okt (előrejelzés)0
kedd 27 Okt (előrejelzés)0
sze 28 Okt (előrejelzés)0
csüt 29 Okt (előrejelzés)0
pén 30 Okt (előrejelzés)0
szo 31 Okt (előrejelzés)0
vas 1 Nov (előrejelzés)0
hét 2 Nov (előrejelzés)0

Frank Mason a AllPaintingsStore.com oldalán

Melyik Frank Mason alkotása látja meg a legtöbb látogatót?

The Model Maker's Shop Directorate of Camouflage (Naval Section), Leamington Spa: 200 megtekintés, a nézettségek 17%-e. 8 festmény helyeződik előtte.

Mekkora Frank Mason közötti közönség?

2 400 látogatás tizenkét hónapban: 1 600 a művész oldalon és 800 a festményeken.

Milyen stílusú Frank Mason festmények vonzzák a vásárlókat?

Sötét (Fényerő) festmények: a látogatások 50%-át, a katalógus 23%-át teszik ki.