Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Frans Pourbus the Elder oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Frans Pourbus the Elder: kereslet egy pillantásban
A Frans Pourbus the Elder legnézettebb műve a(z) AllPaintingsStore.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban: Portrait of Vincenzo: 300 megtekintés, ami a művész összes megtekintésének 23%-át teszi ki. A következő kereslet: Portrait of a Woman és Portrait of Maria Vertemata. Frans Pourbus the Elder összesen 1 500 látogatást generált, ebből 400 a művész oldalon és 1 100 a jednotlivű festményeken. Csúcsmegoldás: Júl 2026, 1 200 látogatással. A vásárlók a Belső elmélyülést sugárzó (Érzelmi hangulat) irányába tendírással rendelkeznek: ezek a látogatások 100%-át teszik ki, míg a művész katalógusának 25%-át jelenti.
A vásárlók által leggyakrabban megnyitott 8 művész Frans Pourbus the Elder alkotása
A legnézettebb AllPaintingsStore.com művek sorrendje a valós látogatások alapján az elmúlt tizenkét hónapban: Frans Pourbus the Elder művei közül a 8 legnézettebb festmény került a sor đầura.
-
1
Portrait of Vincenzo
300 látogatás · 23,1%
-
2
Portrait of a Woman
300 látogatás · 23,1%
-
3
Portrait of Maria Vertemata
200 látogatás · 15,4%
-
4
Portrait of Maria de Medici
100 látogatás · 7,7%
-
5
Portrait of Henry IV of France
100 látogatás · 7,7%
-
6
Portrait of Marie de Médici, Queen of France
100 látogatás · 7,7%
-
7
Portraits of Archduke Albrecht and Archduchess Isabella
100 látogatás · 7,7%
-
8
Portrait of Francesco IV Gonzaga
100 látogatás · 7,7%
Mennyi érdeklődést kap Frans Pourbus the Elder havonta?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Megnézem az adatokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 200 | 1 000 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sze 2026 | 200 | 100 |
Hány imádrát nézik meg Frans Pourbus the Elder festményeit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen típusú festményeket választanak Frans Pourbus the Elder vásárlói?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Megnézem az adatokat
| Hangulat | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Klasszikus | 50,0% | 100,0% |
| Dramatikus | 25,0% | 0,0% |
| Elegáns | 25,0% | 0,0% |
| Érzelmi hangulat | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Belső elmélyülést sugárzó | 25,0% | 100,0% |
| Sötét és komoly | 50,0% | 0,0% |
| Nyugodt | 25,0% | 0,0% |
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 62,5% | 53,8% |
| Lágy árnyékok | 37,5% | 46,2% |
| Érezhető fényesség | 0,0% | 0,0% |
| Fényerék egyensúlya | 0,0% | 0,0% |
| Fényes | 0,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 50,0% | 84,6% |
| Finom színtónusú | 25,0% | 0,0% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 12,5% | 7,7% |
| Egyértelmű színprészenység | 12,5% | 7,7% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 68,8% | 84,6% |
| Egyensúlyos | 31,2% | 15,4% |
| Élénk | 0,0% | 0,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 0,0% | 0,0% |
| Lágy | 31,2% | 38,5% |
| Egyensúlyozott | 18,8% | 7,7% |
| Erőteljes kontrasztú | 12,5% | 7,7% |
| Kijelentés | 37,5% | 46,2% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 6,2% | 7,7% |
| Lágyan kevert paletta | 12,5% | 23,1% |
| Egyensúlyozott harmónia | 6,2% | 0,0% |
| Erős színegyüntetés | 62,5% | 69,2% |
| Egységes színpaletta | 12,5% | 0,0% |
Mely Frans Pourbus the Elder alkotások a legkeresettebbek, hónapról hónapra?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Megnézem az adatokat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Portrait of a Man | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of a Woman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Portrait of a Man | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Vincenzo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 100 |
| Portrait of a Young Woman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of a Gentleman in… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Maria de Medici | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| George (c.1531–1585), 5th L… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Henry IV of Fra… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Portraits of Archduke Albre… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Mely nyelveken böngésznek a Frans Pourbus the Elder vásárlói?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Hány napi látogatás érkezik Frans Pourbus the Elder oldalára, és mi a várható előrejelzés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Megnézem az adatokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| sze 23 Sze | 0 |
| csüt 24 Sze | 0 |
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 200 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt | 0 |
| kedd 13 Okt | 0 |
| sze 14 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 0 |
Frans Pourbus the Elder: gyakori kérdések
Mely Frans Pourbus the Elder festmények a legkeresettebbek?
- Portrait of Vincenzo az élvonalban áll 300 megtekintéssel (23% a(z) Frans Pourbus the Elder összes megtekintéséből). A fenti rangsor a top 8 művet mutatja be.
Mennyi az érdeklődés Frans Pourbus the Elder iránt?
- 1 500 látogatás tizenkét hónapban: 400 a művész oldalon és 1 100 az egyes festményeken.
Milyen típusú Frans Pourbus the Elder festményeket preferálják a vásárlók?
- Belső elmélyülést sugárzó (Érzelmi hangulat): a látogatások 100%-át teszi ki a katalógus 25%-ának.