Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Frans van Mieris oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Frans van Mieris: a lényeges számok
A Frans van Mieris művei közül a(z) Boy Blowing Bubbles a legnézettebb: 300 megtekintés tizenkét hónapban, ami a művész összes megtekintésének 11%-át teszi ki. Ezt követi The Lacemaker és Vrouw die een teorbe stemt, Frans van Mieris (I), 1665. Összesen 3 800 látogatás: 1 200 a művész oldalán és 2 600 a festményeknél. 100% csökkenés Aug 2026 és Sze 2026 között. A legjobb hónap: Júl 2026, 3 200 látogatással. Eszközök megoslása: számítógépek (97%) és telefonok (3%). Erőteljes kontrasztú (Kontraszt) a kedvezett stílus: a látogatások 36%-át, a katalógus 18%-át teszi ki.
A(z) Frans van Mieris legnépszerűbb 10 festménye látogatottság alapján
A legnépszerűbb művek AllPaintingsStore.com oldalán az elmúlt tizenkét hónap látogatottsága alapján rangsorolva, nem a katalógus pontszám alapján. Az 1. helyen Frans van Mieris olyan festménye áll, amelyet a legtöbben megnyitnak.
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Megjelenítés táblázat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
100
100
Júl 2026
800
2 400
Aug 2026
300
100
Sze 2026
0
0
Mennyi a havi látogatószám Frans van Mieris festményeinek?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak a vásárlók Frans van Mieris festményei közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Megjelenítés táblázat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
30,0%
29,4%
Elegáns
30,0%
29,4%
Békés, nyugodt
10,0%
17,6%
Dramatikus
10,0%
11,8%
Nosztalgikus
5,0%
11,8%
Klasszikus
10,0%
0,0%
Romantikus
5,0%
0,0%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Belső elmélyülést sugárzó
45,0%
23,5%
Romantikus
15,0%
17,6%
Nyugodt
10,0%
17,6%
Sötét és komoly
10,0%
11,8%
Nyugodt
5,0%
17,6%
Rejtélyes
5,0%
11,8%
Melankolikus
5,0%
0,0%
Nosztalgikus
5,0%
0,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
78,0%
75,0%
Lágy árnyékok
18,0%
25,0%
Érezhető fényesség
4,0%
0,0%
Fényerék egyensúlya
0,0%
0,0%
Fényes
0,0%
0,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
60,0%
57,1%
Finom színtónusú
30,0%
35,7%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
10,0%
7,1%
Egyértelmű színprészenység
0,0%
0,0%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
82,0%
85,7%
Egyensúlyos
18,0%
14,3%
Élénk
0,0%
0,0%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
18,0%
17,9%
Lágy
20,0%
14,3%
Egyensúlyozott
8,0%
7,1%
Erőteljes kontrasztú
18,0%
35,7%
Kijelentés
36,0%
25,0%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
12,0%
3,6%
Lágyan kevert paletta
10,0%
10,7%
Egyensúlyozott harmónia
18,0%
10,7%
Erős színegyüntetés
48,0%
64,3%
Egységes színpaletta
12,0%
10,7%
Hogyan teljesítnek Frans van Mieris népszerű festényei hónosánként?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Megjelenítés táblázat
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Young Woman in the Morning
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Serenade
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Boy Blowing Bubbles
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
A Meal of Oysters
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Portrait of Florentius Schu…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Egy fiatal férfi portréja
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Brothel Scene
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Fiatal férfi arcképe
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Woman Writing a Letter
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Boy Blowing Bubbles
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Telefonok vagy számítógépek: hol böngészett Frans van Mieris?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Megjelenítés táblázat
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
3 700
97,4%
telefonok
100
2,6%
Hogyan fordult fel a Frans van Mieris közönsége nyelvi lebontásban?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Megjelenítés táblázat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Spanyol
100
100,0%
Hány napi látogatás érkezik Frans van Mieris oldalára, és mi a várható szám?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Megjelenítés táblázat
Nap
Látogatások
sze 23 Sze
0
csüt 24 Sze
0
pén 25 Sze
0
szo 26 Sze
0
vas 27 Sze
0
hét 28 Sze
0
kedd 29 Sze
0
sze 30 Sze
0
csüt 1 Okt
0
pén 2 Okt
0
szo 3 Okt
0
vas 4 Okt
0
hét 5 Okt
0
kedd 6 Okt
0
sze 7 Okt
100
csüt 8 Okt
100
pén 9 Okt
0
szo 10 Okt
100
vas 11 Okt
0
hét 12 Okt
0
kedd 13 Okt
100
sze 14 Okt (előrejelzés)
100
csüt 15 Okt (előrejelzés)
100
pén 16 Okt (előrejelzés)
0
szo 17 Okt (előrejelzés)
100
vas 18 Okt (előrejelzés)
0
hét 19 Okt (előrejelzés)
0
kedd 20 Okt (előrejelzés)
100
sze 21 Okt (előrejelzés)
200
csüt 22 Okt (előrejelzés)
200
pén 23 Okt (előrejelzés)
0
szo 24 Okt (előrejelzés)
200
vas 25 Okt (előrejelzés)
0
hét 26 Okt (előrejelzés)
0
kedd 27 Okt (előrejelzés)
200
sze 28 Okt (előrejelzés)
200
csüt 29 Okt (előrejelzés)
200
pén 30 Okt (előrejelzés)
0
szo 31 Okt (előrejelzés)
200
vas 1 Nov (előrejelzés)
0
hét 2 Nov (előrejelzés)
0
kedd 3 Nov (előrejelzés)
200
Frans van Mieris igényeire vonatkozó kérdések
Mi Frans van Mieris legnézettebb festménye?
Boy Blowing Bubbles, 300 megtekintéssel vagy a nézettségek 11%-e share, a teljes lista pedig 10. helyen szerepel.
Hány látogatása van Frans van Mieris számára a AllPaintingsStore.com oldalon?
3 800 tizenkét hónap alatt (1 200 az artiszta oldalon, 2 600 a festményeken).
Frans van Mieris műveit inkább telefonon vagy számítógépen nézik meg?
A látogatások megoszlása: számítógépek (97%) és telefonok (3%); a népszerűségben az számítógépek áll az élen 97% arányal.
Vannak-e olyan Frans van Mieris stílusokat, amelyeket a látogatók jobban preferálnak?
Igen, Erőteljes kontrasztú (Kontraszt): a látogatások 36%-a a katalógus 18%-ával szemben.