Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Fred Roe oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Fred Roe: kereslet egy pillantásban
A Fred Roe legnézettebb műve a(z) AllPaintingsStore.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban: Somewhere at the Front, Soldiers Around a Camp Fire at Night, Western Front: 200 megtekintés, ami a művész összes megtekintésének 18%-át teszi ki. A következő kereslet: 2nd Battalion 5th Gurkha Rifles at Ahnai Tangi, North West Frontier, India, 14 January 1920 és The Boys Come Marching Home. Fred Roe összesen 1 400 látogatást generált, ebből 800 a művész oldalon és 600 a jednotlivű festményeken. A kereslet csökkent: a látogatások 50%-el esettek le Sze 2026 és Okt 2026 között. Csúcsmegoldás: Júl 2026, 1 000 látogatással. A vásárlók a Finom színtónusú (Színelnyomás) irányába tendírással rendelkeznek: ezek a látogatások 73%-át teszik ki, míg a művész katalógusának 54%-át jelenti.
A vásárlók által leggyakrabban megnyitott 9 művész Fred Roe alkotása
A legnézettebb AllPaintingsStore.com művek sorrendje a valós látogatások alapján az elmúlt tizenkét hónapban: Fred Roe művei közül a 9 legnézettebb festmény került a sor đầura.
-
1
Somewhere at the Front, Soldiers Around a Camp Fire at Night, Western Front, 1915
200 látogatás · 18,2%
-
2
2nd Battalion 5th Gurkha Rifles at Ahnai Tangi, North West Frontier, India, 14 January 1920, 1920
200 látogatás · 18,2%
-
3
The Boys Come Marching Home, 1916
100 látogatás · 9,1%
-
4
Nelson Leaving Portsmouth for the 'Victory', 1805, 1890
100 látogatás · 9,1%
-
5
Sir (Edward) Guy Dawber, 1926
100 látogatás · 9,1%
-
6
A. Gordon Bird, 1930
100 látogatás · 9,1%
-
7
The Return of the Hero (Lord Nelson), 1909
100 látogatás · 9,1%
-
8
The Trial of Jeanne d'Arc
100 látogatás · 9,1%
-
9
May the Eighth
100 látogatás · 9,1%
Mennyi érdeklődést kap Fred Roe havonta?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Megnézem az adatokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 500 | 500 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sze 2026 | 200 | 0 |
| Okt 2026 | 100 | 0 |
Hány imádrát nézik meg Fred Roe festményeit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen típusú festményeket választanak Fred Roe vásárlói?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Megnézem az adatokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 37,5% | 54,5% |
| Lágy árnyékok | 37,5% | 18,2% |
| Érezhető fényesség | 16,7% | 27,3% |
| Fényerék egyensúlya | 8,3% | 0,0% |
| Fényes | 0,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 8,3% | 0,0% |
| Finom színtónusú | 54,2% | 72,7% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 25,0% | 18,2% |
| Egyértelmű színprészenység | 12,5% | 9,1% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Földszínek | 76,2% | 88,9% |
| Sötét tónusú | 14,3% | 11,1% |
| Semleges tónusok | 9,5% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 16,7% | 27,3% |
| Egyensúlyos | 75,0% | 63,6% |
| Élénk | 8,3% | 9,1% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 20,8% | 36,4% |
| Lágy | 33,3% | 36,4% |
| Egyensúlyozott | 16,7% | 9,1% |
| Erőteljes kontrasztú | 16,7% | 9,1% |
| Kijelentés | 12,5% | 9,1% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 8,3% | 0,0% |
| Lágyan kevert paletta | 0,0% | 0,0% |
| Egyensúlyozott harmónia | 12,5% | 27,3% |
| Erős színegyüntetés | 58,3% | 54,5% |
| Egységes színpaletta | 20,8% | 18,2% |
Mely Fred Roe alkotások a legkeresettebbek, hónapról hónapra?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Megnézem az adatokat
| Műalkotás | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Somewhere at the Front, Sol… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 | 0 |
| The Passing of John Sargent | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| May the Eighth | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Nelson Leaving Portsmouth f… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Tap Room of the 'Baptis… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bedchamber in Anne Hathaway… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| West Wycombe, Buckinghamshi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Toast is England | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Return of the Hero (Lor… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nathaniel Louis Cohen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mely nyelveken böngésznek a Fred Roe vásárlói?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Megnézem az adatokat
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Angol | 100 | 100,0% |
Hány napi látogatás érkezik Fred Roe oldalára, és mi a várható előrejelzés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Megnézem az adatokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| pén 16 Okt | 100 |
| szo 17 Okt | 0 |
| vas 18 Okt | 0 |
| hét 19 Okt | 0 |
| kedd 20 Okt | 0 |
| sze 21 Okt | 0 |
| csüt 22 Okt | 0 |
| pén 23 Okt | 0 |
| szo 24 Okt | 0 |
| vas 25 Okt | 0 |
| hét 26 Okt | 0 |
| kedd 27 Okt | 0 |
| sze 28 Okt | 0 |
| csüt 29 Okt | 100 |
| pén 30 Okt | 0 |
| szo 31 Okt | 0 |
| vas 1 Nov | 0 |
| hét 2 Nov | 0 |
| kedd 3 Nov | 0 |
| sze 4 Nov | 0 |
| csüt 5 Nov | 0 |
| pén 6 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 7 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 8 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 9 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 10 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 11 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 12 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 13 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 14 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 15 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 16 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 17 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 18 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 19 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 20 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 21 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 22 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 23 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 24 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 25 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 26 Nov (előrejelzés) | 0 |
Fred Roe: gyakori kérdések
Mely Fred Roe festmények a legkeresettebbek?
- Somewhere at the Front, Soldiers Around a Camp Fire at Night, Western Front az élvonalban áll 200 megtekintéssel (18% a(z) Fred Roe összes megtekintéséből). A fenti rangsor a top 9 művet mutatja be.
Mennyi az érdeklődés Fred Roe iránt?
- 1 400 látogatás tizenkét hónapban: 800 a művész oldalon és 600 az egyes festményeken.
Milyen típusú Fred Roe festményeket preferálják a vásárlók?
- Finom színtónusú (Színelnyomás): a látogatások 73%-át teszi ki a katalógus 54%-ának.