Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Fred Uhlman oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Fred Uhlman: a vásárlók nézőpontja
A vásárlók Street Corner in St Servan gyakrabban nyitják meg, mint bármely más Fred Uhlman művész alkotását: 300 megtekintés tizenkét hónapban, ami a teljes összeg 16%-a. Ezt követik Les Avions és Tightrope Dancer. Fred Uhlman összesen 3 600 látogatást kapott: 1 900 a művész oldalán, 1 700 pedig a festményeknél. A lendület lelassult: Sze 2026 időszakban 100% -el kevesebb volt a látogatás, mint Aug 2026 időszakban. A legjobb hónap Júl 2026 volt: 3 000 látogatás. Látogatások eszköz szerint: számítógépek (67%), telefonok (31%) és tabletek (3%). A választék egyértelmű: a Erőteljes kontrasztú (Kontraszt) a látogatások 21%-át teszi ki, pedig a katalógus mindössze 14%-át jelenti.
Fred Uhlman: a 10 festmény, amit a vásárlók legelőször megnéznek
A Fred Uhlman legnézettebb 10 festménye a AllPaintingsStore.com oldalán tizenkét hónapban, a legtöbb látogatást elnyert művektől kezdve.
-
1
Street Corner in St Servan, 1949
300 látogatás · 15,8%
-
2
Les Avions, 1939
200 látogatás · 10,5%
-
3
Tightrope Dancer, 1943
200 látogatás · 10,5%
-
4
Monuments
200 látogatás · 10,5%
-
5
Welsh Farm
200 látogatás · 10,5%
-
6
Windmill at Llannerchymedd
200 látogatás · 10,5%
-
7
Café, Sunset, 1955
100 látogatás · 5,3%
-
8
The Studio, 1944
100 látogatás · 5,3%
-
9
The Slate Mines
100 látogatás · 5,3%
-
10
Winter
100 látogatás · 5,3%
Hogyan változnak a Fred Uhlman oldal látogatásainak száma havi ভিত্তিতে?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Megnyitás a statisztikákhoz
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 100 |
| Júl 2026 | 1 500 | 1 500 |
| Aug 2026 | 400 | 100 |
| Sze 2026 | 0 | 0 |
Hogyan változnak Fred Uhlman festményeinek megtekintései havi ভিত্তিতে?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mely Fred Uhlman festmények felelnek meg a vásárlók választásának?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Megnyitás a statisztikákhoz
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 14,3% | 5,3% |
| Lágy árnyékok | 21,4% | 26,3% |
| Érezhető fényesség | 64,3% | 68,4% |
| Fényerék egyensúlya | 0,0% | 0,0% |
| Fényes | 0,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 42,9% | 47,4% |
| Finom színtónusú | 21,4% | 21,1% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 21,4% | 10,5% |
| Egyértelmű színprészenység | 7,1% | 10,5% |
| Éles színűség | 7,1% | 10,5% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 50,0% | 52,6% |
| Egyensúlyos | 28,6% | 26,3% |
| Élénk | 21,4% | 21,1% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 21,4% | 26,3% |
| Lágy | 28,6% | 15,8% |
| Egyensúlyozott | 28,6% | 26,3% |
| Erőteljes kontrasztú | 14,3% | 21,1% |
| Kijelentés | 7,1% | 10,5% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 50,0% | 47,4% |
| Lágyan kevert paletta | 7,1% | 10,5% |
| Egyensúlyozott harmónia | 7,1% | 5,3% |
| Erős színegyüntetés | 28,6% | 26,3% |
| Egységes színpaletta | 7,1% | 10,5% |
Mely Fred Uhlman festmények vált érdeklődéssé hónaponként?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Megnyitás a statisztikákhoz
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Café, Sunset | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Les Avions | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| The Slate Mines | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Studio | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Tightrope Dancer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Welsh Farm | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Slate Mines | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Monuments | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Winter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Street Corner in St Servan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
Milyen eszközökkel érkezik Fred Uhlman közönsége?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Megnyitás a statisztikákhoz
| Eszköz | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| számítógépek | 2 400 | 66,7% |
| telefonok | 1 100 | 30,6% |
| tabletek | 100 | 2,8% |
Mely nyelveken böngésznek a Fred Uhlman vásárlói?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Megnyitás a statisztikákhoz
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Francia | 100 | 100,0% |
Naponta hány látogatása van Fred Uhlman-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Megnyitás a statisztikákhoz
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| sze 23 Sze | 0 |
| csüt 24 Sze | 0 |
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 100 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 100 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt | 0 |
| kedd 13 Okt | 0 |
| sze 14 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 100 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 100 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 100 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 0 |
Fred Uhlman a AllPaintingsStore.com oldalán
Melyik Fred Uhlman alkotása látja meg a legtöbb látogatót?
- Street Corner in St Servan: 300 megtekintés, a nézettségek 16%-e. 10 festmény helyeződik előtte.
Mekkora Fred Uhlman közötti közönség?
- 3 600 látogatás tizenkét hónapban: 1 900 a művész oldalon és 1 700 a festményeken.
Milyen eszközöket használnak Fred Uhlman látogatói?
- A látogatások megoszlása: számítógépek (67%), telefonok (31%) és tabletek (3%); a legnéresebb számítógépek 67% arányban.
Milyen stílusú Fred Uhlman festmények vonzzák a vásárlókat?
- Erőteljes kontrasztú (Kontraszt) festmények: a látogatások 21%-át, a katalógus 14%-át teszik ki.