Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Frederic Edwin Church oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Frederic Edwin Church: a vásárlók nézőpontja
A vásárlók A Hegyek Szíve gyakrabban nyitják meg, mint bármely más Frederic Edwin Church művész alkotását: 1 800 megtekintés tizenkét hónapban, ami a teljes összeg 9%-a. Ezt követik Twilight in the Wilderness és Cotopaxi. Frederic Edwin Church összesen 20 500 látogatást kapott: 2 500 a művész oldalán, 18 000 pedig a festményeknél. A lendület lelassult: Sze 2026 időszakban 58% -el kevesebb volt a látogatás, mint Aug 2026 időszakban. A legjobb hónap Júl 2026 volt: 14 900 látogatás. Látogatások eszköz szerint: számítógépek (87%), telefonok (10%) és tabletek (2%). A választék egyértelmű: a Egyensúlyos (Színintenzitás) a látogatások 80%-át teszi ki, pedig a katalógus mindössze 64%-át jelenti.
Frederic Edwin Church: a 10 festmény, amit a vásárlók legelőször megnéznek
A Frederic Edwin Church legnézettebb 10 festménye a AllPaintingsStore.com oldalán tizenkét hónapban, a legtöbb látogatást elnyert művektől kezdve.
Hogyan változnak a Frederic Edwin Church oldal látogatásainak száma havi ভিত্তিতে?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Megnyitás a statisztikákhoz
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
100
400
Júl 2026
1 900
13 000
Aug 2026
300
3 300
Sze 2026
200
1 300
Hogyan változnak Frederic Edwin Church festményeinek megtekintései havi ভিত্তিতে?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mely Frederic Edwin Church festmények felelnek meg a vásárlók választásának?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Megnyitás a statisztikákhoz
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Békés, nyugodt
33,3%
41,9%
Dramatikus
33,3%
40,0%
Romantikus
22,2%
12,4%
Természetközeli
11,1%
4,8%
Nyugodt
0,0%
0,9%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
22,2%
36,2%
Nyugodt
22,2%
13,3%
Szellemi
11,1%
13,3%
Drámai
33,3%
10,5%
Erőteljes presence
0,0%
12,4%
Reményt sugárzó
0,0%
6,7%
Rejtélyes
0,0%
3,8%
Nosztalgikus
0,0%
3,8%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
10,0%
18,1%
Lágy árnyékok
18,0%
31,9%
Érezhető fényesség
44,0%
31,4%
Fényerék egyensúlya
26,0%
16,7%
Fényes
2,0%
2,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
10,0%
11,8%
Finom színtónusú
42,0%
48,0%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
32,0%
30,4%
Egyértelmű színprészenység
16,0%
9,8%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
55,0%
65,4%
Semleges tónusok
32,5%
23,3%
Sötét tónusú
12,5%
10,7%
Pasztell színek
0,0%
0,6%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
12,0%
9,8%
Egyensúlyos
64,0%
79,9%
Élénk
24,0%
10,3%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
0,0%
1,0%
Lágy
10,0%
7,3%
Egyensúlyozott
8,0%
13,7%
Erőteljes kontrasztú
12,0%
22,1%
Kijelentés
70,0%
55,9%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
12,0%
16,2%
Lágyan kevert paletta
8,0%
4,4%
Egyensúlyozott harmónia
16,0%
18,1%
Erős színegyüntetés
38,0%
43,6%
Egységes színpaletta
26,0%
17,6%
Mely Frederic Edwin Church festmények vált érdeklődéssé hónaponként?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Megnyitás a statisztikákhoz
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
A Hegyek Szíve
0
0
0
0
0
0
0
0
0
500
1 000
300
Twilight in the Wilderness
0
0
0
0
0
0
0
0
100
600
100
200
Cotopaxi
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
The Heart of the Andes
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
0
The Parthenon
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
Autumn
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
100
0
South American Landscape
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
El Rio de Luz (also known a…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Jerusalem from the Mount of…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Old Boat (also known as…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
Milyen eszközökkel érkezik Frederic Edwin Church közönsége?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Megnyitás a statisztikákhoz
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
17 900
87,3%
telefonok
2 100
10,2%
tabletek
500
2,4%
Mely nyelveken böngésznek a Frederic Edwin Church vásárlói?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Megnyitás a statisztikákhoz
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Angol
400
44,4%
Chinese
300
33,3%
Spanyol
100
11,1%
Koreai
100
11,1%
Naponta hány látogatása van Frederic Edwin Church-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Megnyitás a statisztikákhoz
Nap
Látogatások
csüt 24 Sze
0
pén 25 Sze
100
szo 26 Sze
0
vas 27 Sze
0
hét 28 Sze
0
kedd 29 Sze
100
sze 30 Sze
300
csüt 1 Okt
0
pén 2 Okt
400
szo 3 Okt
0
vas 4 Okt
300
hét 5 Okt
0
kedd 6 Okt
100
sze 7 Okt
600
csüt 8 Okt
600
pén 9 Okt
0
szo 10 Okt
1 000
vas 11 Okt
200
hét 12 Okt
400
kedd 13 Okt
300
sze 14 Okt
400
csüt 15 Okt (előrejelzés)
500
pén 16 Okt (előrejelzés)
400
szo 17 Okt (előrejelzés)
800
vas 18 Okt (előrejelzés)
400
hét 19 Okt (előrejelzés)
300
kedd 20 Okt (előrejelzés)
400
sze 21 Okt (előrejelzés)
1 100
csüt 22 Okt (előrejelzés)
600
pén 23 Okt (előrejelzés)
500
szo 24 Okt (előrejelzés)
1 000
vas 25 Okt (előrejelzés)
500
hét 26 Okt (előrejelzés)
400
kedd 27 Okt (előrejelzés)
500
sze 28 Okt (előrejelzés)
1 300
csüt 29 Okt (előrejelzés)
700
pén 30 Okt (előrejelzés)
600
szo 31 Okt (előrejelzés)
1 200
vas 1 Nov (előrejelzés)
600
hét 2 Nov (előrejelzés)
500
kedd 3 Nov (előrejelzés)
600
sze 4 Nov (előrejelzés)
1 500
Frederic Edwin Church a AllPaintingsStore.com oldalán
Melyik Frederic Edwin Church alkotása látja meg a legtöbb látogatót?
A Hegyek Szíve: 1 800 megtekintés, a nézettségek 9%-e. 10 festmény helyeződik előtte.
Mekkora Frederic Edwin Church közötti közönség?
20 500 látogatás tizenkét hónapban: 2 500 a művész oldalon és 18 000 a festményeken.
Milyen eszközöket használnak Frederic Edwin Church látogatói?
A látogatások megoszlása: számítógépek (87%), telefonok (10%) és tabletek (2%); a legnéresebb számítógépek 87% arányban.
Milyen stílusú Frederic Edwin Church festmények vonzzák a vásárlókat?
Egyensúlyos (Színintenzitás) festmények: a látogatások 80%-át, a katalógus 64%-át teszik ki.