Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Frits Thaulow oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Frits Thaulow: a lényeges számok
A Frits Thaulow művei közül a(z) At Quimperlé a legnézettebb: 1 600 megtekintés tizenkét hónapban, ami a művész összes megtekintésének 12%-át teszi ki. Ezt követi The River at Beaulieu és The Old Church by the River. Összesen 12 500 látogatás: 2 100 a művész oldalán és 10 400 a festményeknél. 611% növekedés Aug 2026 és Sze 2026 között. A legjobb hónap: Sze 2026, 6 400 látogatással. Eszközök megoslása: számítógépek (55%), telefonok (42%) és tabletek (3%). Lágy árnyékok (Fényerő) a kedvezett stílus: a látogatások 53%-át, a katalógus 30%-át teszi ki.
A(z) Frits Thaulow legnépszerűbb 10 festménye látogatottság alapján
A legnépszerűbb művek AllPaintingsStore.com oldalán az elmúlt tizenkét hónap látogatottsága alapján rangsorolva, nem a katalógus pontszám alapján. Az 1. helyen Frits Thaulow olyan festménye áll, amelyet a legtöbben megnyitnak.
-
1
At Quimperlé
1 600 látogatás · 11,7%
-
2
The River at Beaulieu
1 400 látogatás · 10,2%
-
3
The Old Church by the River
1 100 látogatás · 8,0%
-
4
At Quimperle, 1901
1 000 látogatás · 7,3%
-
5
The Pier, Dordrecht, 1905
700 látogatás · 5,1%
-
6
On the Grand Canal, Venice, 1885
600 látogatás · 4,4%
-
7
La rivière à Manéhouville (près de Dieppe)
500 látogatás · 3,6%
-
8
French River Landscape with a Stone Bridge
500 látogatás · 3,6%
-
9
La vieille fabrique
500 látogatás · 3,6%
-
10
Riverside, View of Abbeville, 1894
400 látogatás · 2,9%
Mennyi a Frits Thaulow oldal havi forgalma?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Megjelenítés táblázat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 700 | 4 500 |
| Aug 2026 | 0 | 900 |
| Sze 2026 | 1 400 | 5 000 |
Mennyi a havi látogatószám Frits Thaulow festményeinek?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak a vásárlók Frits Thaulow festményei közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Megjelenítés táblázat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 8,0% | 7,3% |
| Lágy árnyékok | 30,0% | 53,3% |
| Érezhető fényesség | 36,0% | 31,4% |
| Fényerék egyensúlya | 22,0% | 8,0% |
| Fényes | 4,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 24,0% | 24,1% |
| Finom színtónusú | 38,0% | 41,6% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 28,0% | 29,2% |
| Egyértelmű színprészenység | 10,0% | 5,1% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Földszínek | 58,5% | 80,7% |
| Semleges tónusok | 34,2% | 12,9% |
| Sötét tónusú | 7,3% | 6,5% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 30,0% | 35,0% |
| Egyensúlyos | 56,0% | 59,9% |
| Élénk | 14,0% | 5,1% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 2,0% | 0,7% |
| Lágy | 16,0% | 15,3% |
| Egyensúlyozott | 14,0% | 12,4% |
| Erőteljes kontrasztú | 22,0% | 29,2% |
| Kijelentés | 46,0% | 42,3% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 12,0% | 25,6% |
| Lágyan kevert paletta | 6,0% | 11,7% |
| Egyensúlyozott harmónia | 12,0% | 15,3% |
| Erős színegyüntetés | 50,0% | 36,5% |
| Egységes színpaletta | 20,0% | 10,9% |
Hogyan teljesítnek Frits Thaulow népszerű festényei hónosánként?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Megjelenítés táblázat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| At Quimperlé | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 300 | 800 |
| The Old Church by the River | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 100 | 400 |
| The River at Beaulieu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 1 100 |
| The Mill Pond | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 100 |
| On the Banks | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Stream through a Village | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| woodland scene with a river | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| At Quimperle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 900 |
| Riverside, View of Abbeville | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 | 0 |
| The Priest | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 |
Telefonok vagy számítógépek: hol böngészett Frits Thaulow?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Megjelenítés táblázat
| Eszköz | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| számítógépek | 6 900 | 55,2% |
| telefonok | 5 200 | 41,6% |
| tabletek | 400 | 3,2% |
Hogyan fordult fel a Frits Thaulow közönsége nyelvi lebontásban?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Megjelenítés táblázat
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Angol | 700 | 58,3% |
| Spanyol | 400 | 33,3% |
| Cseh | 100 | 8,3% |
Hány napi látogatás érkezik Frits Thaulow oldalára, és mi a várható szám?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Megjelenítés táblázat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 200 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 400 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 100 |
| szo 3 Okt | 300 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 100 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 200 |
| pén 9 Okt | 200 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 200 |
| hét 12 Okt | 200 |
| kedd 13 Okt | 0 |
| sze 14 Okt | 900 |
| csüt 15 Okt | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 200 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 300 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 100 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 200 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 900 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 100 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 200 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 400 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 200 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 200 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 1 000 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 200 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 300 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 400 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 200 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 300 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 4 Nov (előrejelzés) | 1 200 |
| csüt 5 Nov (előrejelzés) | 200 |
Frits Thaulow igényeire vonatkozó kérdések
Mi Frits Thaulow legnézettebb festménye?
- At Quimperlé, 1 600 megtekintéssel vagy a nézettségek 12%-e share, a teljes lista pedig 10. helyen szerepel.
Hány látogatása van Frits Thaulow számára a AllPaintingsStore.com oldalon?
- 12 500 tizenkét hónap alatt (2 100 az artiszta oldalon, 10 400 a festményeken).
Frits Thaulow műveit inkább telefonon vagy számítógépen nézik meg?
- A látogatások megoszlása: számítógépek (55%), telefonok (42%) és tabletek (3%); a népszerűségben az számítógépek áll az élen 55% arányal.
Vannak-e olyan Frits Thaulow stílusokat, amelyeket a látogatók jobban preferálnak?
- Igen, Lágy árnyékok (Fényerő): a látogatások 53%-a a katalógus 30%-ával szemben.