Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Gene Bernard Davis oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Gene Bernard Davis: a lényeges számok
A Gene Bernard Davis művei közül a(z) Green Glow a legnézettebb: 100 megtekintés tizenkét hónapban, ami a művész összes megtekintésének 25%-át teszi ki. Ezt követi Black Mass és Microhead. Összesen 500 látogatás: 200 a művész oldalán és 300 a festményeknél. A legjobb hónap: Júl 2026, 400 látogatással. Semleges tónusok (Színpaletta) a kedvezett stílus: a látogatások 75%-át, a katalógus 29%-át teszi ki.
A(z) Gene Bernard Davis legnépszerűbb 4 festménye látogatottság alapján
A legnépszerűbb művek AllPaintingsStore.com oldalán az elmúlt tizenkét hónap látogatottsága alapján rangsorolva, nem a katalógus pontszám alapján. Az 1. helyen Gene Bernard Davis olyan festménye áll, amelyet a legtöbben megnyitnak.
Mennyi a Gene Bernard Davis oldal havi forgalma?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Megjelenítés táblázat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 100 | 0 |
| Júl 2026 | 100 | 300 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sze 2026 | 0 | 0 |
Mennyi a havi látogatószám Gene Bernard Davis festményeinek?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak a vásárlók Gene Bernard Davis festményei közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Megjelenítés táblázat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 8,8% | 0,0% |
| Lágy árnyékok | 14,7% | 25,0% |
| Érezhető fényesség | 35,3% | 0,0% |
| Fényerék egyensúlya | 20,6% | 50,0% |
| Fényes | 20,6% | 25,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 29,4% | 25,0% |
| Finom színtónusú | 17,6% | 50,0% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 11,8% | 0,0% |
| Egyértelmű színprészenység | 32,4% | 25,0% |
| Éles színűség | 8,8% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét tónusú | 35,7% | 25,0% |
| Semleges tónusok | 28,6% | 75,0% |
| Monokróm | 10,7% | 0,0% |
| Földszínek | 7,1% | 0,0% |
| Pasztell színek | 7,1% | 0,0% |
| Fémfényű színek | 3,6% | 0,0% |
| Naplemente | 3,6% | 0,0% |
| Meleg tónusú | 3,6% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 23,5% | 25,0% |
| Egyensúlyos | 41,2% | 75,0% |
| Élénk | 35,3% | 0,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 26,5% | 25,0% |
| Lágy | 20,6% | 0,0% |
| Egyensúlyozott | 5,9% | 0,0% |
| Erőteljes kontrasztú | 11,8% | 0,0% |
| Kijelentés | 35,3% | 75,0% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 47,1% | 25,0% |
| Lágyan kevert paletta | 14,7% | 0,0% |
| Egyensúlyozott harmónia | 11,8% | 25,0% |
| Erős színegyüntetés | 14,7% | 25,0% |
| Egységes színpaletta | 11,8% | 25,0% |
Hogyan teljesítnek Gene Bernard Davis népszerű festényei hónosánként?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Megjelenítés táblázat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Two Part Blue | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Flower Machine | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dr. Peppercorn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hot Beat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Peeping Wall | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Red Witch | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Black Grey Beat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Looking Glass | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Limelight Sounds of Grass | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Microhead | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Hogyan fordult fel a Gene Bernard Davis közönsége nyelvi lebontásban?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Hány napi látogatás érkezik Gene Bernard Davis oldalára, és mi a várható szám?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Megjelenítés táblázat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| sze 23 Sze | 0 |
| csüt 24 Sze | 0 |
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt | 0 |
| kedd 13 Okt | 0 |
| sze 14 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 0 |
Gene Bernard Davis igényeire vonatkozó kérdések
Mi Gene Bernard Davis legnézettebb festménye?
- Green Glow, 100 megtekintéssel vagy a nézettségek 25%-e share, a teljes lista pedig 4. helyen szerepel.
Hány látogatása van Gene Bernard Davis számára a AllPaintingsStore.com oldalon?
- 500 tizenkét hónap alatt (200 az artiszta oldalon, 300 a festményeken).
Vannak-e olyan Gene Bernard Davis stílusokat, amelyeket a látogatók jobban preferálnak?
- Igen, Semleges tónusok (Színpaletta): a látogatások 75%-a a katalógus 29%-ával szemben.