Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg George Edwards Haring oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
George Edwards Haring: a vásárlók nézőpontja
A vásárlók A Winding River With Hills Beyond gyakrabban nyitják meg, mint bármely más George Edwards Haring művész alkotását: 300 megtekintés tizenkét hónapban, ami a teljes összeg 23%-a. Ezt követik Near Arona, Lago Maggiore és Isola Pescatori From Isola Bella On Lake Maggiore. George Edwards Haring összesen 1 400 látogatást kapott: 100 a művész oldalán, 1 300 pedig a festményeknél. A lendület lelassult: Sze 2026 időszakban 67% -el kevesebb volt a látogatás, mint Aug 2026 időszakban. A legjobb hónap Júl 2026 volt: 1 000 látogatás. A választék egyértelmű: a Egyensúlyos (Színintenzitás) a látogatások 69%-át teszi ki, pedig a katalógus mindössze 47%-át jelenti.
George Edwards Haring: a 9 festmény, amit a vásárlók legelőször megnéznek
A George Edwards Haring legnézettebb 9 festménye a AllPaintingsStore.com oldalán tizenkét hónapban, a legtöbb látogatást elnyert művektől kezdve.
-
1
A Winding River With Hills Beyond
300 látogatás · 23,1%
-
2
Near Arona, Lago Maggiore
200 látogatás · 15,4%
-
3
Isola Pescatori From Isola Bella On Lake Maggiore
200 látogatás · 15,4%
-
4
William Tell's Chapel On The Lake Of Lucerne, Switzerland
100 látogatás · 7,7%
-
5
On Lake Como, Italy
100 látogatás · 7,7%
-
6
Varenna, lake como
100 látogatás · 7,7%
-
7
Rift In The Gloom
100 látogatás · 7,7%
-
8
Iron-gate Pass Between Hungary And Transylvania
100 látogatás · 7,7%
-
9
Peasants Of Hadad - Transylvania
100 látogatás · 7,7%
Hogyan változnak a George Edwards Haring oldal látogatásainak száma havi ভিত্তিতে?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Megnyitás a statisztikákhoz
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 100 | 900 |
| Aug 2026 | 0 | 300 |
| Sze 2026 | 0 | 100 |
Hogyan változnak George Edwards Haring festményeinek megtekintései havi ভিত্তিতে?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mely George Edwards Haring festmények felelnek meg a vásárlók választásának?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Megnyitás a statisztikákhoz
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 15,6% | 7,7% |
| Lágy árnyékok | 21,9% | 38,5% |
| Érezhető fényesség | 21,9% | 23,1% |
| Fényerék egyensúlya | 37,5% | 23,1% |
| Fényes | 3,1% | 7,7% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 46,9% | 38,5% |
| Finom színtónusú | 40,6% | 61,5% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 9,4% | 0,0% |
| Egyértelmű színprészenység | 3,1% | 0,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Földszínek | 57,1% | 63,6% |
| Semleges tónusok | 39,3% | 36,4% |
| Monokróm | 3,6% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 43,8% | 30,8% |
| Egyensúlyos | 46,9% | 69,2% |
| Élénk | 9,4% | 0,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 15,6% | 0,0% |
| Lágy | 18,8% | 38,5% |
| Egyensúlyozott | 12,5% | 7,7% |
| Erőteljes kontrasztú | 25,0% | 30,8% |
| Kijelentés | 28,1% | 23,1% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 25,0% | 23,1% |
| Lágyan kevert paletta | 12,5% | 15,4% |
| Egyensúlyozott harmónia | 9,4% | 0,0% |
| Erős színegyüntetés | 25,0% | 23,1% |
| Egységes színpaletta | 28,1% | 38,5% |
Mely George Edwards Haring festmények vált érdeklődéssé hónaponként?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Megnyitás a statisztikákhoz
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rift In The Gloom | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The convent garden at palla… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Daybreak - night and storm… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Isola san guilo, lake orta | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Varenna, lake como | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Sunset On The Adriatic | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View Of Brodick Bay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Peasants Of Hadad - Transyl… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Arona And The Castle Of Ang… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Near Arona, Lago Maggiore | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
Mely nyelveken böngésznek a George Edwards Haring vásárlói?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Naponta hány látogatása van George Edwards Haring-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Megnyitás a statisztikákhoz
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| kedd 22 Sze | 100 |
| sze 23 Sze | 0 |
| csüt 24 Sze | 0 |
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt | 0 |
| kedd 13 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 14 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 0 |
George Edwards Haring a AllPaintingsStore.com oldalán
Melyik George Edwards Haring alkotása látja meg a legtöbb látogatót?
- A Winding River With Hills Beyond: 300 megtekintés, a nézettségek 23%-e. 9 festmény helyeződik előtte.
Mekkora George Edwards Haring közötti közönség?
- 1 400 látogatás tizenkét hónapban: 100 a művész oldalon és 1 300 a festményeken.
Milyen stílusú George Edwards Haring festmények vonzzák a vásárlókat?
- Egyensúlyos (Színintenzitás) festmények: a látogatások 69%-át, a katalógus 47%-át teszik ki.