Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Jeórjiosz Jakovídisz oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Jeórjiosz Jakovídisz: a lényeges számok
A Jeórjiosz Jakovídisz művei közül a(z) Első lépések a legnézettebb: 12 800 megtekintés tizenkét hónapban, ami a művész összes megtekintésének 82%-át teszi ki. Ezt követi The insatiable és Peek-a-boo. Összesen 16 400 látogatás: 2 700 a művész oldalán és 13 700 a festményeknél. 34% csökkenés Aug 2026 és Sze 2026 között. A legjobb hónap: Aug 2026, 6 100 látogatással. Eszközök megoslása: számítógépek (56%), telefonok (40%) és tabletek (4%). Értékmentesen fakó (Színelnyomás) a kedvezett stílus: a látogatások 90%-át, a katalógus 26%-át teszi ki.
A(z) Jeórjiosz Jakovídisz legnépszerűbb 10 festménye látogatottság alapján
A legnépszerűbb művek AllPaintingsStore.com oldalán az elmúlt tizenkét hónap látogatottsága alapján rangsorolva, nem a katalógus pontszám alapján. Az 1. helyen Jeórjiosz Jakovídisz olyan festménye áll, amelyet a legtöbben megnyitnak.
-
1
Első lépések, 1892
12 800 látogatás · 82,1%
-
2
The insatiable, 1884
600 látogatás · 3,8%
-
3
Peek-a-boo
500 látogatás · 3,2%
-
4
The Smoker, 1887
300 látogatás · 1,9%
-
5
Nikolaos Politis, Student in Munich, 1880
200 látogatás · 1,3%
-
6
Grandma's Favourite, 1893
200 látogatás · 1,3%
-
7
Study of a nude youth
200 látogatás · 1,3%
-
8
Children's concert, 1900
100 látogatás · 0,6%
-
9
At The Studio, 1884
100 látogatás · 0,6%
-
10
Child with Cart
100 látogatás · 0,6%
Mennyi a Jeórjiosz Jakovídisz oldal havi forgalma?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Megjelenítés táblázat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 100 | 200 |
| Júl 2026 | 1 100 | 4 900 |
| Aug 2026 | 700 | 5 400 |
| Sze 2026 | 800 | 3 200 |
Mennyi a havi látogatószám Jeórjiosz Jakovídisz festményeinek?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak a vásárlók Jeórjiosz Jakovídisz festményei közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Megjelenítés táblázat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 25,9% | 7,0% |
| Lágy árnyékok | 29,6% | 85,9% |
| Érezhető fényesség | 37,0% | 5,8% |
| Fényerék egyensúlya | 3,7% | 0,0% |
| Fényes | 3,7% | 1,3% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 25,9% | 89,7% |
| Finom színtónusú | 33,3% | 5,1% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 25,9% | 1,3% |
| Egyértelmű színprészenység | 14,8% | 3,9% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Földszínek | 60,9% | 61,5% |
| Sötét tónusú | 26,1% | 23,1% |
| Monokróm | 8,7% | 15,4% |
| Semleges tónusok | 4,3% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 29,6% | 89,7% |
| Egyensúlyos | 51,8% | 6,4% |
| Élénk | 18,5% | 3,9% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 7,4% | 2,6% |
| Lágy | 25,9% | 1,3% |
| Egyensúlyozott | 3,7% | 0,6% |
| Erőteljes kontrasztú | 11,1% | 0,0% |
| Kijelentés | 51,8% | 95,5% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 3,7% | 0,0% |
| Lágyan kevert paletta | 3,7% | 0,0% |
| Egyensúlyozott harmónia | 7,4% | 1,9% |
| Erős színegyüntetés | 59,3% | 96,2% |
| Egységes színpaletta | 25,9% | 1,9% |
Hogyan teljesítnek Jeórjiosz Jakovídisz népszerű festényei hónosánként?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Megjelenítés táblázat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Első lépések | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 3 500 | 4 600 | 3 200 |
| Peek-a-boo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 300 | 0 |
| At The Studio | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Children's concert | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Child with Cart | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Grandma's Favourite | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| The insatiable | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 |
| Cold Shower | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Smoker | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| The Smoker | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Telefonok vagy számítógépek: hol böngészett Jeórjiosz Jakovídisz?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Megjelenítés táblázat
| Eszköz | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| számítógépek | 9 200 | 56,1% |
| telefonok | 6 500 | 39,6% |
| tabletek | 700 | 4,3% |
Hogyan fordult fel a Jeórjiosz Jakovídisz közönsége nyelvi lebontásban?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Megjelenítés táblázat
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Lengyel | 400 | 44,4% |
| Angol | 200 | 22,2% |
| Német | 100 | 11,1% |
| Spanyol | 100 | 11,1% |
| Orosz | 100 | 11,1% |
Hány napi látogatás érkezik Jeórjiosz Jakovídisz oldalára, és mi a várható szám?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Megjelenítés táblázat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| csüt 24 Sze | 200 |
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 600 |
| vas 27 Sze | 200 |
| hét 28 Sze | 400 |
| kedd 29 Sze | 200 |
| sze 30 Sze | 400 |
| csüt 1 Okt | 100 |
| pén 2 Okt | 500 |
| szo 3 Okt | 100 |
| vas 4 Okt | 500 |
| hét 5 Okt | 900 |
| kedd 6 Okt | 200 |
| sze 7 Okt | 200 |
| csüt 8 Okt | 800 |
| pén 9 Okt | 600 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 200 |
| hét 12 Okt | 400 |
| kedd 13 Okt | 400 |
| sze 14 Okt | 200 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 400 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 400 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 300 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 400 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 700 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 300 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 300 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 500 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 500 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 300 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 400 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 700 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 300 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 300 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 500 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 500 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 300 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 400 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 800 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 400 |
| sze 4 Nov (előrejelzés) | 400 |
Jeórjiosz Jakovídisz igényeire vonatkozó kérdések
Mi Jeórjiosz Jakovídisz legnézettebb festménye?
- Első lépések, 12 800 megtekintéssel vagy a nézettségek 82%-e share, a teljes lista pedig 10. helyen szerepel.
Hány látogatása van Jeórjiosz Jakovídisz számára a AllPaintingsStore.com oldalon?
- 16 400 tizenkét hónap alatt (2 700 az artiszta oldalon, 13 700 a festményeken).
Jeórjiosz Jakovídisz műveit inkább telefonon vagy számítógépen nézik meg?
- A látogatások megoszlása: számítógépek (56%), telefonok (40%) és tabletek (4%); a népszerűségben az számítógépek áll az élen 56% arányal.
Vannak-e olyan Jeórjiosz Jakovídisz stílusokat, amelyeket a látogatók jobban preferálnak?
- Igen, Értékmentesen fakó (Színelnyomás): a látogatások 90%-a a katalógus 26%-ával szemben.