Grão VascoNépszerű festmények és látogatási adatok
1475
–
1542
Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Grão Vasco oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Grão Vasco: a lényeges számok
A Grão Vasco művei közül a(z) Adoration of the Magi a legnézettebb: 800 megtekintés tizenkét hónapban, ami a művész összes megtekintésének 50%-át teszi ki. Ezt követi Baptism of Christ és Calvary. Összesen 2 200 látogatás: 1 200 a művész oldalán és 1 000 a festményeknél. 25% csökkenés Sze 2026 és Okt 2026 között. A legjobb hónap: Sze 2026, 800 látogatással. Egyensúlyos (Színintenzitás) a kedvezett stílus: a látogatások 62%-át, a katalógus 18%-át teszi ki.
A(z) Grão Vasco legnépszerűbb 5 festménye látogatottság alapján
A legnépszerűbb művek AllPaintingsStore.com oldalán az elmúlt tizenkét hónap látogatottsága alapján rangsorolva, nem a katalógus pontszám alapján. Az 1. helyen Grão Vasco olyan festménye áll, amelyet a legtöbben megnyitnak.
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Megjelenítés táblázat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
0
Júl 2026
400
200
Aug 2026
100
100
Sze 2026
300
500
Okt 2026
400
200
Mennyi a havi látogatószám Grão Vasco festményeinek?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak a vásárlók Grão Vasco festményei közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Megjelenítés táblázat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Dramatikus
72,7%
76,9%
Elegáns
4,5%
23,1%
Klasszikus
9,1%
0,0%
Békés, nyugodt
9,1%
0,0%
Misztikus
4,5%
0,0%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Szellemi
63,6%
84,6%
Melankolikus
13,6%
15,4%
Sötét és komoly
22,7%
0,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
78,8%
87,5%
Lágy árnyékok
21,2%
12,5%
Érezhető fényesség
0,0%
0,0%
Fényerék egyensúlya
0,0%
0,0%
Fényes
0,0%
0,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
39,4%
25,0%
Finom színtónusú
48,5%
25,0%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
12,1%
50,0%
Egyértelmű színprészenység
0,0%
0,0%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
81,8%
37,5%
Egyensúlyos
18,2%
62,5%
Élénk
0,0%
0,0%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
21,2%
0,0%
Lágy
36,4%
25,0%
Egyensúlyozott
15,2%
12,5%
Erőteljes kontrasztú
15,2%
50,0%
Kijelentés
12,1%
12,5%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
24,2%
0,0%
Lágyan kevert paletta
12,1%
0,0%
Egyensúlyozott harmónia
15,2%
18,8%
Erős színegyüntetés
48,5%
81,2%
Egységes színpaletta
0,0%
0,0%
Hogyan teljesítnek Grão Vasco népszerű festényei hónosánként?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Megjelenítés táblázat
Műalkotás
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Okt 2026
Baptism of Christ
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
200
0
Calvary
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Last Supper
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Last Supper (m)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Presentation at the Tem…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Circumcision
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Creation of the animals
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Escape to Egypt from Polypt…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Circumcision of the Polypty…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Presentation at the Temple
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Hogyan fordult fel a Grão Vasco közönsége nyelvi lebontásban?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Megjelenítés táblázat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Portugál
200
50,0%
Angol
100
25,0%
Francia
100
25,0%
Hány napi látogatás érkezik Grão Vasco oldalára, és mi a várható szám?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Megjelenítés táblázat
Nap
Látogatások
szo 17 Okt
0
vas 18 Okt
0
hét 19 Okt
0
kedd 20 Okt
100
sze 21 Okt
0
csüt 22 Okt
0
pén 23 Okt
0
szo 24 Okt
0
vas 25 Okt
0
hét 26 Okt
200
kedd 27 Okt
0
sze 28 Okt
100
csüt 29 Okt
0
pén 30 Okt
0
szo 31 Okt
0
vas 1 Nov
0
hét 2 Nov
0
kedd 3 Nov
0
sze 4 Nov
500
csüt 5 Nov
200
pén 6 Nov
0
szo 7 Nov (előrejelzés)
0
vas 8 Nov (előrejelzés)
0
hét 9 Nov (előrejelzés)
200
kedd 10 Nov (előrejelzés)
100
sze 11 Nov (előrejelzés)
500
csüt 12 Nov (előrejelzés)
200
pén 13 Nov (előrejelzés)
0
szo 14 Nov (előrejelzés)
0
vas 15 Nov (előrejelzés)
0
hét 16 Nov (előrejelzés)
200
kedd 17 Nov (előrejelzés)
100
sze 18 Nov (előrejelzés)
600
csüt 19 Nov (előrejelzés)
200
pén 20 Nov (előrejelzés)
0
szo 21 Nov (előrejelzés)
0
vas 22 Nov (előrejelzés)
0
hét 23 Nov (előrejelzés)
200
kedd 24 Nov (előrejelzés)
100
sze 25 Nov (előrejelzés)
700
csüt 26 Nov (előrejelzés)
200
pén 27 Nov (előrejelzés)
0
Grão Vasco igényeire vonatkozó kérdések
Mi Grão Vasco legnézettebb festménye?
Adoration of the Magi, 800 megtekintéssel vagy a nézettségek 50%-e share, a teljes lista pedig 5. helyen szerepel.
Hány látogatása van Grão Vasco számára a AllPaintingsStore.com oldalon?
2 200 tizenkét hónap alatt (1 200 az artiszta oldalon, 1 000 a festményeken).
Vannak-e olyan Grão Vasco stílusokat, amelyeket a látogatók jobban preferálnak?
Igen, Egyensúlyos (Színintenzitás): a látogatások 62%-a a katalógus 18%-ával szemben.