Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Gustav Bauernfeind oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Gustav Bauernfeind: kereslet egy pillantásban
A Gustav Bauernfeind legnézettebb műve a(z) AllPaintingsStore.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban: The Wailing Wall, Jerusalem - Gustav Bauernfeind: 3 000 megtekintés, ami a művész összes megtekintésének 75%-át teszi ki. A következő kereslet: The Gate Of The Great Umayyad Mosque, Damascus és Canal Scene in Chioggia with Bragozzo. Gustav Bauernfeind összesen 4 300 látogatást generált, ebből 700 a művész oldalon és 3 600 a jednotlivű festményeken. A kereslet nő: a látogatások 2700%-el nőtek Aug 2026 és Sze 2026 között. Csúcsmegoldás: Sze 2026, 2 800 látogatással. A vásárlók számítógépek (79%) és telefonok (21%) eszközökön böngésznek. A vásárlók a Lágy (Kontraszt) irányába tendírással rendelkeznek: ezek a látogatások 82%-át teszik ki, míg a művész katalógusának 21%-át jelenti.
A vásárlók által leggyakrabban megnyitott 7 művész Gustav Bauernfeind alkotása
A legnézettebb AllPaintingsStore.com művek sorrendje a valós látogatások alapján az elmúlt tizenkét hónapban: Gustav Bauernfeind művei közül a 7 legnézettebb festmény került a sor đầura.
-
1
The Wailing Wall, Jerusalem - Gustav Bauernfeind, 2026
3 000 látogatás · 75,0%
-
2
The Gate Of The Great Umayyad Mosque, Damascus
300 látogatás · 7,5%
-
3
Canal Scene in Chioggia with Bragozzo
200 látogatás · 5,0%
-
4
Street Scene in Jerusalem
200 látogatás · 5,0%
-
5
Jerusalem from the Mount of Olives
100 látogatás · 2,5%
-
6
Die Gartenlaube -
100 látogatás · 2,5%
-
7
Die Gartenlaube -
100 látogatás · 2,5%
Mennyi érdeklődést kap Gustav Bauernfeind havonta?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Megnézem az adatokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 100 | 0 |
| Júl 2026 | 600 | 700 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sze 2026 | 0 | 2 800 |
Hány imádrát nézik meg Gustav Bauernfeind festményeit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen típusú festményeket választanak Gustav Bauernfeind vásárlói?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Megnézem az adatokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 10,5% | 10,0% |
| Lágy árnyékok | 21,1% | 0,0% |
| Érezhető fényesség | 36,8% | 85,0% |
| Fényerék egyensúlya | 31,6% | 5,0% |
| Fényes | 0,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 63,2% | 87,5% |
| Finom színtónusú | 21,1% | 0,0% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 10,5% | 5,0% |
| Egyértelmű színprészenység | 5,3% | 7,5% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Semleges tónusok | 52,9% | 80,0% |
| Földszínek | 41,2% | 12,5% |
| Sötét tónusú | 5,9% | 7,5% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 57,9% | 17,5% |
| Egyensúlyos | 36,8% | 75,0% |
| Élénk | 5,3% | 7,5% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 0,0% | 0,0% |
| Lágy | 21,1% | 82,5% |
| Egyensúlyozott | 5,3% | 0,0% |
| Erőteljes kontrasztú | 15,8% | 0,0% |
| Kijelentés | 57,9% | 17,5% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 10,5% | 5,0% |
| Lágyan kevert paletta | 0,0% | 0,0% |
| Egyensúlyozott harmónia | 21,1% | 2,5% |
| Erős színegyüntetés | 26,3% | 87,5% |
| Egységes színpaletta | 42,1% | 5,0% |
Mely Gustav Bauernfeind alkotások a legkeresettebbek, hónapról hónapra?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Megnézem az adatokat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Gate of the Great Umayy… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Wailing Wall, Jerusalem… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 700 |
| The Temple Ruin in Baalbek | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Gate Of The Great Umayy… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 100 | 0 |
| Street Scene in Jerusalem | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 |
| Canal Scene in Chioggia wit… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Market At Jaffa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| At The Entrance To The Temp… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jerusalem from the Mount of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| A Street Scene In Jaffa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Milyen eszközöket használnak a vásárlók Gustav Bauernfeind böngészéséhez?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Megnézem az adatokat
| Eszköz | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| számítógépek | 3 400 | 79,1% |
| telefonok | 900 | 20,9% |
Mely nyelveken böngésznek a Gustav Bauernfeind vásárlói?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Megnézem az adatokat
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Román | 100 | 100,0% |
Hány napi látogatás érkezik Gustav Bauernfeind oldalára, és mi a várható előrejelzés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Megnézem az adatokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 100 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt | 0 |
| kedd 13 Okt | 0 |
| sze 14 Okt | 0 |
| csüt 15 Okt | 0 |
| pén 16 Okt | 0 |
| szo 17 Okt | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 4 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 5 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 6 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 7 Nov (előrejelzés) | 0 |
Gustav Bauernfeind: gyakori kérdések
Mely Gustav Bauernfeind festmények a legkeresettebbek?
- The Wailing Wall, Jerusalem - Gustav Bauernfeind az élvonalban áll 3 000 megtekintéssel (75% a(z) Gustav Bauernfeind összes megtekintéséből). A fenti rangsor a top 7 művet mutatja be.
Mennyi az érdeklődés Gustav Bauernfeind iránt?
- 4 300 látogatás tizenkét hónapban: 700 a művész oldalon és 3 600 az egyes festményeken.
Milyen eszközökön böngésznek a vásárlók Gustav Bauernfeind oldalán?
- A vásárlók számítógépek (79%) és telefonok (21%) eszközökön böngésznek; a(z) számítógépek eszközök a látogatások 79%-át teszik ki.
Milyen típusú Gustav Bauernfeind festményeket preferálják a vásárlók?
- Lágy (Kontraszt): a látogatások 82%-át teszi ki a katalógus 21%-ának.