Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Hofmann, Hans oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Hofmann, Hans: kereslet egy pillantásban
A Hofmann, Hans legnézettebb műve a(z) AllPaintingsStore.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban: Lust and Delight: 200 megtekintés, ami a művész összes megtekintésének 29%-át teszi ki. A következő kereslet: To J.F.K. A Thousand Roots Did Die with Thee és Flowering Swamp. Hofmann, Hans összesen 900 látogatást generált, ebből 500 a művész oldalon és 400 a jednotlivű festményeken. Csúcsmegoldás: Júl 2026, 900 látogatással. A vásárlók a Egyensúlyos (Színintenzitás) irányába tendírással rendelkeznek: ezek a látogatások 71%-át teszik ki, míg a művész katalógusának 37%-át jelenti.
A vásárlók által leggyakrabban megnyitott 6 művész Hofmann, Hans alkotása
A legnézettebb AllPaintingsStore.com művek sorrendje a valós látogatások alapján az elmúlt tizenkét hónapban: Hofmann, Hans művei közül a 6 legnézettebb festmény került a sor đầura.
-
1
Lust and Delight, 1965
200 látogatás · 28,6%
-
2
To J.F.K. A Thousand Roots Did Die with Thee, 1963
100 látogatás · 14,3%
-
3
Flowering Swamp, 1957
100 látogatás · 14,3%
-
4
Trophy Verso Untitled, 1951
100 látogatás · 14,3%
-
5
Aquatic Garden, 1960
100 látogatás · 14,3%
-
6
Untitled (D2X2GN), 1965
100 látogatás · 14,3%
Mennyi érdeklődést kap Hofmann, Hans havonta?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Megnézem az adatokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 500 | 400 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sze 2026 | 0 | 0 |
Hány imádrát nézik meg Hofmann, Hans festményeit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen típusú festményeket választanak Hofmann, Hans vásárlói?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Megnézem az adatokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 6,7% | 0,0% |
| Lágy árnyékok | 33,3% | 28,6% |
| Érezhető fényesség | 23,3% | 28,6% |
| Fényerék egyensúlya | 26,7% | 14,3% |
| Fényes | 10,0% | 28,6% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 3,3% | 14,3% |
| Finom színtónusú | 13,3% | 28,6% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 23,3% | 28,6% |
| Egyértelmű színprészenység | 53,3% | 28,6% |
| Éles színűség | 6,7% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét tónusú | 40,7% | 50,0% |
| Semleges tónusok | 22,2% | 50,0% |
| Földszínek | 29,6% | 0,0% |
| Fémfényű színek | 3,7% | 0,0% |
| Pasztell színek | 3,7% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 3,3% | 0,0% |
| Egyensúlyos | 36,7% | 71,4% |
| Élénk | 60,0% | 28,6% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 6,7% | 0,0% |
| Lágy | 50,0% | 57,1% |
| Egyensúlyozott | 16,7% | 14,3% |
| Erőteljes kontrasztú | 6,7% | 0,0% |
| Kijelentés | 20,0% | 28,6% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 40,0% | 28,6% |
| Lágyan kevert paletta | 26,7% | 42,9% |
| Egyensúlyozott harmónia | 6,7% | 0,0% |
| Erős színegyüntetés | 23,3% | 28,6% |
| Egységes színpaletta | 3,3% | 0,0% |
Mely Hofmann, Hans alkotások a legkeresettebbek, hónapról hónapra?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Megnézem az adatokat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Trophy Verso Untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| To J.F.K. A Thousand Roots… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Shapes in Black | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Profound Longing | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Oceanic | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Veluti in Speculum | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Renate's Nantucket | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mecca | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Radiance | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Autumn Blaze | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mely nyelveken böngésznek a Hofmann, Hans vásárlói?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Megnézem az adatokat
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Bolgár | 100 | 25,0% |
| Angol | 100 | 25,0% |
| Francia | 100 | 25,0% |
| Olasz | 100 | 25,0% |
Hány napi látogatás érkezik Hofmann, Hans oldalára, és mi a várható előrejelzés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Megnézem az adatokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| pén 25 Sze | 100 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 100 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 100 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 100 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt | 0 |
| kedd 13 Okt | 200 |
| sze 14 Okt | 0 |
| csüt 15 Okt | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 100 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 100 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 200 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 100 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 100 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 100 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 200 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 100 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 100 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 100 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 300 |
| sze 4 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 5 Nov (előrejelzés) | 100 |
Hofmann, Hans: gyakori kérdések
Mely Hofmann, Hans festmények a legkeresettebbek?
- Lust and Delight az élvonalban áll 200 megtekintéssel (29% a(z) Hofmann, Hans összes megtekintéséből). A fenti rangsor a top 6 művet mutatja be.
Mennyi az érdeklődés Hofmann, Hans iránt?
- 900 látogatás tizenkét hónapban: 500 a művész oldalon és 400 az egyes festményeken.
Milyen típusú Hofmann, Hans festményeket preferálják a vásárlók?
- Egyensúlyos (Színintenzitás): a látogatások 71%-át teszi ki a katalógus 37%-ának.