Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Henry Redmore oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Henry Redmore: a lényeges számok
A Henry Redmore művei közül a(z) Vessels at Sea a legnézettebb: 200 megtekintés tizenkét hónapban, ami a művész összes megtekintésének 9%-át teszi ki. Ezt követi Fishing Boats and other Vessels on the Scheldt és The Barque 'Canton' Abandoned. Összesen 2 600 látogatás: 600 a művész oldalán és 2 000 a festményeknél. 300% növekedés Aug 2026 és Sze 2026 között. A legjobb hónap: Júl 2026, 2 100 látogatással. Kijelentés (Kontraszt) a kedvezett stílus: a látogatások 50%-át, a katalógus 41%-át teszi ki.
A(z) Henry Redmore legnépszerűbb 10 festménye látogatottság alapján
A legnépszerűbb művek AllPaintingsStore.com oldalán az elmúlt tizenkét hónap látogatottsága alapján rangsorolva, nem a katalógus pontszám alapján. Az 1. helyen Henry Redmore olyan festménye áll, amelyet a legtöbben megnyitnak.
-
1
Vessels at Sea
200 látogatás · 9,1%
-
2
Fishing Boats and other Vessels on the Scheldt
200 látogatás · 9,1%
-
3
The Barque 'Canton' Abandoned
200 látogatás · 9,1%
-
4
Vessels off a Coastline
200 látogatás · 9,1%
-
5
Fire at Sea
200 látogatás · 9,1%
-
6
Seascape
200 látogatás · 9,1%
-
7
Great yarmouth shipping scene, norfolk
100 látogatás · 4,5%
-
8
Fishing Boats with White Cliffs
100 látogatás · 4,5%
-
9
The Humber and Spurn Point
100 látogatás · 4,5%
-
10
Boats off Whitby, North Yorkshire
100 látogatás · 4,5%
Mennyi a Henry Redmore oldal havi forgalma?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Megjelenítés táblázat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 500 | 1 600 |
| Aug 2026 | 100 | 0 |
| Sze 2026 | 0 | 400 |
Mennyi a havi látogatószám Henry Redmore festményeinek?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak a vásárlók Henry Redmore festményei közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Megjelenítés táblázat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 9,4% | 9,1% |
| Lágy árnyékok | 12,5% | 18,2% |
| Érezhető fényesség | 21,9% | 18,2% |
| Fényerék egyensúlya | 46,9% | 45,5% |
| Fényes | 9,4% | 9,1% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 50,0% | 59,1% |
| Finom színtónusú | 37,5% | 27,3% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 9,4% | 13,6% |
| Egyértelmű színprészenység | 3,1% | 0,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Semleges tónusok | 80,0% | 81,2% |
| Földszínek | 16,0% | 18,8% |
| Sötét tónusú | 4,0% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 59,4% | 63,6% |
| Egyensúlyos | 34,4% | 31,8% |
| Élénk | 6,2% | 4,5% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 0,0% | 0,0% |
| Lágy | 12,5% | 9,1% |
| Egyensúlyozott | 18,8% | 18,2% |
| Erőteljes kontrasztú | 28,1% | 22,7% |
| Kijelentés | 40,6% | 50,0% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 21,9% | 22,7% |
| Lágyan kevert paletta | 9,4% | 9,1% |
| Egyensúlyozott harmónia | 15,6% | 22,7% |
| Erős színegyüntetés | 31,2% | 27,3% |
| Egységes színpaletta | 21,9% | 18,2% |
Hogyan teljesítnek Henry Redmore népszerű festényei hónosánként?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Megjelenítés táblázat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fishing Boats and other Ves… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 |
| Dismasted in a Storm off th… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Shipping in a calm | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Shipping scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Hull from the Humber | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fire at Sea | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Evening shipping scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Coastal Scene with a Clif… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vessels off a Coastline | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Sailing ships | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Hogyan fordult fel a Henry Redmore közönsége nyelvi lebontásban?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Megjelenítés táblázat
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Angol | 100 | 100,0% |
Hány napi látogatás érkezik Henry Redmore oldalára, és mi a várható szám?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Megjelenítés táblázat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| hét 21 Sze | 0 |
| kedd 22 Sze | 0 |
| sze 23 Sze | 0 |
| csüt 24 Sze | 0 |
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 100 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 13 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 14 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 100 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 200 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 200 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
Henry Redmore igényeire vonatkozó kérdések
Mi Henry Redmore legnézettebb festménye?
- Vessels at Sea, 200 megtekintéssel vagy a nézettségek 9%-e share, a teljes lista pedig 10. helyen szerepel.
Hány látogatása van Henry Redmore számára a AllPaintingsStore.com oldalon?
- 2 600 tizenkét hónap alatt (600 az artiszta oldalon, 2 000 a festményeken).
Vannak-e olyan Henry Redmore stílusokat, amelyeket a látogatók jobban preferálnak?
- Igen, Kijelentés (Kontraszt): a látogatások 50%-a a katalógus 41%-ával szemben.