Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Lungkwitz Ottó oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Lungkwitz Ottó: kereslet egy pillantásban
A Lungkwitz Ottó legnézettebb műve a(z) AllPaintingsStore.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban: Falls of the Colorado, Austin: 200 megtekintés, ami a művész összes megtekintésének 25%-át teszi ki. A következő kereslet: Halle an der Saale és Herons on the Pedernales River. Lungkwitz Ottó összesen 1 200 látogatást generált, ebből 400 a művész oldalon és 800 a jednotlivű festményeken. Csúcsmegoldás: Júl 2026, 1 100 látogatással. A vásárlók a Zavará színkombináció (Színharmónia) irányába tendírással rendelkeznek: ezek a látogatások 38%-át teszik ki, míg a művész katalógusának 9%-át jelenti.
A vásárlók által leggyakrabban megnyitott 6 művész Lungkwitz Ottó alkotása
A legnézettebb AllPaintingsStore.com művek sorrendje a valós látogatások alapján az elmúlt tizenkét hónapban: Lungkwitz Ottó művei közül a 6 legnézettebb festmény került a sor đầura.
-
1
Falls of the Colorado, Austin, 1875
200 látogatás · 25,0%
-
2
Halle an der Saale
200 látogatás · 25,0%
-
3
Herons on the Pedernales River, 1885
100 látogatás · 12,5%
-
4
Mission San Juan de Capistrano, 1856
100 látogatás · 12,5%
-
5
Hubbard Farm of Dana on Chapline Hill, 1851
100 látogatás · 12,5%
-
6
Lewis Grist Mill, 1856
100 látogatás · 12,5%
Mennyi érdeklődést kap Lungkwitz Ottó havonta?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Megnézem az adatokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 100 | 0 |
| Júl 2026 | 300 | 800 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sze 2026 | 0 | 0 |
Hány imádrát nézik meg Lungkwitz Ottó festményeit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen típusú festményeket választanak Lungkwitz Ottó vásárlói?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Megnézem az adatokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 21,7% | 12,5% |
| Lágy árnyékok | 26,1% | 25,0% |
| Érezhető fényesség | 47,8% | 62,5% |
| Fényerék egyensúlya | 4,3% | 0,0% |
| Fényes | 0,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 21,7% | 25,0% |
| Finom színtónusú | 34,8% | 50,0% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 43,5% | 25,0% |
| Egyértelmű színprészenység | 0,0% | 0,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Földszínek | 65,0% | 66,7% |
| Semleges tónusok | 25,0% | 0,0% |
| Sötét tónusú | 10,0% | 33,3% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 30,4% | 50,0% |
| Egyensúlyos | 65,2% | 50,0% |
| Élénk | 4,3% | 0,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 0,0% | 0,0% |
| Lágy | 0,0% | 0,0% |
| Egyensúlyozott | 4,3% | 0,0% |
| Erőteljes kontrasztú | 8,7% | 0,0% |
| Kijelentés | 87,0% | 100,0% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 8,7% | 37,5% |
| Lágyan kevert paletta | 26,1% | 12,5% |
| Egyensúlyozott harmónia | 17,4% | 25,0% |
| Erős színegyüntetés | 47,8% | 25,0% |
| Egységes színpaletta | 0,0% | 0,0% |
Mely Lungkwitz Ottó alkotások a legkeresettebbek, hónapról hónapra?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Megnézem az adatokat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Guadalupe River Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| West Cave on the Pedernales | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Kuhflucht bei Partenkirch | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Herons on the Pedernales Ri… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Paggi's Mill on Barton Creek | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| On Shoal Creek, Austin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Texas Military Institute, A… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Indian Grave | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sunset in Saxony | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Enchanted Rock near Frederi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mely nyelveken böngésznek a Lungkwitz Ottó vásárlói?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Hány napi látogatás érkezik Lungkwitz Ottó oldalára, és mi a várható előrejelzés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Megnézem az adatokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt | 0 |
| kedd 13 Okt | 0 |
| sze 14 Okt | 0 |
| csüt 15 Okt | 0 |
| pén 16 Okt | 100 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 100 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 200 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 4 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 5 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 6 Nov (előrejelzés) | 200 |
Lungkwitz Ottó: gyakori kérdések
Mely Lungkwitz Ottó festmények a legkeresettebbek?
- Falls of the Colorado, Austin az élvonalban áll 200 megtekintéssel (25% a(z) Lungkwitz Ottó összes megtekintéséből). A fenti rangsor a top 6 művet mutatja be.
Mennyi az érdeklődés Lungkwitz Ottó iránt?
- 1 200 látogatás tizenkét hónapban: 400 a művész oldalon és 800 az egyes festményeken.
Milyen típusú Lungkwitz Ottó festményeket preferálják a vásárlók?
- Zavará színkombináció (Színharmónia): a látogatások 38%-át teszi ki a katalógus 9%-ának.