Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Ike no Taiga oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Ike no Taiga: kereslet egy pillantásban
A Ike no Taiga legnézettebb műve a(z) AllPaintingsStore.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban: Heart Sutra (Hannya Shingyō) and Landscape: 200 megtekintés, ami a művész összes megtekintésének 17%-át teszi ki. A következő kereslet: Letter Addressed to Yo Shōemon és Pine Tree and Calligraphy. Ike no Taiga összesen 1 900 látogatást generált, ebből 700 a művész oldalon és 1 200 a jednotlivű festményeken. Csúcsmegoldás: Júl 2026, 1 800 látogatással. A vásárlók a Erőteljes kontrasztú (Kontraszt) irányába tendírással rendelkeznek: ezek a látogatások 25%-át teszik ki, míg a művész katalógusának 7%-át jelenti.
A vásárlók által leggyakrabban megnyitott 10 művész Ike no Taiga alkotása
A legnézettebb AllPaintingsStore.com művek sorrendje a valós látogatások alapján az elmúlt tizenkét hónapban: Ike no Taiga művei közül a 10 legnézettebb festmény került a sor đầura.
-
1
Heart Sutra (Hannya Shingyō) and Landscape
200 látogatás · 16,7%
-
2
Letter Addressed to Yo Shōemon, 701
200 látogatás · 16,7%
-
3
Pine Tree and Calligraphy, 801
100 látogatás · 8,3%
-
4
Wintry Landscape, in the Style of Guo Zhongshu, 701
100 látogatás · 8,3%
-
5
Mount Fuji, 1760
100 látogatás · 8,3%
-
6
Long-shan Gathering,Lanting Gathering
100 látogatás · 8,3%
-
7
Two Poems from the Collection of Ancient and Modern Poems (Kokin wakashū), 1734
100 látogatás · 8,3%
-
8
蘇鉄図 Cycad
100 látogatás · 8,3%
-
9
Thousand Character Classic, 701
100 látogatás · 8,3%
-
10
Mountain and Calligraphy, 801
100 látogatás · 8,3%
Mennyi érdeklődést kap Ike no Taiga havonta?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Megnézem az adatokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 100 | 0 |
| Júl 2026 | 600 | 1 200 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sze 2026 | 0 | 0 |
Hány imádrát nézik meg Ike no Taiga festményeit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen típusú festményeket választanak Ike no Taiga vásárlói?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Megnézem az adatokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 0,0% | 0,0% |
| Lágy árnyékok | 17,9% | 16,7% |
| Érezhető fényesség | 46,4% | 58,3% |
| Fényerék egyensúlya | 21,4% | 8,3% |
| Fényes | 14,3% | 16,7% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 17,9% | 16,7% |
| Finom színtónusú | 32,1% | 33,3% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 39,3% | 41,7% |
| Egyértelmű színprészenység | 10,7% | 8,3% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Földszínek | 40,0% | 45,5% |
| Semleges tónusok | 40,0% | 45,5% |
| Monokróm | 12,0% | 0,0% |
| Pasztell színek | 4,0% | 9,1% |
| Sötét tónusú | 4,0% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 3,6% | 0,0% |
| Egyensúlyos | 75,0% | 83,3% |
| Élénk | 21,4% | 16,7% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 50,0% | 41,7% |
| Lágy | 17,9% | 0,0% |
| Egyensúlyozott | 3,6% | 16,7% |
| Erőteljes kontrasztú | 7,1% | 25,0% |
| Kijelentés | 21,4% | 16,7% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 0,0% | 0,0% |
| Lágyan kevert paletta | 0,0% | 0,0% |
| Egyensúlyozott harmónia | 0,0% | 0,0% |
| Erős színegyüntetés | 14,3% | 16,7% |
| Egységes színpaletta | 85,7% | 83,3% |
Mely Ike no Taiga alkotások a legkeresettebbek, hónapról hónapra?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Megnézem az adatokat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fishing Boat on Reed Covere… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (D2X67G) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mountain and Calligraphy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Wintry Landscape, in the St… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| "Maple Bridge Night Mooring" | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Letter Addressed to Itō Kakō | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Letter Addressed to Yo Shōe… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Pine Tree and Calligraphy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Letter Addressed to Aoki Sh… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Thousand Character Classic | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Mely nyelveken böngésznek a Ike no Taiga vásárlói?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Megnézem az adatokat
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Francia | 100 | 100,0% |
Hány napi látogatás érkezik Ike no Taiga oldalára, és mi a várható előrejelzés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Megnézem az adatokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| sze 23 Sze | 0 |
| csüt 24 Sze | 0 |
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 100 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt | 0 |
| kedd 13 Okt | 0 |
| sze 14 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 100 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 200 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 200 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 0 |
Ike no Taiga: gyakori kérdések
Mely Ike no Taiga festmények a legkeresettebbek?
- Heart Sutra (Hannya Shingyō) and Landscape az élvonalban áll 200 megtekintéssel (17% a(z) Ike no Taiga összes megtekintéséből). A fenti rangsor a top 10 művet mutatja be.
Mennyi az érdeklődés Ike no Taiga iránt?
- 1 900 látogatás tizenkét hónapban: 700 a művész oldalon és 1 200 az egyes festményeken.
Milyen típusú Ike no Taiga festményeket preferálják a vásárlók?
- Erőteljes kontrasztú (Kontraszt): a látogatások 25%-át teszi ki a katalógus 7%-ának.