Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg James Pryde oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
James Pryde: kereslet egy pillantásban
A James Pryde legnézettebb műve a(z) AllPaintingsStore.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban: A Monument: 100 megtekintés, ami a művész összes megtekintésének 9%-át teszi ki. A következő kereslet: Ellen Terry as Nance Oldfield és Lumber A Silhouette. James Pryde összesen 1 200 látogatást generált, ebből 300 a művész oldalon és 900 a jednotlivű festményeken. Csúcsmegoldás: Júl 2026, 1 100 látogatással. A vásárlók a Dramatikus (Hangulat) irányába tendírással rendelkeznek: ezek a látogatások 50%-át teszik ki, míg a művész katalógusának 17%-át jelenti.
A vásárlók által leggyakrabban megnyitott 10 művész James Pryde alkotása
A legnézettebb AllPaintingsStore.com művek sorrendje a valós látogatások alapján az elmúlt tizenkét hónapban: James Pryde művei közül a 10 legnézettebb festmény került a sor đầura.
-
1
A Monument, 1917
100 látogatás · 9,1%
-
2
Ellen Terry as Nance Oldfield, 1906
100 látogatás · 9,1%
-
3
Lumber A Silhouette, 1921
100 látogatás · 9,1%
-
4
An Ancient Harbour, 1923
100 látogatás · 9,1%
-
5
Cartouche, 1902
100 látogatás · 9,1%
-
6
The Slum, 1916
100 látogatás · 9,1%
-
7
Venetian Window, 1911
100 látogatás · 9,1%
-
8
The Great Doorway
100 látogatás · 9,1%
-
9
The Doctor, 1909
100 látogatás · 9,1%
-
10
Moll Cutpurse (The Roaring Girl), 1902
100 látogatás · 9,1%
Mennyi érdeklődést kap James Pryde havonta?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Megnézem az adatokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 300 | 800 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sze 2026 | 0 | 100 |
Hány imádrát nézik meg James Pryde festményeit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen típusú festményeket választanak James Pryde vásárlói?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Megnézem az adatokat
| Hangulat | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Elegáns | 50,0% | 50,0% |
| Dramatikus | 16,7% | 50,0% |
| Nyugodt | 16,7% | 0,0% |
| Romantikus | 16,7% | 0,0% |
| Érzelmi hangulat | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Melankolikus | 50,0% | 50,0% |
| Nyugodt | 16,7% | 50,0% |
| Belső elmélyülést sugárzó | 33,3% | 0,0% |
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 48,5% | 63,6% |
| Lágy árnyékok | 36,4% | 27,3% |
| Érezhető fényesség | 15,2% | 9,1% |
| Fényerék egyensúlya | 0,0% | 0,0% |
| Fényes | 0,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 54,5% | 63,6% |
| Finom színtónusú | 30,3% | 27,3% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 15,2% | 9,1% |
| Egyértelmű színprészenység | 0,0% | 0,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 69,7% | 90,9% |
| Egyensúlyos | 30,3% | 9,1% |
| Élénk | 0,0% | 0,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 12,1% | 18,2% |
| Lágy | 30,3% | 36,4% |
| Egyensúlyozott | 12,1% | 18,2% |
| Erőteljes kontrasztú | 24,2% | 9,1% |
| Kijelentés | 21,2% | 18,2% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 9,1% | 9,1% |
| Lágyan kevert paletta | 6,1% | 0,0% |
| Egyensúlyozott harmónia | 21,2% | 27,3% |
| Erős színegyüntetés | 54,5% | 63,6% |
| Egységes színpaletta | 9,1% | 0,0% |
Mely James Pryde alkotások a legkeresettebbek, hónapról hónapra?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Megnézem az adatokat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A Romantic Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Öniség portréta Szarron név… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Slum | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Allegory The 'Victory' Mono… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Monument | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Névtelen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Unknown Corner | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Monument | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ellen Terry as Nance Oldfie… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| The Monument | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Mely nyelveken böngésznek a James Pryde vásárlói?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Hány napi látogatás érkezik James Pryde oldalára, és mi a várható előrejelzés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Megnézem az adatokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| kedd 22 Sze | 0 |
| sze 23 Sze | 0 |
| csüt 24 Sze | 0 |
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 100 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt | 0 |
| kedd 13 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 14 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 0 |
James Pryde: gyakori kérdések
Mely James Pryde festmények a legkeresettebbek?
- A Monument az élvonalban áll 100 megtekintéssel (9% a(z) James Pryde összes megtekintéséből). A fenti rangsor a top 10 művet mutatja be.
Mennyi az érdeklődés James Pryde iránt?
- 1 200 látogatás tizenkét hónapban: 300 a művész oldalon és 900 az egyes festményeken.
Milyen típusú James Pryde festményeket preferálják a vásárlók?
- Dramatikus (Hangulat): a látogatások 50%-át teszi ki a katalógus 17%-ának.