Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Both Jan oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Both Jan: a vásárlók nézőpontja
A vásárlók Italian Landscape with Roman Warriors gyakrabban nyitják meg, mint bármely más Both Jan művész alkotását: 200 megtekintés tizenkét hónapban, ami a teljes összeg 10%-a. Ezt követik Landscape with St Philip baptizing the eunuch és riding on a mule with dog in deep countryside. Both Jan összesen 2 800 látogatást kapott: 800 a művész oldalán, 2 000 pedig a festményeknél. A legjobb hónap Júl 2026 volt: 2 500 látogatás. A választék egyértelmű: a Finom színtónusú (Színelnyomás) a látogatások 67%-át teszi ki, pedig a katalógus mindössze 46%-át jelenti.
Both Jan: a 10 festmény, amit a vásárlók legelőször megnéznek
A Both Jan legnézettebb 10 festménye a AllPaintingsStore.com oldalán tizenkét hónapban, a legtöbb látogatást elnyert művektől kezdve.
-
1
Italian Landscape with Roman Warriors, 1650
200 látogatás · 9,5%
-
2
Landscape with St Philip baptizing the eunuch
200 látogatás · 9,5%
-
3
riding on a mule with dog in deep countryside
200 látogatás · 9,5%
-
4
Banks of a Brook
200 látogatás · 9,5%
-
5
Shepherds herd near the ruins
200 látogatás · 9,5%
-
6
Forest Landscape, 1643
100 látogatás · 4,8%
-
7
Street Scene with Roman Ruins, Jan Both, c. 1642 - c. 1644, 1644
100 látogatás · 4,8%
-
8
Italian Landscape with Draughtsman, 1650
100 látogatás · 4,8%
-
9
Italian Landscape with Draughtsman (detail), 1650
100 látogatás · 4,8%
-
10
Landscape with a Peasant Woman on a Mule, 1645
100 látogatás · 4,8%
Hogyan változnak a Both Jan oldal látogatásainak száma havi ভিত্তিতে?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Megnyitás a statisztikákhoz
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 100 | 100 |
| Júl 2026 | 700 | 1 800 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sze 2026 | 0 | 100 |
Hogyan változnak Both Jan festményeinek megtekintései havi ভিত্তিতে?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mely Both Jan festmények felelnek meg a vásárlók választásának?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Megnyitás a statisztikákhoz
| Érzelmi hangulat | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 60,0% | 50,0% |
| Nyugodt | 20,0% | 33,3% |
| Belső elmélyülést sugárzó | 20,0% | 16,7% |
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 6,0% | 14,3% |
| Lágy árnyékok | 46,0% | 47,6% |
| Érezhető fényesség | 40,0% | 23,8% |
| Fényerék egyensúlya | 8,0% | 14,3% |
| Fényes | 0,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 44,0% | 33,3% |
| Finom színtónusú | 46,0% | 66,7% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 10,0% | 0,0% |
| Egyértelmű színprészenység | 0,0% | 0,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 50,0% | 42,9% |
| Egyensúlyos | 50,0% | 57,1% |
| Élénk | 0,0% | 0,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 0,0% | 0,0% |
| Lágy | 6,0% | 14,3% |
| Egyensúlyozott | 0,0% | 0,0% |
| Erőteljes kontrasztú | 0,0% | 4,8% |
| Kijelentés | 94,0% | 81,0% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 12,0% | 4,8% |
| Lágyan kevert paletta | 14,0% | 0,0% |
| Egyensúlyozott harmónia | 14,0% | 14,3% |
| Erős színegyüntetés | 54,0% | 66,7% |
| Egységes színpaletta | 6,0% | 14,3% |
Mely Both Jan festmények vált érdeklődéssé hónaponként?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Megnyitás a statisztikákhoz
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Italian Landscape with Roma… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Italian Landscape with Drau… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Oltalom alatt álló olasz tá… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Italian Landscape with Drau… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Landscape with a Peasant Wo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Forest Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| View of the Tiber from the… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Danseurs Dans Un Paysage | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Volksscène Tussen Romeinse… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Street Scene with Roman Rui… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Mely nyelveken böngésznek a Both Jan vásárlói?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Naponta hány látogatása van Both Jan-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Megnyitás a statisztikákhoz
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| hét 21 Sze | 100 |
| kedd 22 Sze | 0 |
| sze 23 Sze | 0 |
| csüt 24 Sze | 0 |
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 100 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 100 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 13 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 14 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
Both Jan a AllPaintingsStore.com oldalán
Melyik Both Jan alkotása látja meg a legtöbb látogatót?
- Italian Landscape with Roman Warriors: 200 megtekintés, a nézettségek 10%-e. 10 festmény helyeződik előtte.
Mekkora Both Jan közötti közönség?
- 2 800 látogatás tizenkét hónapban: 800 a művész oldalon és 2 000 a festményeken.
Milyen stílusú Both Jan festmények vonzzák a vásárlókat?
- Finom színtónusú (Színelnyomás) festmények: a látogatások 67%-át, a katalógus 46%-át teszik ki.