Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Henner, Jean-Jacques oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Henner, Jean-Jacques: kereslet egy pillantásban
A Henner, Jean-Jacques legnézettebb műve a(z) AllPaintingsStore.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban: The Reading: 800 megtekintés, ami a művész összes megtekintésének 27%-át teszi ki. A következő kereslet: Melancholy és La fontaine. Henner, Jean-Jacques összesen 3 400 látogatást generált, ebből 1 000 a művész oldalon és 2 400 a jednotlivű festményeken. A kereslet nő: a látogatások 200%-el nőtek Aug 2026 és Sze 2026 között. Csúcsmegoldás: Júl 2026, 2 100 látogatással. A vásárlók számítógépek (68%), telefonok (21%) és tabletek (12%) eszközökön böngésznek. A vásárlók a Monokróm (Színintenzitás) irányába tendírással rendelkeznek: ezek a látogatások 93%-át teszik ki, míg a művész katalógusának 74%-át jelenti.
A vásárlók által leggyakrabban megnyitott 10 művész Henner, Jean-Jacques alkotása
A legnézettebb AllPaintingsStore.com művek sorrendje a valós látogatások alapján az elmúlt tizenkét hónapban: Henner, Jean-Jacques művei közül a 10 legnézettebb festmény került a sor đầura.
-
1
The Reading
800 látogatás · 26,7%
-
2
Melancholy
700 látogatás · 23,3%
-
3
La fontaine
300 látogatás · 10,0%
-
4
Study of a woman in red
200 látogatás · 6,7%
-
5
Nude lying down
200 látogatás · 6,7%
-
6
Portrait of a Lady
100 látogatás · 3,3%
-
7
Portrait of a Woman
100 látogatás · 3,3%
-
8
Reclining Nude
100 látogatás · 3,3%
-
9
Donna sul divano nero
100 látogatás · 3,3%
-
10
Chaste susanna
100 látogatás · 3,3%
Mennyi érdeklődést kap Henner, Jean-Jacques havonta?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Megnézem az adatokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 100 |
| Júl 2026 | 600 | 1 500 |
| Aug 2026 | 100 | 200 |
| Sze 2026 | 300 | 600 |
Hány imádrát nézik meg Henner, Jean-Jacques festményeit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen típusú festményeket választanak Henner, Jean-Jacques vásárlói?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Megnézem az adatokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 82,9% | 96,7% |
| Lágy árnyékok | 11,4% | 3,3% |
| Érezhető fényesség | 5,7% | 0,0% |
| Fényerék egyensúlya | 0,0% | 0,0% |
| Fényes | 0,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 51,4% | 53,3% |
| Finom színtónusú | 37,1% | 46,7% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 11,4% | 0,0% |
| Egyértelmű színprészenység | 0,0% | 0,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 74,3% | 93,3% |
| Egyensúlyos | 25,7% | 6,7% |
| Élénk | 0,0% | 0,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 14,3% | 0,0% |
| Lágy | 17,1% | 20,0% |
| Egyensúlyozott | 14,3% | 3,3% |
| Erőteljes kontrasztú | 14,3% | 26,7% |
| Kijelentés | 40,0% | 50,0% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 22,9% | 30,0% |
| Lágyan kevert paletta | 11,4% | 20,0% |
| Egyensúlyozott harmónia | 8,6% | 26,7% |
| Erős színegyüntetés | 42,9% | 20,0% |
| Egységes színpaletta | 14,3% | 3,3% |
Mely Henner, Jean-Jacques alkotások a legkeresettebbek, hónapról hónapra?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Megnézem az adatokat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marie-Louise Pasteur | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jeanne Pasteur, née Boutroux | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Levite of Ephraim and h… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pasteur | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Alsatian Girl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Young Woman Praying | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Standing Woman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Reading | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 200 |
| Melancholy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 100 | 300 |
| A Red haired Beauty | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Milyen eszközöket használnak a vásárlók Henner, Jean-Jacques böngészéséhez?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Megnézem az adatokat
| Eszköz | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| számítógépek | 2 300 | 67,6% |
| telefonok | 700 | 20,6% |
| tabletek | 400 | 11,8% |
Mely nyelveken böngésznek a Henner, Jean-Jacques vásárlói?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Megnézem az adatokat
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Spanyol | 100 | 33,3% |
| Olasz | 100 | 33,3% |
| Svéd | 100 | 33,3% |
Hány napi látogatás érkezik Henner, Jean-Jacques oldalára, és mi a várható előrejelzés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Megnézem az adatokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| kedd 22 Sze | 0 |
| sze 23 Sze | 0 |
| csüt 24 Sze | 0 |
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 500 |
| kedd 29 Sze | 100 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 100 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 200 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 100 |
| hét 12 Okt | 0 |
| kedd 13 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 14 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 100 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 100 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 0 |
Henner, Jean-Jacques: gyakori kérdések
Mely Henner, Jean-Jacques festmények a legkeresettebbek?
- The Reading az élvonalban áll 800 megtekintéssel (27% a(z) Henner, Jean-Jacques összes megtekintéséből). A fenti rangsor a top 10 művet mutatja be.
Mennyi az érdeklődés Henner, Jean-Jacques iránt?
- 3 400 látogatás tizenkét hónapban: 1 000 a művész oldalon és 2 400 az egyes festményeken.
Milyen eszközökön böngésznek a vásárlók Henner, Jean-Jacques oldalán?
- A vásárlók számítógépek (68%), telefonok (21%) és tabletek (12%) eszközökön böngésznek; a(z) számítógépek eszközök a látogatások 68%-át teszik ki.
Milyen típusú Henner, Jean-Jacques festményeket preferálják a vásárlók?
- Monokróm (Színintenzitás): a látogatások 93%-át teszi ki a katalógus 74%-ának.