Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Jim Dine oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Jim Dine: a vásárlók nézőpontja
A vásárlók Szőrcsúszás gyakrabban nyitják meg, mint bármely más Jim Dine művész alkotását: 800 megtekintés tizenkét hónapban, ami a teljes összeg 19%-a. Ezt követik Four hearts és Ünnepeként (436). Jim Dine összesen 5 200 látogatást kapott: 1 900 a művész oldalán, 3 300 pedig a festményeknél. A lendület lelassult: Sze 2026 időszakban 43% -el kevesebb volt a látogatás, mint Aug 2026 időszakban. A legjobb hónap Júl 2026 volt: 4 000 látogatás. Látogatások eszköz szerint: számítógépek (85%), telefonok (13%) és tabletek (2%). A választék egyértelmű: a Egyensúlyos (Színintenzitás) a látogatások 50%-át teszi ki, pedig a katalógus mindössze 26%-át jelenti.
Jim Dine: a 10 festmény, amit a vásárlók legelőször megnéznek
A Jim Dine legnézettebb 10 festménye a AllPaintingsStore.com oldalán tizenkét hónapban, a legtöbb látogatást elnyert művektől kezdve.
Hogyan változnak a Jim Dine oldal látogatásainak száma havi ভিত্তিতে?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Megnyitás a statisztikákhoz
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
100
0
Júl 2026
1 300
2 700
Aug 2026
200
500
Sze 2026
300
100
Hogyan változnak Jim Dine festményeinek megtekintései havi ভিত্তিতে?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mely Jim Dine festmények felelnek meg a vásárlók választásának?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Megnyitás a statisztikákhoz
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
28,6%
50,0%
Játékos
28,6%
27,8%
Misztikus
14,3%
16,7%
Dramatikus
14,3%
5,6%
Romantikus
14,3%
0,0%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Belső elmélyülést sugárzó
42,9%
66,7%
Energikus
14,3%
16,7%
Melankolikus
28,6%
5,6%
Örömteli
14,3%
5,6%
Játékos
0,0%
5,6%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
6,0%
2,4%
Lágy árnyékok
12,0%
4,8%
Érezhető fényesség
20,0%
26,2%
Fényerék egyensúlya
34,0%
30,9%
Fényes
28,0%
35,7%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
66,0%
33,3%
Finom színtónusú
18,0%
38,1%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
10,0%
7,1%
Egyértelmű színprészenység
4,0%
2,4%
Éles színűség
2,0%
19,1%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Semleges tónusok
47,8%
63,4%
Földszínek
17,4%
12,2%
Monokróm
19,6%
4,9%
Sötét tónusú
4,3%
19,5%
Pasztell színek
10,9%
0,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
66,0%
26,2%
Egyensúlyos
26,0%
50,0%
Élénk
8,0%
23,8%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
34,0%
26,2%
Lágy
12,0%
7,1%
Egyensúlyozott
4,0%
19,1%
Erőteljes kontrasztú
6,0%
2,4%
Kijelentés
44,0%
45,2%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
16,0%
14,3%
Lágyan kevert paletta
16,0%
7,1%
Egyensúlyozott harmónia
12,0%
23,8%
Erős színegyüntetés
20,0%
19,1%
Egységes színpaletta
36,0%
35,7%
Mely Jim Dine festmények vált érdeklődéssé hónaponként?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Megnyitás a statisztikákhoz
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Paletta II
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
A fürdőruházat kivágott nyo…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Szőrcsúszás
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
200
0
Ünnepeként (436)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
Örökkéletes eszközök öt mét…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
Three Red Spanish Venuses
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Two Thieves, One Liar
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Chief Blanket (Third Phase)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Four hearts
0
0
0
0
0
0
0
0
0
700
100
0
Youth and the Maiden
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Milyen eszközökkel érkezik Jim Dine közönsége?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Megnyitás a statisztikákhoz
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
4 400
84,6%
telefonok
700
13,5%
tabletek
100
1,9%
Mely nyelveken böngésznek a Jim Dine vásárlói?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Megnyitás a statisztikákhoz
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Spanyol
200
66,7%
Bolgár
100
33,3%
Naponta hány látogatása van Jim Dine-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Megnyitás a statisztikákhoz
Nap
Látogatások
kedd 22 Sze
0
sze 23 Sze
0
csüt 24 Sze
100
pén 25 Sze
0
szo 26 Sze
0
vas 27 Sze
0
hét 28 Sze
100
kedd 29 Sze
0
sze 30 Sze
200
csüt 1 Okt
200
pén 2 Okt
0
szo 3 Okt
0
vas 4 Okt
0
hét 5 Okt
0
kedd 6 Okt
0
sze 7 Okt
0
csüt 8 Okt
0
pén 9 Okt
0
szo 10 Okt
0
vas 11 Okt
200
hét 12 Okt
200
kedd 13 Okt (előrejelzés)
0
sze 14 Okt (előrejelzés)
100
csüt 15 Okt (előrejelzés)
100
pén 16 Okt (előrejelzés)
0
szo 17 Okt (előrejelzés)
0
vas 18 Okt (előrejelzés)
100
hét 19 Okt (előrejelzés)
100
kedd 20 Okt (előrejelzés)
0
sze 21 Okt (előrejelzés)
100
csüt 22 Okt (előrejelzés)
200
pén 23 Okt (előrejelzés)
0
szo 24 Okt (előrejelzés)
0
vas 25 Okt (előrejelzés)
100
hét 26 Okt (előrejelzés)
200
kedd 27 Okt (előrejelzés)
0
sze 28 Okt (előrejelzés)
100
csüt 29 Okt (előrejelzés)
200
pén 30 Okt (előrejelzés)
0
szo 31 Okt (előrejelzés)
0
vas 1 Nov (előrejelzés)
100
hét 2 Nov (előrejelzés)
200
Jim Dine a AllPaintingsStore.com oldalán
Melyik Jim Dine alkotása látja meg a legtöbb látogatót?
Szőrcsúszás: 800 megtekintés, a nézettségek 19%-e. 10 festmény helyeződik előtte.
Mekkora Jim Dine közötti közönség?
5 200 látogatás tizenkét hónapban: 1 900 a művész oldalon és 3 300 a festményeken.
Milyen eszközöket használnak Jim Dine látogatói?
A látogatások megoszlása: számítógépek (85%), telefonok (13%) és tabletek (2%); a legnéresebb számítógépek 85% arányban.
Milyen stílusú Jim Dine festmények vonzzák a vásárlókat?
Egyensúlyos (Színintenzitás) festmények: a látogatások 50%-át, a katalógus 26%-át teszik ki.