Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg John Downman oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
John Downman: a vásárlók nézőpontja
A vásárlók Mr R Prinsep gyakrabban nyitják meg, mint bármely más John Downman művész alkotását: 200 megtekintés tizenkét hónapban, ami a teljes összeg 10%-a. Ezt követik Portrait Of A Lady - és Portrait Of A Lady. John Downman összesen 2 000 látogatást kapott: 400 a művész oldalán, 1 600 pedig a festményeknél. A trend pozitív: 50% -el több látogatás Okt 2026 időszakban, mint Sze 2026 időszakban. A legjobb hónap Júl 2026 volt: 1 300 látogatás. A választék egyértelmű: a Egységes színpaletta (Színharmónia) a látogatások 47%-át teszi ki, pedig a katalógus mindössze 32%-át jelenti.
John Downman: a 10 festmény, amit a vásárlók legelőször megnéznek
A John Downman legnézettebb 10 festménye a AllPaintingsStore.com oldalán tizenkét hónapban, a legtöbb látogatást elnyert művektől kezdve.
-
1
Mr R Prinsep
200 látogatás · 10,5%
-
2
Portrait Of A Lady -
100 látogatás · 5,3%
-
3
Portrait Of A Lady
100 látogatás · 5,3%
-
4
Portrait Of A Man
100 látogatás · 5,3%
-
5
An Episode From The Story Of Jason And Medea
100 látogatás · 5,3%
-
6
The Apparition
100 látogatás · 5,3%
-
7
The Fourdrinier Family
100 látogatás · 5,3%
-
8
The Reverend John Richards
100 látogatás · 5,3%
-
9
Rear Vice-admiral Maude
100 látogatás · 5,3%
-
10
The Honourable Anne Robinson
100 látogatás · 5,3%
Hogyan változnak a John Downman oldal látogatásainak száma havi ভিত্তিতে?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Megnyitás a statisztikákhoz
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 200 | 1 100 |
| Aug 2026 | 0 | 200 |
| Sze 2026 | 0 | 200 |
| Okt 2026 | 200 | 100 |
Hogyan változnak John Downman festményeinek megtekintései havi ভিত্তিতে?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mely John Downman festmények felelnek meg a vásárlók választásának?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Megnyitás a statisztikákhoz
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 28,0% | 26,3% |
| Lágy árnyékok | 22,0% | 21,1% |
| Érezhető fényesség | 32,0% | 31,6% |
| Fényerék egyensúlya | 16,0% | 21,1% |
| Fényes | 2,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 34,0% | 26,3% |
| Finom színtónusú | 34,0% | 26,3% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 24,0% | 26,3% |
| Egyértelmű színprészenység | 8,0% | 21,1% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Földszínek | 65,8% | 57,1% |
| Semleges tónusok | 29,3% | 35,7% |
| Sötét tónusú | 4,9% | 7,1% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 48,0% | 47,4% |
| Egyensúlyos | 48,0% | 36,8% |
| Élénk | 4,0% | 15,8% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 2,0% | 0,0% |
| Lágy | 18,0% | 15,8% |
| Egyensúlyozott | 10,0% | 10,5% |
| Erőteljes kontrasztú | 18,0% | 15,8% |
| Kijelentés | 52,0% | 57,9% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 12,0% | 10,5% |
| Lágyan kevert paletta | 8,0% | 10,5% |
| Egyensúlyozott harmónia | 12,0% | 5,3% |
| Erős színegyüntetés | 36,0% | 26,3% |
| Egységes színpaletta | 32,0% | 47,4% |
Mely John Downman festmények vált érdeklődéssé hónaponként?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Megnyitás a statisztikákhoz
| Műalkotás | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lady Delaval (?) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Lady Called the Hon. Cath… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of a Young Man | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Oseph Boruwlaski | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mrs Croad, the Determined W… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Peter Stephen Godard | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Rowland Holt Of Redgrave, S… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Lady Anne Horatia Seymour,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Harry Harmwood Captain | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| George John Spencer, | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mely nyelveken böngésznek a John Downman vásárlói?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Megnyitás a statisztikákhoz
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Angol | 100 | 100,0% |
Naponta hány látogatása van John Downman-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Megnyitás a statisztikákhoz
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| pén 16 Okt | 0 |
| szo 17 Okt | 0 |
| vas 18 Okt | 0 |
| hét 19 Okt | 100 |
| kedd 20 Okt | 0 |
| sze 21 Okt | 0 |
| csüt 22 Okt | 0 |
| pén 23 Okt | 0 |
| szo 24 Okt | 0 |
| vas 25 Okt | 0 |
| hét 26 Okt | 0 |
| kedd 27 Okt | 0 |
| sze 28 Okt | 100 |
| csüt 29 Okt | 0 |
| pén 30 Okt | 0 |
| szo 31 Okt | 0 |
| vas 1 Nov | 0 |
| hét 2 Nov | 0 |
| kedd 3 Nov | 0 |
| sze 4 Nov | 0 |
| csüt 5 Nov | 0 |
| pén 6 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 7 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 8 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 9 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 10 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 11 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 12 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 13 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 14 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 15 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 16 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 17 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 18 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 19 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 20 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 21 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 22 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 23 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 24 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 25 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 26 Nov (előrejelzés) | 0 |
John Downman a AllPaintingsStore.com oldalán
Melyik John Downman alkotása látja meg a legtöbb látogatót?
- Mr R Prinsep: 200 megtekintés, a nézettségek 10%-e. 10 festmény helyeződik előtte.
Mekkora John Downman közötti közönség?
- 2 000 látogatás tizenkét hónapban: 400 a művész oldalon és 1 600 a festményeken.
Milyen stílusú John Downman festmények vonzzák a vásárlókat?
- Egységes színpaletta (Színharmónia) festmények: a látogatások 47%-át, a katalógus 32%-át teszik ki.