Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Jonathan Monk oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Jonathan Monk: a lényeges számok
A Jonathan Monk művei közül a(z) Eye Pictures a legnézettebb: 200 megtekintés tizenkét hónapban, ami a művész összes megtekintésének 50%-át teszi ki. Ezt követi This painting should ideally be hung in the same building as an Andy Warhol és This Painting Should Ideally be Hung to the Right of an Ed Ruscha. Összesen 600 látogatás: 200 a művész oldalán és 400 a festményeknél. A legjobb hónap: Júl 2026, 600 látogatással. Egyensúlyozott, lágy szaturáció (Színelnyomás) a kedvezett stílus: a látogatások 50%-át, a katalógus 14%-át teszi ki.
A(z) Jonathan Monk legnépszerűbb 3 festménye látogatottság alapján
A legnépszerűbb művek AllPaintingsStore.com oldalán az elmúlt tizenkét hónap látogatottsága alapján rangsorolva, nem a katalógus pontszám alapján. Az 1. helyen Jonathan Monk olyan festménye áll, amelyet a legtöbben megnyitnak.
Mennyi a Jonathan Monk oldal havi forgalma?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Megjelenítés táblázat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 200 | 400 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sze 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 0 | 0 |
Mennyi a havi látogatószám Jonathan Monk festményeinek?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Melyik festményt választják a látogatók Jonathan Monk művei közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Megjelenítés táblázat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 0,0% | 0,0% |
| Lágy árnyékok | 0,0% | 0,0% |
| Érezhető fényesség | 0,0% | 0,0% |
| Fényerék egyensúlya | 28,6% | 0,0% |
| Fényes | 71,4% | 100,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 85,7% | 50,0% |
| Finom színtónusú | 0,0% | 0,0% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 14,3% | 50,0% |
| Egyértelmű színprészenység | 0,0% | 0,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 42,9% | 0,0% |
| Egyensúlyos | 42,9% | 50,0% |
| Élénk | 14,3% | 50,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 85,7% | 100,0% |
| Lágy | 0,0% | 0,0% |
| Egyensúlyozott | 0,0% | 0,0% |
| Erőteljes kontrasztú | 0,0% | 0,0% |
| Kijelentés | 14,3% | 0,0% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 0,0% | 0,0% |
| Lágyan kevert paletta | 14,3% | 0,0% |
| Egyensúlyozott harmónia | 0,0% | 0,0% |
| Erős színegyüntetés | 14,3% | 0,0% |
| Egységes színpaletta | 71,4% | 100,0% |
Hogyan teljesítnek Jonathan Monk népszerű festényei hónosánként?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Megjelenítés táblázat
| Műalkotás | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Untitled (Sol LeWitt) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| This Painting Should Ideall… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Eye Pictures | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| This painting should ideall… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| A Painting By Richard Curas… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Small Painting Covered by P… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The World in Handkerchiefs | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hogyan fordult fel a Jonathan Monk közönsége nyelvi lebontásban?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Hány napi látogatás érkezik Jonathan Monk oldalára, és mi a várható szám?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Megjelenítés táblázat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| pén 16 Okt | 0 |
| szo 17 Okt | 0 |
| vas 18 Okt | 0 |
| hét 19 Okt | 0 |
| kedd 20 Okt | 0 |
| sze 21 Okt | 0 |
| csüt 22 Okt | 0 |
| pén 23 Okt | 0 |
| szo 24 Okt | 0 |
| vas 25 Okt | 0 |
| hét 26 Okt | 0 |
| kedd 27 Okt | 0 |
| sze 28 Okt | 0 |
| csüt 29 Okt | 0 |
| pén 30 Okt | 0 |
| szo 31 Okt | 0 |
| vas 1 Nov | 0 |
| hét 2 Nov | 0 |
| kedd 3 Nov | 0 |
| sze 4 Nov | 0 |
| csüt 5 Nov | 0 |
| pén 6 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 7 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 8 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 9 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 10 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 11 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 12 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 13 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 14 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 15 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 16 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 17 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 18 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 19 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 20 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 21 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 22 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 23 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 24 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 25 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 26 Nov (előrejelzés) | 0 |
Jonathan Monk igényeire vonatkozó kérdések
Mi Jonathan Monk legnézettebb festménye?
- Eye Pictures, 200 megtekintéssel vagy a nézettségek 50%-e share, a teljes lista pedig 3. helyen szerepel.
Hány látogatása van Jonathan Monk számára a AllPaintingsStore.com oldalon?
- 600 tizenkét hónap alatt (200 az artiszta oldalon, 400 a festményeken).
Vannak-e olyan Jonathan Monk stílusokat, amelyeket a látogatók jobban preferálnak?
- Igen, Egyensúlyozott, lágy szaturáció (Színelnyomás): a látogatások 50%-a a katalógus 14%-ával szemben.