Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Joos de Momper oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Joos de Momper: a vásárlók nézőpontja
A vásárlók Berglandschaft Mit Geknickten Tannenstaemmen Im Strome gyakrabban nyitják meg, mint bármely más Joos de Momper művész alkotását: 400 megtekintés tizenkét hónapban, ami a teljes összeg 8%-a. Ezt követik Landscape with Grotto és Mountain Scene with Bridges. Joos de Momper összesen 5 900 látogatást kapott: 1 100 a művész oldalán, 4 800 pedig a festményeknél. A trend pozitív: 200% -el több látogatás Sze 2026 időszakban, mint Aug 2026 időszakban. A legjobb hónap Júl 2026 volt: 5 500 látogatás. Látogatások eszköz szerint: számítógépek (93%), telefonok (5%) és tabletek (2%). A választék egyértelmű: a Finom színtónusú (Színelnyomás) a látogatások 58%-át teszi ki, pedig a katalógus mindössze 39%-át jelenti.
Joos de Momper: a 10 festmény, amit a vásárlók legelőször megnéznek
A Joos de Momper legnézettebb 10 festménye a AllPaintingsStore.com oldalán tizenkét hónapban, a legtöbb látogatást elnyert művektől kezdve.
Hogyan változnak a Joos de Momper oldal látogatásainak száma havi ভিত্তিতে?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Megnyitás a statisztikákhoz
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
0
Júl 2026
900
4 600
Aug 2026
0
100
Sze 2026
200
100
Hogyan változnak Joos de Momper festményeinek megtekintései havi ভিত্তিতে?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mely Joos de Momper festmények felelnek meg a vásárlók választásának?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Megnyitás a statisztikákhoz
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Békés, nyugodt
38,5%
50,0%
Nyugodt
30,8%
36,4%
Dramatikus
30,8%
13,6%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Belső elmélyülést sugárzó
38,5%
45,5%
Nyugodt
15,4%
22,7%
Nyugodt
15,4%
18,2%
Melankolikus
15,4%
9,1%
Rejtélyes
7,7%
4,5%
Szellemi
7,7%
0,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
2,4%
4,2%
Lágy árnyékok
46,3%
50,0%
Érezhető fényesség
43,9%
37,5%
Fényerék egyensúlya
7,3%
8,3%
Fényes
0,0%
0,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
41,5%
25,0%
Finom színtónusú
39,0%
58,3%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
17,1%
14,6%
Egyértelmű színprészenység
2,4%
2,1%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
57,6%
62,5%
Semleges tónusok
39,4%
35,0%
Sötét tónusú
3,0%
2,5%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
43,9%
43,8%
Egyensúlyos
53,7%
54,2%
Élénk
2,4%
2,1%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
2,4%
2,1%
Lágy
4,9%
4,2%
Egyensúlyozott
7,3%
0,0%
Erőteljes kontrasztú
14,6%
20,8%
Kijelentés
70,7%
72,9%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
24,4%
16,7%
Lágyan kevert paletta
9,8%
12,5%
Egyensúlyozott harmónia
14,6%
16,7%
Erős színegyüntetés
41,5%
43,8%
Egységes színpaletta
9,8%
10,4%
Mely Joos de Momper festmények vált érdeklődéssé hónaponként?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Megnyitás a statisztikákhoz
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Monk's Hermitage in a Cave
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Nagymúzgató táj részlete
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Flemish Market and Washing…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
Mountain Scene with Bridges
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
Mountainous Landscape with…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Village at Full Moon (detai…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Village at Full Moon
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
Landscape
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
Landscape with the Temptati…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Helicon or Minerva's Visit…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Milyen eszközökkel érkezik Joos de Momper közönsége?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Megnyitás a statisztikákhoz
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
5 500
93,2%
telefonok
300
5,1%
tabletek
100
1,7%
Mely nyelveken böngésznek a Joos de Momper vásárlói?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Naponta hány látogatása van Joos de Momper-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Megnyitás a statisztikákhoz
Nap
Látogatások
csüt 24 Sze
0
pén 25 Sze
0
szo 26 Sze
0
vas 27 Sze
0
hét 28 Sze
0
kedd 29 Sze
0
sze 30 Sze
0
csüt 1 Okt
0
pén 2 Okt
0
szo 3 Okt
0
vas 4 Okt
0
hét 5 Okt
0
kedd 6 Okt
100
sze 7 Okt
0
csüt 8 Okt
100
pén 9 Okt
0
szo 10 Okt
0
vas 11 Okt
0
hét 12 Okt
0
kedd 13 Okt
0
sze 14 Okt
0
csüt 15 Okt (előrejelzés)
100
pén 16 Okt (előrejelzés)
0
szo 17 Okt (előrejelzés)
0
vas 18 Okt (előrejelzés)
0
hét 19 Okt (előrejelzés)
0
kedd 20 Okt (előrejelzés)
100
sze 21 Okt (előrejelzés)
0
csüt 22 Okt (előrejelzés)
100
pén 23 Okt (előrejelzés)
0
szo 24 Okt (előrejelzés)
0
vas 25 Okt (előrejelzés)
0
hét 26 Okt (előrejelzés)
0
kedd 27 Okt (előrejelzés)
100
sze 28 Okt (előrejelzés)
0
csüt 29 Okt (előrejelzés)
100
pén 30 Okt (előrejelzés)
0
szo 31 Okt (előrejelzés)
0
vas 1 Nov (előrejelzés)
0
hét 2 Nov (előrejelzés)
0
kedd 3 Nov (előrejelzés)
100
sze 4 Nov (előrejelzés)
0
Joos de Momper a AllPaintingsStore.com oldalán
Melyik Joos de Momper alkotása látja meg a legtöbb látogatót?
Berglandschaft Mit Geknickten Tannenstaemmen Im Strome: 400 megtekintés, a nézettségek 8%-e. 10 festmény helyeződik előtte.
Mekkora Joos de Momper közötti közönség?
5 900 látogatás tizenkét hónapban: 1 100 a művész oldalon és 4 800 a festményeken.
Milyen eszközöket használnak Joos de Momper látogatói?
A látogatások megoszlása: számítógépek (93%), telefonok (5%) és tabletek (2%); a legnéresebb számítógépek 93% arányban.
Milyen stílusú Joos de Momper festmények vonzzák a vásárlókat?
Finom színtónusú (Színelnyomás) festmények: a látogatások 58%-át, a katalógus 39%-át teszik ki.