Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg José Malhoa oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
José Malhoa: a vásárlók nézőpontja
A vásárlók Portuguese Estudo para o quadro Clara gyakrabban nyitják meg, mint bármely más José Malhoa művész alkotását: 500 megtekintés tizenkét hónapban, ami a teljes összeg 29%-a. Ezt követik Portrait of Luís de Camões és The Xexé (study). José Malhoa összesen 4 000 látogatást kapott: 2 600 a művész oldalán, 1 400 pedig a festményeknél. A trend pozitív: 300% -el több látogatás Sze 2026 időszakban, mint Aug 2026 időszakban. A legjobb hónap Júl 2026 volt: 2 900 látogatás. Látogatások eszköz szerint: számítógépek (68%) és telefonok (32%). A választék egyértelmű: a Semleges tónusok (Színpaletta) a látogatások 59%-át teszi ki, pedig a katalógus mindössze 20%-át jelenti.
José Malhoa: a 9 festmény, amit a vásárlók legelőször megnéznek
A José Malhoa legnézettebb 9 festménye a AllPaintingsStore.com oldalán tizenkét hónapban, a legtöbb látogatást elnyert művektől kezdve.
Hogyan változnak a José Malhoa oldal látogatásainak száma havi ভিত্তিতে?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Megnyitás a statisztikákhoz
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
100
Júl 2026
2 000
900
Aug 2026
100
100
Sze 2026
500
300
Hogyan változnak José Malhoa festményeinek megtekintései havi ভিত্তিতে?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mely José Malhoa festmények felelnek meg a vásárlók választásának?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Megnyitás a statisztikákhoz
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Nosztalgikus
50,0%
50,0%
Nyugodt
25,0%
50,0%
Elegáns
25,0%
0,0%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Melankolikus
25,0%
50,0%
Sötét és komoly
25,0%
50,0%
Nyugodt
25,0%
0,0%
Nyugodt
25,0%
0,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
6,7%
0,0%
Lágy árnyékok
33,3%
5,9%
Érezhető fényesség
46,7%
58,8%
Fényerék egyensúlya
6,7%
29,4%
Fényes
6,7%
5,9%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
26,7%
47,1%
Finom színtónusú
20,0%
5,9%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
46,7%
41,2%
Egyértelmű színprészenység
6,7%
5,9%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
73,3%
35,3%
Semleges tónusok
20,0%
58,8%
Pasztell színek
6,7%
5,9%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
13,3%
23,5%
Egyensúlyos
60,0%
29,4%
Élénk
26,7%
47,1%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
0,0%
0,0%
Lágy
33,3%
47,1%
Egyensúlyozott
26,7%
17,6%
Erőteljes kontrasztú
20,0%
11,8%
Kijelentés
20,0%
23,5%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
0,0%
0,0%
Lágyan kevert paletta
13,3%
0,0%
Egyensúlyozott harmónia
20,0%
29,4%
Erős színegyüntetés
46,7%
29,4%
Egységes színpaletta
20,0%
41,2%
Mely José Malhoa festmények vált érdeklődéssé hónaponként?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Megnyitás a statisztikákhoz
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Seascape
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Portuguese Rei D. Manuel II…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Stream
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Jealousy
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of an old man
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Anastácio Gonçalves
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Xexé (study)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Leonor de Viseu
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of Luís de Camões
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
100
Portuguese Ilha dos Amores
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Milyen eszközökkel érkezik José Malhoa közönsége?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Megnyitás a statisztikákhoz
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
2 700
67,5%
telefonok
1 300
32,5%
Mely nyelveken böngésznek a José Malhoa vásárlói?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Megnyitás a statisztikákhoz
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Orosz
200
40,0%
Spanyol
100
20,0%
Francia
100
20,0%
Holland
100
20,0%
Naponta hány látogatása van José Malhoa-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Megnyitás a statisztikákhoz
Nap
Látogatások
kedd 22 Sze
0
sze 23 Sze
0
csüt 24 Sze
100
pén 25 Sze
0
szo 26 Sze
300
vas 27 Sze
0
hét 28 Sze
0
kedd 29 Sze
0
sze 30 Sze
0
csüt 1 Okt
0
pén 2 Okt
0
szo 3 Okt
0
vas 4 Okt
0
hét 5 Okt
0
kedd 6 Okt
0
sze 7 Okt
100
csüt 8 Okt
0
pén 9 Okt
0
szo 10 Okt
0
vas 11 Okt
0
hét 12 Okt
0
kedd 13 Okt (előrejelzés)
0
sze 14 Okt (előrejelzés)
0
csüt 15 Okt (előrejelzés)
0
pén 16 Okt (előrejelzés)
0
szo 17 Okt (előrejelzés)
0
vas 18 Okt (előrejelzés)
0
hét 19 Okt (előrejelzés)
0
kedd 20 Okt (előrejelzés)
0
sze 21 Okt (előrejelzés)
0
csüt 22 Okt (előrejelzés)
0
pén 23 Okt (előrejelzés)
0
szo 24 Okt (előrejelzés)
0
vas 25 Okt (előrejelzés)
0
hét 26 Okt (előrejelzés)
0
kedd 27 Okt (előrejelzés)
0
sze 28 Okt (előrejelzés)
0
csüt 29 Okt (előrejelzés)
0
pén 30 Okt (előrejelzés)
0
szo 31 Okt (előrejelzés)
0
vas 1 Nov (előrejelzés)
0
hét 2 Nov (előrejelzés)
0
José Malhoa a AllPaintingsStore.com oldalán
Melyik José Malhoa alkotása látja meg a legtöbb látogatót?
Portuguese Estudo para o quadro Clara: 500 megtekintés, a nézettségek 29%-e. 9 festmény helyeződik előtte.
Mekkora José Malhoa közötti közönség?
4 000 látogatás tizenkét hónapban: 2 600 a művész oldalon és 1 400 a festményeken.
Milyen eszközöket használnak José Malhoa látogatói?
A látogatások megoszlása: számítógépek (68%) és telefonok (32%); a legnéresebb számítógépek 68% arányban.
Milyen stílusú José Malhoa festmények vonzzák a vásárlókat?
Semleges tónusok (Színpaletta) festmények: a látogatások 59%-át, a katalógus 20%-át teszik ki.