Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Joseph M. Raphael oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Joseph M. Raphael: a vásárlók nézőpontja
A vásárlók Market Of St. Catherine, Bruxelles gyakrabban nyitják meg, mint bármely más Joseph M. Raphael művész alkotását: 300 megtekintés tizenkét hónapban, ami a teljes összeg 18%-a. Ezt követik Lemon, Jug And Acacia és Neighbors. Joseph M. Raphael összesen 1 800 látogatást kapott: 300 a művész oldalán, 1 500 pedig a festményeknél. A lendület lelassult: Sze 2026 időszakban 100% -el kevesebb volt a látogatás, mint Aug 2026 időszakban. A legjobb hónap Júl 2026 volt: 1 600 látogatás. A választék egyértelmű: a Egyensúlyozott, lágy szaturáció (Színelnyomás) a látogatások 53%-át teszi ki, pedig a katalógus mindössze 30%-át jelenti.
Joseph M. Raphael: a 10 festmény, amit a vásárlók legelőször megnéznek
A Joseph M. Raphael legnézettebb 10 festménye a AllPaintingsStore.com oldalán tizenkét hónapban, a legtöbb látogatást elnyert művektől kezdve.
-
1
Market Of St. Catherine, Bruxelles
300 látogatás · 17,6%
-
2
Lemon, Jug And Acacia
200 látogatás · 11,8%
-
3
Neighbors
200 látogatás · 11,8%
-
4
Cottage Garden
100 látogatás · 5,9%
-
5
World Within Worlds, 1978
100 látogatás · 5,9%
-
6
Pond With Flowering Trees
100 látogatás · 5,9%
-
7
Reflection Pool
100 látogatás · 5,9%
-
8
The Town Crier And His Family
100 látogatás · 5,9%
-
9
Ostend Strand
100 látogatás · 5,9%
-
10
Fishermen, San Francisco Bay
100 látogatás · 5,9%
Hogyan változnak a Joseph M. Raphael oldal látogatásainak száma havi ভিত্তিতে?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Megnyitás a statisztikákhoz
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 300 | 1 300 |
| Aug 2026 | 0 | 200 |
| Sze 2026 | 0 | 0 |
Hogyan változnak Joseph M. Raphael festményeinek megtekintései havi ভিত্তিতে?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mely Joseph M. Raphael festmények felelnek meg a vásárlók választásának?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Megnyitás a statisztikákhoz
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 6,0% | 5,9% |
| Lágy árnyékok | 12,0% | 17,6% |
| Érezhető fényesség | 30,0% | 11,8% |
| Fényerék egyensúlya | 42,0% | 47,1% |
| Fényes | 10,0% | 17,6% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 26,0% | 23,5% |
| Finom színtónusú | 40,0% | 23,5% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 30,0% | 52,9% |
| Egyértelmű színprészenység | 4,0% | 0,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 16,0% | 5,9% |
| Egyensúlyos | 64,0% | 52,9% |
| Élénk | 20,0% | 41,2% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 16,0% | 11,8% |
| Lágy | 40,0% | 47,1% |
| Egyensúlyozott | 16,0% | 11,8% |
| Erőteljes kontrasztú | 14,0% | 23,5% |
| Kijelentés | 14,0% | 5,9% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 20,0% | 17,6% |
| Lágyan kevert paletta | 10,0% | 11,8% |
| Egyensúlyozott harmónia | 20,0% | 41,2% |
| Erős színegyüntetés | 20,0% | 11,8% |
| Egységes színpaletta | 30,0% | 17,6% |
Mely Joseph M. Raphael festmények vált érdeklődéssé hónaponként?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Megnyitás a statisztikákhoz
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cottage Garden | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Ask Me Anything | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Artist's Daughters | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Town Crier And His Fami… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| In The Orchard | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| In The Garden | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| House In Belgium | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tulip Fields At Noordwijk (… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Playful Moment | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tulip Field, Holland | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mely nyelveken böngésznek a Joseph M. Raphael vásárlói?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Naponta hány látogatása van Joseph M. Raphael-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Megnyitás a statisztikákhoz
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 100 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 100 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt | 0 |
| kedd 13 Okt | 0 |
| sze 14 Okt | 200 |
| csüt 15 Okt | 0 |
| pén 16 Okt | 0 |
| szo 17 Okt | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 200 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 100 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 200 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 100 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 4 Nov (előrejelzés) | 200 |
| csüt 5 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 6 Nov (előrejelzés) | 100 |
| szo 7 Nov (előrejelzés) | 0 |
Joseph M. Raphael a AllPaintingsStore.com oldalán
Melyik Joseph M. Raphael alkotása látja meg a legtöbb látogatót?
- Market Of St. Catherine, Bruxelles: 300 megtekintés, a nézettségek 18%-e. 10 festmény helyeződik előtte.
Mekkora Joseph M. Raphael közötti közönség?
- 1 800 látogatás tizenkét hónapban: 300 a művész oldalon és 1 500 a festményeken.
Milyen stílusú Joseph M. Raphael festmények vonzzák a vásárlókat?
- Egyensúlyozott, lágy szaturáció (Színelnyomás) festmények: a látogatások 53%-át, a katalógus 30%-át teszik ki.