Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Joy St Clair Hester oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Joy St Clair Hester: a vásárlók nézőpontja
A vásárlók Sin título gyakrabban nyitják meg, mint bármely más Joy St Clair Hester művész alkotását: 200 megtekintés tizenkét hónapban, ami a teljes összeg 33%-a. Ezt követik Sin título és Unión de cabezas. Joy St Clair Hester összesen 600 látogatást kapott: 200 a művész oldalán, 400 pedig a festményeknél. A legjobb hónap Júl 2026 volt: 600 látogatás. A választék egyértelmű: a Dramatikus (Hangulat) a látogatások 67%-át teszi ki, pedig a katalógus mindössze 41%-át jelenti.
Joy St Clair Hester: a 5 festmény, amit a vásárlók legelőször megnéznek
A Joy St Clair Hester legnézettebb 5 festménye a AllPaintingsStore.com oldalán tizenkét hónapban, a legtöbb látogatást elnyert művektől kezdve.
Hogyan változnak a Joy St Clair Hester oldal látogatásainak száma havi ভিত্তিতে?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Megnyitás a statisztikákhoz
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 200 | 400 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sze 2026 | 0 | 0 |
Hogyan változnak Joy St Clair Hester festményeinek megtekintései havi ভিত্তিতে?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mely Joy St Clair Hester festmények felelnek meg a vásárlók választásának?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Megnyitás a statisztikákhoz
| Hangulat | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Dramatikus | 41,2% | 66,7% |
| Nosztalgikus | 23,5% | 0,0% |
| Romantikus | 17,6% | 33,3% |
| Nyugodt | 5,9% | 0,0% |
| Elegáns | 5,9% | 0,0% |
| Békés, nyugodt | 5,9% | 0,0% |
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 3,6% | 0,0% |
| Lágy árnyékok | 17,9% | 0,0% |
| Érezhető fényesség | 28,6% | 33,3% |
| Fényerék egyensúlya | 46,4% | 66,7% |
| Fényes | 3,6% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 53,6% | 50,0% |
| Finom színtónusú | 28,6% | 16,7% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 17,9% | 33,3% |
| Egyértelmű színprészenység | 0,0% | 0,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 39,3% | 50,0% |
| Egyensúlyos | 50,0% | 33,3% |
| Élénk | 10,7% | 16,7% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 10,7% | 16,7% |
| Lágy | 14,3% | 0,0% |
| Egyensúlyozott | 10,7% | 0,0% |
| Erőteljes kontrasztú | 25,0% | 33,3% |
| Kijelentés | 39,3% | 50,0% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 0,0% | 0,0% |
| Lágyan kevert paletta | 14,3% | 0,0% |
| Egyensúlyozott harmónia | 3,6% | 16,7% |
| Erős színegyüntetés | 17,9% | 16,7% |
| Egységes színpaletta | 64,3% | 66,7% |
Mely Joy St Clair Hester festmények vált érdeklődéssé hónaponként?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Megnyitás a statisztikákhoz
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Niña sujetando un pavo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sin título | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sin título | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hombre y mujer en la cama | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Mujer y el mar | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sin título | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Niña con flores | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mujer desnuda reclinada | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Los cuerpos de dos amantes… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dos niñas en la calle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mely nyelveken böngésznek a Joy St Clair Hester vásárlói?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Naponta hány látogatása van Joy St Clair Hester-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Megnyitás a statisztikákhoz
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 100 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt | 0 |
| kedd 13 Okt | 0 |
| sze 14 Okt | 0 |
| csüt 15 Okt | 0 |
| pén 16 Okt | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 4 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 5 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 6 Nov (előrejelzés) | 0 |
Joy St Clair Hester a AllPaintingsStore.com oldalán
Melyik Joy St Clair Hester alkotása látja meg a legtöbb látogatót?
- Sin título: 200 megtekintés, a nézettségek 33%-e. 5 festmény helyeződik előtte.
Mekkora Joy St Clair Hester közötti közönség?
- 600 látogatás tizenkét hónapban: 200 a művész oldalon és 400 a festményeken.
Milyen stílusú Joy St Clair Hester festmények vonzzák a vásárlókat?
- Dramatikus (Hangulat) festmények: a látogatások 67%-át, a katalógus 41%-át teszik ki.