Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Jules Lefebvre oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Jules Lefebvre: a lényeges számok
A Jules Lefebvre művei közül a(z) Az igazság a legnézettebb: 2 300 megtekintés tizenkét hónapban, ami a művész összes megtekintésének 25%-át teszi ki. Ezt követi La Cigale és Chloé. Összesen 9 800 látogatás: 2 700 a művész oldalán és 7 100 a festményeknél. 6% növekedés Aug 2026 és Sze 2026 között. A legjobb hónap: Sze 2026, 3 700 látogatással. Eszközök megoslása: számítógépek (54%), telefonok (44%) és tabletek (2%). Egyensúlyozott (Kontraszt) a kedvezett stílus: a látogatások 43%-át, a katalógus 8%-át teszi ki.
A(z) Jules Lefebvre legnépszerűbb 10 festménye látogatottság alapján
A legnépszerűbb művek AllPaintingsStore.com oldalán az elmúlt tizenkét hónap látogatottsága alapján rangsorolva, nem a katalógus pontszám alapján. Az 1. helyen Jules Lefebvre olyan festménye áll, amelyet a legtöbben megnyitnak.
-
1
Az igazság, 1870
2 300 látogatás · 25,3%
-
2
La Cigale, 1872
1 300 látogatás · 14,3%
-
3
Chloé, 1875
1 300 látogatás · 14,3%
-
4
Lady godiva
400 látogatás · 4,4%
-
5
Portrait of James A. Campbell, 1895
300 látogatás · 3,3%
-
6
Love Hurts
300 látogatás · 3,3%
-
7
Pandora 1
300 látogatás · 3,3%
-
8
A Reclining Nude
200 látogatás · 2,2%
-
9
Odalisque, 1874
200 látogatás · 2,2%
-
10
Lauretta, 1895
200 látogatás · 2,2%
Mennyi a Jules Lefebvre oldal havi forgalma?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Megjelenítés táblázat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 100 |
| Júl 2026 | 800 | 1 700 |
| Aug 2026 | 300 | 3 200 |
| Sze 2026 | 1 600 | 2 100 |
Mennyi a havi látogatószám Jules Lefebvre festményeinek?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak a vásárlók Jules Lefebvre festményei közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Megjelenítés táblázat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 34,0% | 60,4% |
| Lágy árnyékok | 14,0% | 14,3% |
| Érezhető fényesség | 26,0% | 23,1% |
| Fényerék egyensúlya | 20,0% | 0,0% |
| Fényes | 6,0% | 2,2% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 40,0% | 44,0% |
| Finom színtónusú | 22,0% | 37,4% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 24,0% | 13,2% |
| Egyértelmű színprészenység | 10,0% | 5,5% |
| Éles színűség | 4,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Földszínek | 52,4% | 74,1% |
| Semleges tónusok | 30,9% | 18,5% |
| Sötét tónusú | 16,7% | 7,4% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 40,0% | 49,5% |
| Egyensúlyos | 40,0% | 44,0% |
| Élénk | 20,0% | 6,6% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 8,0% | 0,0% |
| Lágy | 16,0% | 3,3% |
| Egyensúlyozott | 8,0% | 42,9% |
| Erőteljes kontrasztú | 14,0% | 14,3% |
| Kijelentés | 54,0% | 39,6% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 4,0% | 7,7% |
| Lágyan kevert paletta | 12,0% | 6,6% |
| Egyensúlyozott harmónia | 6,0% | 0,0% |
| Erős színegyüntetés | 36,0% | 70,3% |
| Egységes színpaletta | 42,0% | 15,4% |
Hogyan teljesítnek Jules Lefebvre népszerű festényei hónosánként?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Megjelenítés táblázat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Az igazság | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 500 | 1 200 |
| Odalisque | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 |
| Nymph and Bacchus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of James A. Campbe… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| Alexander Agassiz (1835-191… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| La Cigale | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 400 | 200 |
| Grisélidis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Graziella | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Seated Woman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Reclining Nude | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 |
Telefonok vagy számítógépek: hol böngészett Jules Lefebvre?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Megjelenítés táblázat
| Eszköz | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| számítógépek | 5 300 | 54,1% |
| telefonok | 4 300 | 43,9% |
| tabletek | 200 | 2,0% |
Hogyan fordult fel a Jules Lefebvre közönsége nyelvi lebontásban?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Megjelenítés táblázat
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Arab | 400 | 30,8% |
| Angol | 200 | 15,4% |
| Spanyol | 200 | 15,4% |
| Olasz | 100 | 7,7% |
| Japán | 100 | 7,7% |
| Lett | 100 | 7,7% |
| Portugál | 100 | 7,7% |
| Szerb | 100 | 7,7% |
Hány napi látogatás érkezik Jules Lefebvre oldalára, és mi a várható szám?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Megjelenítés táblázat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| szo 26 Sze | 400 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 200 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 100 |
| csüt 1 Okt | 100 |
| pén 2 Okt | 800 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 500 |
| hét 5 Okt | 200 |
| kedd 6 Okt | 100 |
| sze 7 Okt | 100 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 100 |
| vas 11 Okt | 100 |
| hét 12 Okt | 200 |
| kedd 13 Okt | 0 |
| sze 14 Okt | 0 |
| csüt 15 Okt | 100 |
| pén 16 Okt | 100 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 100 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 4 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 5 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 6 Nov (előrejelzés) | 0 |
Jules Lefebvre igényeire vonatkozó kérdések
Mi Jules Lefebvre legnézettebb festménye?
- Az igazság, 2 300 megtekintéssel vagy a nézettségek 25%-e share, a teljes lista pedig 10. helyen szerepel.
Hány látogatása van Jules Lefebvre számára a AllPaintingsStore.com oldalon?
- 9 800 tizenkét hónap alatt (2 700 az artiszta oldalon, 7 100 a festményeken).
Jules Lefebvre műveit inkább telefonon vagy számítógépen nézik meg?
- A látogatások megoszlása: számítógépek (54%), telefonok (44%) és tabletek (2%); a népszerűségben az számítógépek áll az élen 54% arányal.
Vannak-e olyan Jules Lefebvre stílusokat, amelyeket a látogatók jobban preferálnak?
- Igen, Egyensúlyozott (Kontraszt): a látogatások 43%-a a katalógus 8%-ával szemben.