Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Patkó Károly oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Patkó Károly: a lényeges számok
A Patkó Károly művei közül a(z) Country Road a legnézettebb: 500 megtekintés tizenkét hónapban, ami a művész összes megtekintésének 15%-át teszi ki. Ezt követi Still Life With A Jug (still Life With Blue Drapery) és After Bath. Összesen 3 400 látogatás: 300 a művész oldalán és 3 100 a festményeknél. 100% csökkenés Aug 2026 és Sze 2026 között. A legjobb hónap: Júl 2026, 3 100 látogatással. Eszközök megoslása: számítógépek (91%), tabletek (6%) és telefonok (3%). Értékmentesen fakó (Színelnyomás) a kedvezett stílus: a látogatások 47%-át, a katalógus 26%-át teszi ki.
A(z) Patkó Károly legnépszerűbb 10 festménye látogatottság alapján
A legnépszerűbb művek AllPaintingsStore.com oldalán az elmúlt tizenkét hónap látogatottsága alapján rangsorolva, nem a katalógus pontszám alapján. Az 1. helyen Patkó Károly olyan festménye áll, amelyet a legtöbben megnyitnak.
-
1
Country Road
500 látogatás · 14,7%
-
2
Still Life With A Jug (still Life With Blue Drapery)
200 látogatás · 5,9%
-
3
After Bath
200 látogatás · 5,9%
-
4
Kuruc Head
200 látogatás · 5,9%
-
5
Well
200 látogatás · 5,9%
-
6
In Front Of The Mirror -
100 látogatás · 2,9%
-
7
Niobe
100 látogatás · 2,9%
-
8
Harvesting Grape
100 látogatás · 2,9%
-
9
View Of Nagybánya
100 látogatás · 2,9%
-
10
Bathers -
100 látogatás · 2,9%
Mennyi a Patkó Károly oldal havi forgalma?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Megjelenítés táblázat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 200 | 2 900 |
| Aug 2026 | 100 | 200 |
| Sze 2026 | 0 | 0 |
Mennyi a havi látogatószám Patkó Károly festményeinek?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak a vásárlók Patkó Károly festményei közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Megjelenítés táblázat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 12,0% | 17,6% |
| Lágy árnyékok | 26,0% | 17,6% |
| Érezhető fényesség | 42,0% | 38,2% |
| Fényerék egyensúlya | 12,0% | 26,5% |
| Fényes | 8,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 26,0% | 47,1% |
| Finom színtónusú | 42,0% | 23,5% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 28,0% | 26,5% |
| Egyértelmű színprészenység | 4,0% | 2,9% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Földszínek | 54,5% | 47,6% |
| Semleges tónusok | 36,4% | 47,6% |
| Sötét tónusú | 9,1% | 4,8% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 26,0% | 41,2% |
| Egyensúlyos | 64,0% | 55,9% |
| Élénk | 10,0% | 2,9% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 2,0% | 2,9% |
| Lágy | 4,0% | 0,0% |
| Egyensúlyozott | 16,0% | 32,4% |
| Erőteljes kontrasztú | 26,0% | 20,6% |
| Kijelentés | 52,0% | 44,1% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 32,0% | 17,6% |
| Lágyan kevert paletta | 22,0% | 20,6% |
| Egyensúlyozott harmónia | 18,0% | 5,9% |
| Erős színegyüntetés | 16,0% | 29,4% |
| Egységes színpaletta | 12,0% | 26,5% |
Hogyan teljesítnek Patkó Károly népszerű festényei hónosánként?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Megjelenítés táblázat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| In Front Of The Mirror - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bathing Women | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nudes In The Open | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bathers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life With A Jug (stil… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Reclining Nude (study For T… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self Portrait With Turban | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Fugitives | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Niobe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| In Front Of The Mirror | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Telefonok vagy számítógépek: hol böngészett Patkó Károly?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Megjelenítés táblázat
| Eszköz | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| számítógépek | 3 100 | 91,2% |
| tabletek | 200 | 5,9% |
| telefonok | 100 | 2,9% |
Hogyan fordult fel a Patkó Károly közönsége nyelvi lebontásban?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Hány napi látogatás érkezik Patkó Károly oldalára, és mi a várható szám?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Megjelenítés táblázat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| hét 21 Sze | 0 |
| kedd 22 Sze | 0 |
| sze 23 Sze | 0 |
| csüt 24 Sze | 0 |
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 100 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 100 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 13 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 14 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
Patkó Károly igényeire vonatkozó kérdések
Mi Patkó Károly legnézettebb festménye?
- Country Road, 500 megtekintéssel vagy a nézettségek 15%-e share, a teljes lista pedig 10. helyen szerepel.
Hány látogatása van Patkó Károly számára a AllPaintingsStore.com oldalon?
- 3 400 tizenkét hónap alatt (300 az artiszta oldalon, 3 100 a festményeken).
Patkó Károly műveit inkább telefonon vagy számítógépen nézik meg?
- A látogatások megoszlása: számítógépek (91%), tabletek (6%) és telefonok (3%); a népszerűségben az számítógépek áll az élen 91% arányal.
Vannak-e olyan Patkó Károly stílusokat, amelyeket a látogatók jobban preferálnak?
- Igen, Értékmentesen fakó (Színelnyomás): a látogatások 47%-a a katalógus 26%-ával szemben.