Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Koloman Moser oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Koloman Moser: a vásárlók nézőpontja
A vásárlók Fabric design for Backhausen gyakrabban nyitják meg, mint bármely más Koloman Moser művész alkotását: 900 megtekintés tizenkét hónapban, ami a teljes összeg 7%-a. Ezt követik Semmering Landscape és Self Portrait in Colonial Dress. Koloman Moser összesen 14 100 látogatást kapott: 2 600 a művész oldalán, 11 500 pedig a festményeknél. A trend pozitív: 212% -el több látogatás Sze 2026 időszakban, mint Aug 2026 időszakban. A legjobb hónap Júl 2026 volt: 10 500 látogatás. Látogatások eszköz szerint: számítógépek (88%), telefonok (11%) és tabletek (1%). A választék egyértelmű: a Érezhető fényesség (Fényerő) a látogatások 41%-át teszi ki, pedig a katalógus mindössze 20%-át jelenti.
Koloman Moser: a 10 festmény, amit a vásárlók legelőször megnéznek
A Koloman Moser legnézettebb 10 festménye a AllPaintingsStore.com oldalán tizenkét hónapban, a legtöbb látogatást elnyert művektől kezdve.
Hogyan változnak a Koloman Moser oldal látogatásainak száma havi ভিত্তিতে?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Megnyitás a statisztikákhoz
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
100
200
Júl 2026
1 000
9 500
Aug 2026
100
700
Sze 2026
1 400
1 100
Hogyan változnak Koloman Moser festményeinek megtekintései havi ভিত্তিতে?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mely Koloman Moser festmények felelnek meg a vásárlók választásának?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Megnyitás a statisztikákhoz
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Elegáns
22,2%
34,1%
Természetközeli
11,1%
20,4%
Nosztalgikus
11,1%
13,6%
Dramatikus
22,2%
6,8%
Éteri
0,0%
11,4%
Misztikus
11,1%
4,5%
Klasszikus
0,0%
4,5%
Romantikus
11,1%
2,3%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Örömteli
22,2%
22,7%
Rejtélyes
11,1%
25,0%
Belső elmélyülést sugárzó
11,1%
25,0%
Nosztalgikus
22,2%
6,8%
Romantikus
11,1%
6,8%
Nyugodt
11,1%
4,5%
Nyugodt
0,0%
6,8%
Drámai
11,1%
0,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
6,0%
1,6%
Lágy árnyékok
18,0%
14,5%
Érezhető fényesség
20,0%
41,1%
Fényerék egyensúlya
32,0%
21,0%
Fényes
24,0%
21,8%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
44,0%
33,9%
Finom színtónusú
28,0%
35,5%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
16,0%
13,7%
Egyértelmű színprészenység
12,0%
16,9%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Semleges tónusok
50,0%
44,2%
Földszínek
31,8%
24,8%
Sötét tónusú
6,8%
16,8%
Monokróm
9,1%
8,0%
Pasztell színek
2,3%
6,2%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
34,0%
24,2%
Egyensúlyos
50,0%
57,3%
Élénk
16,0%
18,6%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
38,0%
19,4%
Lágy
24,0%
33,9%
Egyensúlyozott
6,0%
3,2%
Erőteljes kontrasztú
12,0%
8,1%
Kijelentés
20,0%
35,5%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
18,0%
9,7%
Lágyan kevert paletta
14,0%
12,1%
Egyensúlyozott harmónia
10,0%
14,5%
Erős színegyüntetés
34,0%
43,5%
Egységes színpaletta
24,0%
20,2%
Mely Koloman Moser festmények vált érdeklődéssé hónaponként?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Megnyitás a statisztikákhoz
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Poster of the Beethoven son…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
Self Portrait in Colonial D…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
600
0
0
Loïe Fuller in the Dance
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
100
Cigar or bar cabinet
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Marigolds
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Poster for Fromme's Calendar
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
0
Decorative Fabric [“Bird Bü…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
200
0
0
Mermaid
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Judith and Holofernes
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Steinhoch church in Vienna
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Milyen eszközökkel érkezik Koloman Moser közönsége?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Megnyitás a statisztikákhoz
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
12 400
87,9%
telefonok
1 600
11,3%
tabletek
100
0,7%
Mely nyelveken böngésznek a Koloman Moser vásárlói?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Megnyitás a statisztikákhoz
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Spanyol
800
36,4%
Cseh
400
18,2%
Angol
400
18,2%
Orosz
200
9,1%
Török
200
9,1%
Portugál
100
4,5%
Szlovén
100
4,5%
Naponta hány látogatása van Koloman Moser-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Megnyitás a statisztikákhoz
Nap
Látogatások
szo 26 Sze
100
vas 27 Sze
200
hét 28 Sze
100
kedd 29 Sze
900
sze 30 Sze
200
csüt 1 Okt
100
pén 2 Okt
0
szo 3 Okt
0
vas 4 Okt
100
hét 5 Okt
200
kedd 6 Okt
800
sze 7 Okt
100
csüt 8 Okt
400
pén 9 Okt
100
szo 10 Okt
0
vas 11 Okt
0
hét 12 Okt
100
kedd 13 Okt
0
sze 14 Okt
0
csüt 15 Okt
100
pén 16 Okt
100
szo 17 Okt (előrejelzés)
0
vas 18 Okt (előrejelzés)
0
hét 19 Okt (előrejelzés)
0
kedd 20 Okt (előrejelzés)
0
sze 21 Okt (előrejelzés)
0
csüt 22 Okt (előrejelzés)
0
pén 23 Okt (előrejelzés)
0
szo 24 Okt (előrejelzés)
0
vas 25 Okt (előrejelzés)
0
hét 26 Okt (előrejelzés)
0
kedd 27 Okt (előrejelzés)
0
sze 28 Okt (előrejelzés)
0
csüt 29 Okt (előrejelzés)
0
pén 30 Okt (előrejelzés)
0
szo 31 Okt (előrejelzés)
0
vas 1 Nov (előrejelzés)
0
hét 2 Nov (előrejelzés)
0
kedd 3 Nov (előrejelzés)
0
sze 4 Nov (előrejelzés)
0
csüt 5 Nov (előrejelzés)
0
pén 6 Nov (előrejelzés)
0
Koloman Moser a AllPaintingsStore.com oldalán
Melyik Koloman Moser alkotása látja meg a legtöbb látogatót?
Fabric design for Backhausen: 900 megtekintés, a nézettségek 7%-e. 10 festmény helyeződik előtte.
Mekkora Koloman Moser közötti közönség?
14 100 látogatás tizenkét hónapban: 2 600 a művész oldalon és 11 500 a festményeken.
Milyen eszközöket használnak Koloman Moser látogatói?
A látogatások megoszlása: számítógépek (88%), telefonok (11%) és tabletek (1%); a legnéresebb számítógépek 88% arányban.
Milyen stílusú Koloman Moser festmények vonzzák a vásárlókat?
Érezhető fényesség (Fényerő) festmények: a látogatások 41%-át, a katalógus 20%-át teszik ki.