Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Lindsay Grandison Macarthur oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Lindsay Grandison Macarthur: kereslet egy pillantásban
A Lindsay Grandison Macarthur legnézettebb műve a(z) AllPaintingsStore.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban: Dawn over Galilee: 1 200 megtekintés, ami a művész összes megtekintésének 27%-át teszi ki. A következő kereslet: The Way to Emmaus és Near to Nazareth. Lindsay Grandison Macarthur összesen 4 700 látogatást generált, ebből 900 a művész oldalon és 3 800 a jednotlivű festményeken. A kereslet csökkent: a látogatások 88%-el esettek le Aug 2026 és Sze 2026 között. Csúcsmegoldás: Aug 2026, 3 300 látogatással. A vásárlók számítógépek (94%) és telefonok (6%) eszközökön böngésznek. A vásárlók a Fényerék egyensúlya (Fényerő) irányába tendírással rendelkeznek: ezek a látogatások 56%-át teszik ki, míg a művész katalógusának 38%-át jelenti.
A vásárlók által leggyakrabban megnyitott 10 művész Lindsay Grandison Macarthur alkotása
A legnézettebb AllPaintingsStore.com művek sorrendje a valós látogatások alapján az elmúlt tizenkét hónapban: Lindsay Grandison Macarthur művei közül a 10 legnézettebb festmény került a sor đầura.
-
1
Dawn over Galilee
1 200 látogatás · 26,7%
-
2
The Way to Emmaus
900 látogatás · 20,0%
-
3
Near to Nazareth
500 látogatás · 11,1%
-
4
Evening, Galilee, Eastwards towards the Jordan
400 látogatás · 8,9%
-
5
The Prodigal Son, Evening
400 látogatás · 8,9%
-
6
Evening, Sea of Galilee
300 látogatás · 6,7%
-
7
Cloud Reflections, Sea of Galilee
300 látogatás · 6,7%
-
8
Ceylon Landscape (No.2), 1930
100 látogatás · 2,2%
-
9
Sea of Galilee and Mount Hermon
100 látogatás · 2,2%
-
10
Palestine Landscape (No.3)
100 látogatás · 2,2%
Mennyi érdeklődést kap Lindsay Grandison Macarthur havonta?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Megnézem az adatokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 400 | 600 |
| Aug 2026 | 500 | 2 800 |
| Sze 2026 | 0 | 400 |
Hány imádrát nézik meg Lindsay Grandison Macarthur festményeit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen típusú festményeket választanak Lindsay Grandison Macarthur vásárlói?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Megnézem az adatokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 3,1% | 0,0% |
| Lágy árnyékok | 15,6% | 2,2% |
| Érezhető fényesség | 21,9% | 31,1% |
| Fényerék egyensúlya | 37,5% | 55,6% |
| Fényes | 21,9% | 11,1% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 56,2% | 62,2% |
| Finom színtónusú | 18,8% | 8,9% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 9,4% | 8,9% |
| Egyértelmű színprészenység | 15,6% | 20,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Semleges tónusok | 61,5% | 70,5% |
| Sötét tónusú | 15,4% | 20,4% |
| Monokróm | 15,4% | 9,1% |
| Földszínek | 7,7% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 21,9% | 15,6% |
| Egyensúlyos | 59,4% | 55,6% |
| Élénk | 18,8% | 28,9% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 84,4% | 80,0% |
| Lágy | 6,2% | 20,0% |
| Egyensúlyozott | 3,1% | 0,0% |
| Erőteljes kontrasztú | 0,0% | 0,0% |
| Kijelentés | 6,2% | 0,0% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 34,4% | 17,8% |
| Lágyan kevert paletta | 15,6% | 15,6% |
| Egyensúlyozott harmónia | 3,1% | 0,0% |
| Erős színegyüntetés | 12,5% | 28,9% |
| Egységes színpaletta | 34,4% | 37,8% |
Mely Lindsay Grandison Macarthur alkotások a legkeresettebbek, hónapról hónapra?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Megnézem az adatokat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sleepy Cockerel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dawn over Galilee | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 000 | 0 |
| Harvesting under a Stormy S… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Combat The Cock Fight | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sunset on the Cotswolds | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Way to Emmaus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 300 |
| Cattle in a Meadow | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Haytime, Gloucestershire | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sea of Galilee | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| In the Cotswolds, Glouceste… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Milyen eszközöket használnak a vásárlók Lindsay Grandison Macarthur böngészéséhez?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Megnézem az adatokat
| Eszköz | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| számítógépek | 4 400 | 93,6% |
| telefonok | 300 | 6,4% |
Mely nyelveken böngésznek a Lindsay Grandison Macarthur vásárlói?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Megnézem az adatokat
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Angol | 200 | 100,0% |
Hány napi látogatás érkezik Lindsay Grandison Macarthur oldalára, és mi a várható előrejelzés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Megnézem az adatokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| kedd 22 Sze | 0 |
| sze 23 Sze | 100 |
| csüt 24 Sze | 0 |
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 400 |
| csüt 1 Okt | 300 |
| pén 2 Okt | 500 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt | 0 |
| kedd 13 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 14 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 0 |
Lindsay Grandison Macarthur: gyakori kérdések
Mely Lindsay Grandison Macarthur festmények a legkeresettebbek?
- Dawn over Galilee az élvonalban áll 1 200 megtekintéssel (27% a(z) Lindsay Grandison Macarthur összes megtekintéséből). A fenti rangsor a top 10 művet mutatja be.
Mennyi az érdeklődés Lindsay Grandison Macarthur iránt?
- 4 700 látogatás tizenkét hónapban: 900 a művész oldalon és 3 800 az egyes festményeken.
Milyen eszközökön böngésznek a vásárlók Lindsay Grandison Macarthur oldalán?
- A vásárlók számítógépek (94%) és telefonok (6%) eszközökön böngésznek; a(z) számítógépek eszközök a látogatások 94%-át teszik ki.
Milyen típusú Lindsay Grandison Macarthur festményeket preferálják a vásárlók?
- Fényerék egyensúlya (Fényerő): a látogatások 56%-át teszi ki a katalógus 38%-ának.