Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Maximilien Luce oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Maximilien Luce: a lényeges számok
A Maximilien Luce művei közül a(z) Steelworks a legnézettebb: 3 000 megtekintés tizenkét hónapban, ami a művész összes megtekintésének 25%-át teszi ki. Ezt követi A Paris Street in May 1871 (also known as The Commune) és Fleurs dans un vase. Összesen 12 500 látogatás: 1 500 a művész oldalán és 11 000 a festményeknél. 175% növekedés Aug 2026 és Sze 2026 között. A legjobb hónap: Júl 2026, 10 500 látogatással. Eszközök megoslása: számítógépek (90%), telefonok (9%) és tabletek (2%). Dramatikus (Hangulat) a kedvezett stílus: a látogatások 69%-át, a katalógus 0%-át teszi ki.
A(z) Maximilien Luce legnépszerűbb 10 festménye látogatottság alapján
A legnépszerűbb művek AllPaintingsStore.com oldalán az elmúlt tizenkét hónap látogatottsága alapján rangsorolva, nem a katalógus pontszám alapján. Az 1. helyen Maximilien Luce olyan festménye áll, amelyet a legtöbben megnyitnak.
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Megjelenítés táblázat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
100
400
Júl 2026
1 200
9 300
Aug 2026
0
400
Sze 2026
200
900
Mennyi a havi látogatószám Maximilien Luce festményeinek?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak a vásárlók Maximilien Luce festményei közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Megjelenítés táblázat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Dramatikus
0,0%
68,8%
Békés, nyugodt
66,7%
12,5%
Nyugodt
0,0%
10,4%
Nosztalgikus
0,0%
6,2%
Ipari stílusú
33,3%
0,0%
Romantikus
0,0%
2,1%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Erőteljes presence
0,0%
68,8%
Nyugodt
66,7%
4,2%
Melankolikus
0,0%
8,3%
Nyugodt
0,0%
8,3%
Belső elmélyülést sugárzó
0,0%
4,2%
Sötét és komoly
0,0%
4,2%
Energikus
33,3%
0,0%
Örömteli
0,0%
2,1%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
2,0%
0,0%
Lágy árnyékok
20,0%
17,5%
Érezhető fényesség
42,0%
51,7%
Fényerék egyensúlya
30,0%
29,2%
Fényes
6,0%
1,7%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
38,0%
19,2%
Finom színtónusú
36,0%
56,7%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
22,0%
21,7%
Egyértelmű színprészenység
4,0%
2,5%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Semleges tónusok
58,3%
63,9%
Földszínek
27,8%
31,9%
Sötét tónusú
11,1%
2,8%
Monokróm
2,8%
0,0%
Pasztell színek
0,0%
1,4%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
26,0%
10,0%
Egyensúlyos
66,0%
81,7%
Élénk
8,0%
8,3%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
10,0%
4,2%
Lágy
28,0%
15,0%
Egyensúlyozott
12,0%
8,3%
Erőteljes kontrasztú
20,0%
14,2%
Kijelentés
30,0%
58,3%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
36,0%
60,8%
Lágyan kevert paletta
22,0%
20,0%
Egyensúlyozott harmónia
10,0%
10,8%
Erős színegyüntetés
24,0%
6,7%
Egységes színpaletta
8,0%
1,7%
Hogyan teljesítnek Maximilien Luce népszerű festényei hónosánként?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Megjelenítés táblázat
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
The Pile Drivers
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
100
Region of Paris, View of Mo…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
View of the Observatory Qua…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Brickyard
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Le chantier
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
A Paris Street in May 1871…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
The Seine at Herblay
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Steelworks
0
0
0
0
0
0
0
0
0
3 000
0
0
Quay at Camaret, Finistère
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
La Sainte-Chapelle
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Telefonok vagy számítógépek: hol böngészett Maximilien Luce?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Megjelenítés táblázat
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
11 200
89,6%
telefonok
1 100
8,8%
tabletek
200
1,6%
Hogyan fordult fel a Maximilien Luce közönsége nyelvi lebontásban?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Megjelenítés táblázat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Magyar
100
100,0%
Hány napi látogatás érkezik Maximilien Luce oldalára, és mi a várható szám?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Megjelenítés táblázat
Nap
Látogatások
vas 27 Sze
0
hét 28 Sze
0
kedd 29 Sze
0
sze 30 Sze
0
csüt 1 Okt
0
pén 2 Okt
0
szo 3 Okt
0
vas 4 Okt
100
hét 5 Okt
0
kedd 6 Okt
400
sze 7 Okt
300
csüt 8 Okt
0
pén 9 Okt
0
szo 10 Okt
100
vas 11 Okt
100
hét 12 Okt
100
kedd 13 Okt
0
sze 14 Okt
0
csüt 15 Okt
400
pén 16 Okt
0
szo 17 Okt
100
vas 18 Okt (előrejelzés)
100
hét 19 Okt (előrejelzés)
100
kedd 20 Okt (előrejelzés)
200
sze 21 Okt (előrejelzés)
200
csüt 22 Okt (előrejelzés)
200
pén 23 Okt (előrejelzés)
0
szo 24 Okt (előrejelzés)
100
vas 25 Okt (előrejelzés)
200
hét 26 Okt (előrejelzés)
100
kedd 27 Okt (előrejelzés)
300
sze 28 Okt (előrejelzés)
200
csüt 29 Okt (előrejelzés)
300
pén 30 Okt (előrejelzés)
0
szo 31 Okt (előrejelzés)
200
vas 1 Nov (előrejelzés)
200
hét 2 Nov (előrejelzés)
100
kedd 3 Nov (előrejelzés)
400
sze 4 Nov (előrejelzés)
300
csüt 5 Nov (előrejelzés)
400
pén 6 Nov (előrejelzés)
0
szo 7 Nov (előrejelzés)
200
Maximilien Luce igényeire vonatkozó kérdések
Mi Maximilien Luce legnézettebb festménye?
Steelworks, 3 000 megtekintéssel vagy a nézettségek 25%-e share, a teljes lista pedig 10. helyen szerepel.
Hány látogatása van Maximilien Luce számára a AllPaintingsStore.com oldalon?
12 500 tizenkét hónap alatt (1 500 az artiszta oldalon, 11 000 a festményeken).
Maximilien Luce műveit inkább telefonon vagy számítógépen nézik meg?
A látogatások megoszlása: számítógépek (90%), telefonok (9%) és tabletek (2%); a népszerűségben az számítógépek áll az élen 90% arányal.
Vannak-e olyan Maximilien Luce stílusokat, amelyeket a látogatók jobban preferálnak?
Igen, Dramatikus (Hangulat): a látogatások 69%-a a katalógus 0%-ával szemben.