Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Man Ray oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Man Ray: a vásárlók nézőpontja
A vásárlók Rayograph (The Kiss) gyakrabban nyitják meg, mint bármely más Man Ray művész alkotását: 700 megtekintés tizenkét hónapban, ami a teljes összeg 7%-a. Ezt követik Prayer és La Galerie Surréaliste, rue Jacques Callot. Man Ray összesen 9 100 látogatást kapott: 2 900 a művész oldalán, 6 200 pedig a festményeknél. A trend pozitív: 50% -el több látogatás Sze 2026 időszakban, mint Aug 2026 időszakban. A legjobb hónap Júl 2026 volt: 6 200 látogatás. Angol (41%), Francia (26%) és Spanyol (7%) nyelven böngésznek. Látogatások eszköz szerint: számítógépek (71%), telefonok (24%) és tabletek (4%). A választék egyértelmű: a Rejtélyes (Érzelmi hangulat) a látogatások 35%-át teszi ki, pedig a katalógus mindössze 18%-át jelenti.
Man Ray: a 10 festmény, amit a vásárlók legelőször megnéznek
A Man Ray legnézettebb 10 festménye a AllPaintingsStore.com oldalán tizenkét hónapban, a legtöbb látogatást elnyert művektől kezdve.
Hogyan változnak a Man Ray oldal látogatásainak száma havi ভিত্তিতে?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Megnyitás a statisztikákhoz
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
100
300
Júl 2026
1 300
4 900
Aug 2026
200
800
Sze 2026
1 300
200
Hogyan változnak Man Ray festményeinek megtekintései havi ভিত্তিতে?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mely Man Ray festmények felelnek meg a vásárlók választásának?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Megnyitás a statisztikákhoz
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Elegáns
18,2%
17,6%
Nyugodt
27,3%
11,8%
Békés, nyugodt
18,2%
15,7%
Dramatikus
13,6%
15,7%
Misztikus
4,5%
11,8%
Romantikus
0,0%
13,7%
Éteri
13,6%
3,9%
Nosztalgikus
0,0%
7,8%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Belső elmélyülést sugárzó
54,5%
41,2%
Rejtélyes
18,2%
35,3%
Melankolikus
13,6%
7,8%
Romantikus
4,5%
7,8%
Éteri
0,0%
5,9%
Nyugodt
4,5%
2,0%
Nyugodt
4,5%
0,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
10,0%
6,9%
Lágy árnyékok
32,0%
31,7%
Érezhető fényesség
32,0%
38,6%
Fényerék egyensúlya
18,0%
13,9%
Fényes
8,0%
8,9%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
68,0%
75,2%
Finom színtónusú
16,0%
13,9%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
8,0%
6,9%
Egyértelmű színprészenység
6,0%
4,0%
Éles színűség
2,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Semleges tónusok
40,0%
50,9%
Földszínek
40,0%
43,6%
Sötét tónusú
13,3%
5,5%
Monokróm
6,7%
0,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
70,0%
72,3%
Egyensúlyos
18,0%
19,8%
Élénk
12,0%
7,9%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
6,0%
4,0%
Lágy
16,0%
12,9%
Egyensúlyozott
6,0%
6,9%
Erőteljes kontrasztú
26,0%
28,7%
Kijelentés
46,0%
47,5%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
14,0%
20,8%
Lágyan kevert paletta
14,0%
19,8%
Egyensúlyozott harmónia
6,0%
13,9%
Erős színegyüntetés
28,0%
18,8%
Egységes színpaletta
38,0%
26,7%
Mely Man Ray festmények vált érdeklődéssé hónaponként?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Megnyitás a statisztikákhoz
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Rayograph (The Kiss)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Square
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Pisces
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Magnolia
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Nusch with Mirror
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
Pablo Picasso at the Count…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Veiled Erotica
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
ABC
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Café Man Ray
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Névtelen (D2X7S9)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Milyen eszközökkel érkezik Man Ray közönsége?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Megnyitás a statisztikákhoz
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
6 500
71,4%
telefonok
2 200
24,2%
tabletek
400
4,4%
Mely nyelveken böngésznek a Man Ray vásárlói?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Megnyitás a statisztikákhoz
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Angol
2 400
41,4%
Francia
1 500
25,9%
Spanyol
400
6,9%
Német
200
3,4%
Finn
200
3,4%
Magyar
200
3,4%
Svéd
200
3,4%
Észt
100
1,7%
Japán
100
1,7%
Grúz
100
1,7%
Naponta hány látogatása van Man Ray-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Megnyitás a statisztikákhoz
Nap
Látogatások
sze 23 Sze
100
csüt 24 Sze
0
pén 25 Sze
0
szo 26 Sze
0
vas 27 Sze
700
hét 28 Sze
500
kedd 29 Sze
200
sze 30 Sze
500
csüt 1 Okt
700
pén 2 Okt
800
szo 3 Okt
1 000
vas 4 Okt
400
hét 5 Okt
500
kedd 6 Okt
200
sze 7 Okt
200
csüt 8 Okt
1 000
pén 9 Okt
700
szo 10 Okt
400
vas 11 Okt
700
hét 12 Okt
900
kedd 13 Okt
500
sze 14 Okt (előrejelzés)
500
csüt 15 Okt (előrejelzés)
1 000
pén 16 Okt (előrejelzés)
800
szo 17 Okt (előrejelzés)
800
vas 18 Okt (előrejelzés)
1 000
hét 19 Okt (előrejelzés)
1 100
kedd 20 Okt (előrejelzés)
500
sze 21 Okt (előrejelzés)
500
csüt 22 Okt (előrejelzés)
1 100
pén 23 Okt (előrejelzés)
1 000
szo 24 Okt (előrejelzés)
900
vas 25 Okt (előrejelzés)
1 200
hét 26 Okt (előrejelzés)
1 300
kedd 27 Okt (előrejelzés)
600
sze 28 Okt (előrejelzés)
600
csüt 29 Okt (előrejelzés)
1 300
pén 30 Okt (előrejelzés)
1 100
szo 31 Okt (előrejelzés)
1 100
vas 1 Nov (előrejelzés)
1 400
hét 2 Nov (előrejelzés)
1 400
kedd 3 Nov (előrejelzés)
700
Man Ray a AllPaintingsStore.com oldalán
Melyik Man Ray alkotása látja meg a legtöbb látogatót?
Rayograph (The Kiss): 700 megtekintés, a nézettségek 7%-e. 10 festmény helyeződik előtte.
Mekkora Man Ray közötti közönség?
9 100 látogatás tizenkét hónapban: 2 900 a művész oldalon és 6 200 a festményeken.
Milyen eszközöket használnak Man Ray látogatói?
A látogatások megoszlása: számítógépek (71%), telefonok (24%) és tabletek (4%); a legnéresebb számítógépek 71% arányban.
Mely nyelveken olvatták a vásárlók már Man Ray műveiről?
Angol (41%), Francia (26%) és Spanyol (7%) nyelven. Angol: 41%.
Milyen stílusú Man Ray festmények vonzzák a vásárlókat?
Rejtélyes (Érzelmi hangulat) festmények: a látogatások 35%-át, a katalógus 18%-át teszik ki.