Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Marc Chagall oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Marc Chagall: kereslet egy pillantásban
A Marc Chagall legnézettebb műve a(z) AllPaintingsStore.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban: Én és a Falu: 22 100 megtekintés, ami a művész összes megtekintésének 10%-át teszi ki. A következő kereslet: A születésnap és Felettünkött. Marc Chagall összesen 220 200 látogatást generált, ebből 78 500 a művész oldalon és 141 700 a jednotlivű festményeken. A kereslet nő: a látogatások 47%-el nőtek Aug 2026 és Sze 2026 között. Csúcsmegoldás: Júl 2026, 137 100 látogatással. A vásárlók Francia (21%), Angol (13%) és Koreai (12%) nyelven böngésznek. Az érdeklődést nagyrészt Dél-Korea (16%), Olaszország (12%) és Franciaország (6%) területről tapasztaljuk. A vásárlók számítógépek (64%), telefonok (33%) és tabletek (3%) eszközökön böngésznek. A vásárlók a Érezhető fényesség (Fényerő) irányába tendírással rendelkeznek: ezek a látogatások 49%-át teszik ki, míg a művész katalógusának 20%-át jelenti.
A vásárlók által leggyakrabban megnyitott 10 művész Marc Chagall alkotása
A legnézettebb AllPaintingsStore.com művek sorrendje a valós látogatások alapján az elmúlt tizenkét hónapban: Marc Chagall művei közül a 10 legnézettebb festmény került a sor đầura.
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Megnézem az adatokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
200
2 000
Júl 2026
20 500
116 600
Aug 2026
15 900
16 900
Sze 2026
41 900
6 200
Hány imádrát nézik meg Marc Chagall festményeit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen típusú festményeket választanak Marc Chagall vásárlói?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Megnézem az adatokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Romantikus
43,5%
37,8%
Nosztalgikus
4,3%
15,4%
Misztikus
10,9%
14,7%
Éteri
21,7%
12,3%
Békés, nyugodt
8,7%
7,2%
Dramatikus
6,5%
6,3%
Nyugodt
2,2%
2,8%
Királykisasszony-regényes, fantáziában gazdag
0,0%
2,2%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Melankolikus
41,7%
21,1%
Örömteli
10,4%
18,0%
Rejtélyes
16,7%
17,8%
Nosztalgikus
6,2%
16,1%
Szellemi
4,2%
9,2%
Romantikus
8,3%
4,8%
Reményt sugárzó
0,0%
2,9%
Éteri
0,0%
2,4%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
8,0%
9,0%
Lágy árnyékok
20,0%
19,4%
Érezhető fényesség
20,0%
48,5%
Fényerék egyensúlya
12,0%
10,1%
Fényes
40,0%
13,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
52,0%
25,5%
Finom színtónusú
16,0%
34,1%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
20,0%
22,8%
Egyértelmű színprészenység
10,0%
14,4%
Éles színűség
2,0%
3,1%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Semleges tónusok
51,2%
37,1%
Földszínek
27,9%
37,6%
Sötét tónusú
11,6%
21,8%
Pasztell színek
7,0%
2,1%
Monokróm
2,3%
0,6%
Meleg tónusú
0,0%
0,7%
Természet
0,0%
0,1%
Élénk
0,0%
0,1%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
44,0%
26,1%
Egyensúlyos
40,0%
58,6%
Élénk
16,0%
15,3%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
20,0%
6,0%
Lágy
14,0%
10,6%
Egyensúlyozott
10,0%
11,0%
Erőteljes kontrasztú
22,0%
26,2%
Kijelentés
34,0%
46,2%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
24,0%
41,3%
Lágyan kevert paletta
8,0%
13,4%
Egyensúlyozott harmónia
10,0%
15,8%
Erős színegyüntetés
38,0%
19,2%
Egységes színpaletta
20,0%
10,2%
Mely Marc Chagall alkotások a legkeresettebbek, hónapról hónapra?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Megnézem az adatokat
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Én és a Falu
0
0
0
0
0
0
0
0
0
9 000
2 900
700
A születésnap
0
0
0
0
0
0
0
0
0
7 700
3 100
0
Felettünkött
0
0
0
0
0
0
0
0
0
4 700
600
200
A Zöld Szimfonista
0
0
0
0
0
0
0
0
300
4 700
300
100
A Szökött Angyal
0
0
0
0
0
0
0
0
0
700
300
0
A katona italzik
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
0
A red horse
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
200
Kompozíciós tanulmány a ‘Or…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
600
200
0
A cirkusz
0
0
0
0
0
0
0
0
0
600
200
0
A koncert
0
0
0
0
0
0
0
0
0
500
200
1 000
Milyen eszközöket használnak a vásárlók Marc Chagall böngészéséhez?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Megnézem az adatokat
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
140 100
63,6%
telefonok
72 700
33,0%
tabletek
7 400
3,4%
Mely nyelveken böngésznek a Marc Chagall vásárlói?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Megnézem az adatokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Francia
9 500
20,7%
Angol
6 100
13,3%
Koreai
5 500
12,0%
Olasz
4 800
10,4%
Spanyol
3 600
7,8%
Német
3 300
7,2%
Orosz
2 600
5,7%
Litván
2 100
4,6%
Szerb
900
2,0%
Bolgár
800
1,7%
Hány napi látogatás érkezik Marc Chagall oldalára, és mi a várható előrejelzés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Megnézem az adatokat
Nap
Látogatások
sze 23 Sze
4 200
csüt 24 Sze
3 700
pén 25 Sze
4 200
szo 26 Sze
5 800
vas 27 Sze
5 000
hét 28 Sze
7 700
kedd 29 Sze
5 000
sze 30 Sze
3 700
csüt 1 Okt
5 000
pén 2 Okt
4 600
szo 3 Okt
3 700
vas 4 Okt
7 400
hét 5 Okt
8 100
kedd 6 Okt
6 400
sze 7 Okt
8 600
csüt 8 Okt
6 900
pén 9 Okt
5 000
szo 10 Okt
5 500
vas 11 Okt
7 200
hét 12 Okt
7 600
kedd 13 Okt
4 900
sze 14 Okt (előrejelzés)
6 900
csüt 15 Okt (előrejelzés)
6 500
pén 16 Okt (előrejelzés)
5 700
szo 17 Okt (előrejelzés)
6 200
vas 18 Okt (előrejelzés)
8 200
hét 19 Okt (előrejelzés)
9 700
kedd 20 Okt (előrejelzés)
6 800
sze 21 Okt (előrejelzés)
7 400
csüt 22 Okt (előrejelzés)
7 000
pén 23 Okt (előrejelzés)
6 200
szo 24 Okt (előrejelzés)
6 700
vas 25 Okt (előrejelzés)
8 700
hét 26 Okt (előrejelzés)
10 400
kedd 27 Okt (előrejelzés)
7 300
sze 28 Okt (előrejelzés)
7 800
csüt 29 Okt (előrejelzés)
7 400
pén 30 Okt (előrejelzés)
6 500
szo 31 Okt (előrejelzés)
7 100
vas 1 Nov (előrejelzés)
9 300
hét 2 Nov (előrejelzés)
11 000
kedd 3 Nov (előrejelzés)
7 700
Marc Chagall: gyakori kérdések
Mely Marc Chagall festmények a legkeresettebbek?
Én és a Falu az élvonalban áll 22 100 megtekintéssel (10% a(z) Marc Chagall összes megtekintéséből). A fenti rangsor a top 10 művet mutatja be.
Mennyi az érdeklődés Marc Chagall iránt?
220 200 látogatás tizenkét hónapban: 78 500 a művész oldalon és 141 700 az egyes festményeken.
Milyen eszközökön böngésznek a vásárlók Marc Chagall oldalán?
A vásárlók számítógépek (64%), telefonok (33%) és tabletek (3%) eszközökön böngésznek; a(z) számítógépek eszközök a látogatások 64%-át teszik ki.
Mely nyelveket használják Marc Chagall látogatói?
Francia (21%), Angol (13%) és Koreai (12%). A legnépszerűbb nyelv a Francia, amelynek részesedése 21%.
Milyen típusú Marc Chagall festményeket preferálják a vásárlók?
Érezhető fényesség (Fényerő): a látogatások 49%-át teszi ki a katalógus 20%-ának.