Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Michael Pacher oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Michael Pacher: a vásárlók nézőpontja
A vásárlók St Wolfgang Altarpiece: Resurrection of Lazarus gyakrabban nyitják meg, mint bármely más Michael Pacher művész alkotását: 700 megtekintés tizenkét hónapban, ami a teljes összeg 21%-a. Ezt követik Altarpiece of the Church Fathers: St Augustine and St Gregory és Annunciation. Michael Pacher összesen 4 300 látogatást kapott: 1 500 a művész oldalán, 2 800 pedig a festményeknél. A trend pozitív: 60% -el több látogatás Sze 2026 időszakban, mint Aug 2026 időszakban. A legjobb hónap Júl 2026 volt: 2 600 látogatás. Látogatások eszköz szerint: számítógépek (72%) és telefonok (28%). A választék egyértelmű: a Kijelentés (Kontraszt) a látogatások 79%-át teszi ki, pedig a katalógus mindössze 48%-át jelenti.
Michael Pacher: a 10 festmény, amit a vásárlók legelőször megnéznek
A Michael Pacher legnézettebb 10 festménye a AllPaintingsStore.com oldalán tizenkét hónapban, a legtöbb látogatást elnyert művektől kezdve.
Hogyan változnak a Michael Pacher oldal látogatásainak száma havi ভিত্তিতে?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Megnyitás a statisztikákhoz
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
100
300
Júl 2026
900
1 700
Aug 2026
0
500
Sze 2026
500
300
Hogyan változnak Michael Pacher festményeinek megtekintései havi ভিত্তিতে?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mely Michael Pacher festmények felelnek meg a vásárlók választásának?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Megnyitás a statisztikákhoz
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Dramatikus
30,8%
25,0%
Békés, nyugodt
15,4%
35,0%
Nyugodt
30,8%
10,0%
Misztikus
15,4%
20,0%
Klasszikus
7,7%
10,0%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Szellemi
38,5%
40,0%
Belső elmélyülést sugárzó
38,5%
30,0%
Nyugodt
7,7%
15,0%
Erőteljes presence
7,7%
10,0%
Melankolikus
7,7%
5,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
31,8%
30,3%
Lágy árnyékok
47,7%
48,5%
Érezhető fényesség
18,2%
21,2%
Fényerék egyensúlya
0,0%
0,0%
Fényes
2,3%
0,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
18,2%
9,1%
Finom színtónusú
29,5%
39,4%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
36,4%
51,5%
Egyértelmű színprészenység
15,9%
0,0%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
79,5%
78,8%
Sötét tónusú
18,2%
21,2%
Pasztell színek
2,3%
0,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
29,5%
18,2%
Egyensúlyos
56,8%
78,8%
Élénk
13,6%
3,0%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
6,8%
0,0%
Lágy
15,9%
21,2%
Egyensúlyozott
13,6%
0,0%
Erőteljes kontrasztú
15,9%
0,0%
Kijelentés
47,7%
78,8%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
4,5%
0,0%
Lágyan kevert paletta
6,8%
0,0%
Egyensúlyozott harmónia
31,8%
45,5%
Erős színegyüntetés
50,0%
51,5%
Egységes színpaletta
6,8%
3,0%
Mely Michael Pacher festmények vált érdeklődéssé hónaponként?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Megnyitás a statisztikákhoz
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Altarpiece of the Church Fa…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
100
Altarpiece of the Church Fa…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
St Lawrence Distributing th…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Altarpiece of the Church Fa…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Altarpiece of the Church Fa…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Engagement of Virgin
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Annunciation
0
0
0
0
0
0
0
0
100
200
0
0
St Catherine
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Altarpiece of the Church Fa…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Laurentius Altar: The Death…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Milyen eszközökkel érkezik Michael Pacher közönsége?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Megnyitás a statisztikákhoz
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
3 100
72,1%
telefonok
1 200
27,9%
Mely nyelveken böngésznek a Michael Pacher vásárlói?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Megnyitás a statisztikákhoz
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Spanyol
200
33,3%
Német
100
16,7%
Francia
100
16,7%
Olasz
100
16,7%
Holland
100
16,7%
Naponta hány látogatása van Michael Pacher-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Megnyitás a statisztikákhoz
Nap
Látogatások
vas 27 Sze
100
hét 28 Sze
100
kedd 29 Sze
0
sze 30 Sze
0
csüt 1 Okt
100
pén 2 Okt
0
szo 3 Okt
0
vas 4 Okt
0
hét 5 Okt
400
kedd 6 Okt
100
sze 7 Okt
0
csüt 8 Okt
100
pén 9 Okt
0
szo 10 Okt
100
vas 11 Okt
200
hét 12 Okt
0
kedd 13 Okt
0
sze 14 Okt
100
csüt 15 Okt
300
pén 16 Okt
100
szo 17 Okt
100
vas 18 Okt (előrejelzés)
200
hét 19 Okt (előrejelzés)
300
kedd 20 Okt (előrejelzés)
100
sze 21 Okt (előrejelzés)
100
csüt 22 Okt (előrejelzés)
300
pén 23 Okt (előrejelzés)
100
szo 24 Okt (előrejelzés)
100
vas 25 Okt (előrejelzés)
200
hét 26 Okt (előrejelzés)
300
kedd 27 Okt (előrejelzés)
100
sze 28 Okt (előrejelzés)
100
csüt 29 Okt (előrejelzés)
300
pén 30 Okt (előrejelzés)
100
szo 31 Okt (előrejelzés)
100
vas 1 Nov (előrejelzés)
200
hét 2 Nov (előrejelzés)
400
kedd 3 Nov (előrejelzés)
100
sze 4 Nov (előrejelzés)
100
csüt 5 Nov (előrejelzés)
400
pén 6 Nov (előrejelzés)
100
szo 7 Nov (előrejelzés)
100
Michael Pacher a AllPaintingsStore.com oldalán
Melyik Michael Pacher alkotása látja meg a legtöbb látogatót?
St Wolfgang Altarpiece: Resurrection of Lazarus: 700 megtekintés, a nézettségek 21%-e. 10 festmény helyeződik előtte.
Mekkora Michael Pacher közötti közönség?
4 300 látogatás tizenkét hónapban: 1 500 a művész oldalon és 2 800 a festményeken.
Milyen eszközöket használnak Michael Pacher látogatói?
A látogatások megoszlása: számítógépek (72%) és telefonok (28%); a legnéresebb számítógépek 72% arányban.
Milyen stílusú Michael Pacher festmények vonzzák a vásárlókat?
Kijelentés (Kontraszt) festmények: a látogatások 79%-át, a katalógus 48%-át teszik ki.