Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Mihail Vasziljevics Nesztorov oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Mihail Vasziljevics Nesztorov: a lényeges számok
A Mihail Vasziljevics Nesztorov művei közül a(z) Venerable Sergius of Radonezh a legnézettebb: 700 megtekintés tizenkét hónapban, ami a művész összes megtekintésének 9%-át teszi ki. Ezt követi The Vision of the Young Bartholomew és Thought. Összesen 10 100 látogatás: 3 400 a művész oldalán és 6 700 a festményeknél. 433% növekedés Aug 2026 és Sze 2026 között. A legjobb hónap: Júl 2026, 7 700 látogatással. Eszközök megoslása: számítógépek (78%), telefonok (19%) és tabletek (3%). Finom színtónusú (Színelnyomás) a kedvezett stílus: a látogatások 47%-át, a katalógus 32%-át teszi ki.
A(z) Mihail Vasziljevics Nesztorov legnépszerűbb 10 festménye látogatottság alapján
A legnépszerűbb művek AllPaintingsStore.com oldalán az elmúlt tizenkét hónap látogatottsága alapján rangsorolva, nem a katalógus pontszám alapján. Az 1. helyen Mihail Vasziljevics Nesztorov olyan festménye áll, amelyet a legtöbben megnyitnak.
-
1
Venerable Sergius of Radonezh, 1899
700 látogatás · 9,2%
-
2
The Vision of the Young Bartholomew, 1890
300 látogatás · 3,9%
-
3
Thought, 1900
300 látogatás · 3,9%
-
4
Alenushka, 1925
300 látogatás · 3,9%
-
5
Saint Sergius' labours (right part of the triptych), 1896
300 látogatás · 3,9%
-
6
Riders, 1932
300 látogatás · 3,9%
-
7
The Taking of the Veil, 1898
200 látogatás · 2,6%
-
8
Saint Sergius' labours (central part of the triptych), 1896
200 látogatás · 2,6%
-
9
Rus: The Soul of the People, 1916
200 látogatás · 2,6%
-
10
Portrait of Alexey Severtsov, 1934
200 látogatás · 2,6%
Mennyi a Mihail Vasziljevics Nesztorov oldal havi forgalma?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Megjelenítés táblázat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 100 | 400 |
| Júl 2026 | 2 100 | 5 600 |
| Aug 2026 | 200 | 100 |
| Sze 2026 | 1 000 | 600 |
Mennyi a havi látogatószám Mihail Vasziljevics Nesztorov festményeinek?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak a vásárlók Mihail Vasziljevics Nesztorov festményei közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Megjelenítés táblázat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 8,0% | 11,8% |
| Lágy árnyékok | 42,0% | 36,8% |
| Érezhető fényesség | 40,0% | 40,8% |
| Fényerék egyensúlya | 10,0% | 10,5% |
| Fényes | 0,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 34,0% | 31,6% |
| Finom színtónusú | 32,0% | 47,4% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 20,0% | 17,1% |
| Egyértelmű színprészenység | 14,0% | 4,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Földszínek | 46,2% | 53,8% |
| Semleges tónusok | 23,1% | 33,3% |
| Sötét tónusú | 23,1% | 10,3% |
| Természet | 7,7% | 2,6% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 40,0% | 38,2% |
| Egyensúlyos | 48,0% | 50,0% |
| Élénk | 12,0% | 11,8% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 0,0% | 4,0% |
| Lágy | 24,0% | 27,6% |
| Egyensúlyozott | 10,0% | 13,2% |
| Erőteljes kontrasztú | 26,0% | 26,3% |
| Kijelentés | 40,0% | 28,9% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 14,0% | 22,4% |
| Lágyan kevert paletta | 14,0% | 13,2% |
| Egyensúlyozott harmónia | 20,0% | 13,2% |
| Erős színegyüntetés | 34,0% | 42,1% |
| Egységes színpaletta | 18,0% | 9,2% |
Hogyan teljesítnek Mihail Vasziljevics Nesztorov népszerű festényei hónosánként?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Megjelenítés táblázat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nataszona Nesterova portrét… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| St. Mark the Apostle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self-portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Saint Sergius' labours (cen… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Venerable Sergius of Radone… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 600 | 0 | 0 |
| The Taking of the Veil | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Elder (Abraham, the Servant… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Girl by a Pond (Portrait of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Natasha Nestero… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| St. Luke the Apostle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Telefonok vagy számítógépek: hol böngészett Mihail Vasziljevics Nesztorov?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Megjelenítés táblázat
| Eszköz | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| számítógépek | 7 900 | 78,2% |
| telefonok | 1 900 | 18,8% |
| tabletek | 300 | 3,0% |
Hogyan fordult fel a Mihail Vasziljevics Nesztorov közönsége nyelvi lebontásban?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Megjelenítés táblázat
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Spanyol | 300 | 23,1% |
| Román | 300 | 23,1% |
| Orosz | 300 | 23,1% |
| Angol | 200 | 15,4% |
| Cseh | 100 | 7,7% |
| Magyar | 100 | 7,7% |
Hány napi látogatás érkezik Mihail Vasziljevics Nesztorov oldalára, és mi a várható szám?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Megjelenítés táblázat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| sze 23 Sze | 100 |
| csüt 24 Sze | 0 |
| pén 25 Sze | 400 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 200 |
| kedd 29 Sze | 100 |
| sze 30 Sze | 100 |
| csüt 1 Okt | 200 |
| pén 2 Okt | 300 |
| szo 3 Okt | 200 |
| vas 4 Okt | 200 |
| hét 5 Okt | 100 |
| kedd 6 Okt | 200 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 100 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 400 |
| vas 11 Okt | 300 |
| hét 12 Okt | 0 |
| kedd 13 Okt | 0 |
| sze 14 Okt (előrejelzés) | 100 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 100 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 200 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 200 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 100 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 100 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 100 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 100 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 100 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 200 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 200 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 100 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 100 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 100 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 100 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 100 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 200 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 200 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 100 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 100 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 100 |
Mihail Vasziljevics Nesztorov igényeire vonatkozó kérdések
Mi Mihail Vasziljevics Nesztorov legnézettebb festménye?
- Venerable Sergius of Radonezh, 700 megtekintéssel vagy a nézettségek 9%-e share, a teljes lista pedig 10. helyen szerepel.
Hány látogatása van Mihail Vasziljevics Nesztorov számára a AllPaintingsStore.com oldalon?
- 10 100 tizenkét hónap alatt (3 400 az artiszta oldalon, 6 700 a festményeken).
Mihail Vasziljevics Nesztorov műveit inkább telefonon vagy számítógépen nézik meg?
- A látogatások megoszlása: számítógépek (78%), telefonok (19%) és tabletek (3%); a népszerűségben az számítógépek áll az élen 78% arányal.
Vannak-e olyan Mihail Vasziljevics Nesztorov stílusokat, amelyeket a látogatók jobban preferálnak?
- Igen, Finom színtónusú (Színelnyomás): a látogatások 47%-a a katalógus 32%-ával szemben.