Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Vrubel Mihály oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Vrubel Mihály: a lényeges számok
A Vrubel Mihály művei közül a(z) The Seated Demon a legnézettebb: 1 400 megtekintés tizenkét hónapban, ami a művész összes megtekintésének 15%-át teszi ki. Ezt követi Swan-Princess és Seated Deamon. Összesen 12 200 látogatás: 4 300 a művész oldalán és 7 900 a festményeknél. 230% növekedés Aug 2026 és Sze 2026 között. A legjobb hónap: Júl 2026, 7 700 látogatással. Eszközök megoslása: számítógépek (66%), telefonok (33%) és tabletek (1%). Földszínek (Színpaletta) a kedvezett stílus: a látogatások 60%-át, a katalógus 34%-át teszi ki.
A(z) Vrubel Mihály legnépszerűbb 10 festménye látogatottság alapján
A legnépszerűbb művek AllPaintingsStore.com oldalán az elmúlt tizenkét hónap látogatottsága alapján rangsorolva, nem a katalógus pontszám alapján. Az 1. helyen Vrubel Mihály olyan festménye áll, amelyet a legtöbben megnyitnak.
-
1
The Seated Demon
1 400 látogatás · 15,4%
-
2
Swan-Princess, 1904
700 látogatás · 7,7%
-
3
Seated Deamon, 1890
700 látogatás · 7,7%
-
4
Flight of Faust and Mephisto, 1886
400 látogatás · 4,4%
-
5
Pieta, 1884
400 látogatás · 4,4%
-
6
Duel of Pechorin and Grushnitsky, 1891
300 látogatás · 3,3%
-
7
The Judgement of Paris, 1893
300 látogatás · 3,3%
-
8
Sadko, 1899
300 látogatás · 3,3%
-
9
Demon by the walls of monastery, 1891
300 látogatás · 3,3%
-
10
The Six Winged Seraph, 1904
200 látogatás · 2,2%
Mennyi a Vrubel Mihály oldal havi forgalma?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Megjelenítés táblázat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 200 |
| Júl 2026 | 2 200 | 5 500 |
| Aug 2026 | 300 | 700 |
| Sze 2026 | 1 800 | 1 500 |
Mennyi a havi látogatószám Vrubel Mihály festményeinek?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak a vásárlók Vrubel Mihály festményei közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Megjelenítés táblázat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 24,0% | 33,0% |
| Lágy árnyékok | 38,0% | 30,8% |
| Érezhető fényesség | 14,0% | 23,1% |
| Fényerék egyensúlya | 16,0% | 12,1% |
| Fényes | 8,0% | 1,1% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 50,0% | 39,6% |
| Finom színtónusú | 22,0% | 42,9% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 20,0% | 17,6% |
| Egyértelmű színprészenység | 8,0% | 0,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Földszínek | 34,5% | 60,4% |
| Semleges tónusok | 48,3% | 39,6% |
| Sötét tónusú | 10,3% | 0,0% |
| Természet | 3,5% | 0,0% |
| Pasztell színek | 3,5% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 58,0% | 63,7% |
| Egyensúlyos | 26,0% | 30,8% |
| Élénk | 16,0% | 5,5% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 2,0% | 3,3% |
| Lágy | 42,0% | 50,5% |
| Egyensúlyozott | 12,0% | 6,6% |
| Erőteljes kontrasztú | 20,0% | 19,8% |
| Kijelentés | 24,0% | 19,8% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 28,0% | 41,8% |
| Lágyan kevert paletta | 10,0% | 16,5% |
| Egyensúlyozott harmónia | 12,0% | 7,7% |
| Erős színegyüntetés | 34,0% | 13,2% |
| Egységes színpaletta | 16,0% | 20,9% |
Hogyan teljesítnek Vrubel Mihály népszerű festényei hónosánként?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Megjelenítés táblázat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Swan-Princess | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 200 |
| Hamlet and Ophelia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Seated Demon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 700 |
| Head of Demon with mountains | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Seated Deamon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 600 | 0 | 100 |
| Nadezhda Zabela-Vrubel as P… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Six Winged Seraph | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Seated Demon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mikula Selianinovich and Vo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Princess Volhova | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Telefonok vagy számítógépek: hol böngészett Vrubel Mihály?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Megjelenítés táblázat
| Eszköz | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| számítógépek | 8 100 | 66,4% |
| telefonok | 4 000 | 32,8% |
| tabletek | 100 | 0,8% |
Hogyan fordult fel a Vrubel Mihály közönsége nyelvi lebontásban?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Megjelenítés táblázat
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Német | 500 | 20,0% |
| Bolgár | 400 | 16,0% |
| Francia | 300 | 12,0% |
| Grúz | 300 | 12,0% |
| Cseh | 200 | 8,0% |
| Angol | 200 | 8,0% |
| Spanyol | 200 | 8,0% |
| Orosz | 200 | 8,0% |
| Koreai | 100 | 4,0% |
| Portugál | 100 | 4,0% |
Hány napi látogatás érkezik Vrubel Mihály oldalára, és mi a várható szám?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Megjelenítés táblázat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| kedd 22 Sze | 0 |
| sze 23 Sze | 500 |
| csüt 24 Sze | 0 |
| pén 25 Sze | 100 |
| szo 26 Sze | 400 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 700 |
| kedd 29 Sze | 200 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 200 |
| pén 2 Okt | 100 |
| szo 3 Okt | 200 |
| vas 4 Okt | 200 |
| hét 5 Okt | 300 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 200 |
| csüt 8 Okt | 100 |
| pén 9 Okt | 200 |
| szo 10 Okt | 100 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt | 500 |
| kedd 13 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 14 Okt (előrejelzés) | 100 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 100 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 100 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 100 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 300 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 100 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 100 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 100 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 200 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 100 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 100 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 200 |
Vrubel Mihály igényeire vonatkozó kérdések
Mi Vrubel Mihály legnézettebb festménye?
- The Seated Demon, 1 400 megtekintéssel vagy a nézettségek 15%-e share, a teljes lista pedig 10. helyen szerepel.
Hány látogatása van Vrubel Mihály számára a AllPaintingsStore.com oldalon?
- 12 200 tizenkét hónap alatt (4 300 az artiszta oldalon, 7 900 a festményeken).
Vrubel Mihály műveit inkább telefonon vagy számítógépen nézik meg?
- A látogatások megoszlása: számítógépek (66%), telefonok (33%) és tabletek (1%); a népszerűségben az számítógépek áll az élen 66% arányal.
Vannak-e olyan Vrubel Mihály stílusokat, amelyeket a látogatók jobban preferálnak?
- Igen, Földszínek (Színpaletta): a látogatások 60%-a a katalógus 34%-ával szemben.