Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Mitchell Jamieson oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Mitchell Jamieson: kereslet egy pillantásban
A Mitchell Jamieson legnézettebb műve a(z) AllPaintingsStore.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban: Nude Saigon: 400 megtekintés, ami a művész összes megtekintésének 14%-át teszi ki. A következő kereslet: Boatbuilder's Houses, St. Johns és Viet Cong Prisoners, Vietnam, 1967 (from series, The Plague). Mitchell Jamieson összesen 2 500 látogatást generált, ebből 600 a művész oldalon és 1 900 a jednotlivű festményeken. A kereslet nő: a látogatások 50%-el nőtek Sze 2026 és Okt 2026 között. Csúcsmegoldás: Júl 2026, 1 700 látogatással. A látogatók Egyensúlyos irányultak (Színintenzitás): a látogatások 93%-át teszik ki, míg a művész katalógusának 79%-át.
A Mitchell Jamieson 10 legnépszerűbb festménye, amelyeket a látogatók a leggyakrabban megnyitják
A legnézettebb AllPaintingsStore.com művek sorrendje a valós látogatások alapján az elmúlt tizenkét hónapban: Mitchell Jamieson művei közül a 10 legnézettebb festmény került a sor đầura.
-
1
Nude Saigon
400 látogatás · 14,3%
-
2
Boatbuilder's Houses, St. Johns, 1936
300 látogatás · 10,7%
-
3
Viet Cong Prisoners, Vietnam, 1967 (from series, The Plague)
300 látogatás · 10,7%
-
4
Morning Light, 1936
200 látogatás · 7,1%
-
5
Shade Lovers, 1937
200 látogatás · 7,1%
-
6
Fishing Boat, 1937
200 látogatás · 7,1%
-
7
G.I. in Profile Vietnam (from series, The Plague), 1968
200 látogatás · 7,1%
-
8
Excavation at the White House, 1941
100 látogatás · 3,6%
-
9
German Prisoner aboard American Lst from the Normandy series, 1944
100 látogatás · 3,6%
-
10
(Cove), 1936
100 látogatás · 3,6%
Mennyi érdeklődést kap Mitchell Jamieson havonta?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Megnézem az adatokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 600 | 1 100 |
| Aug 2026 | 0 | 300 |
| Sze 2026 | 0 | 200 |
| Okt 2026 | 0 | 300 |
Hány imádrát nézik meg Mitchell Jamieson festményeit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen típusú festményeket választanak Mitchell Jamieson látogatói?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Megnézem az adatokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 4,2% | 0,0% |
| Lágy árnyékok | 8,3% | 7,1% |
| Érezhető fényesség | 20,8% | 21,4% |
| Fényerék egyensúlya | 45,8% | 46,4% |
| Fényes | 20,8% | 25,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 29,2% | 39,3% |
| Finom színtónusú | 50,0% | 50,0% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 20,8% | 10,7% |
| Egyértelmű színprészenység | 0,0% | 0,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Semleges tónusok | 72,7% | 70,4% |
| Földszínek | 22,7% | 14,8% |
| Monokróm | 4,5% | 14,8% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 8,3% | 3,6% |
| Egyensúlyos | 79,2% | 92,9% |
| Élénk | 12,5% | 3,6% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 12,5% | 17,9% |
| Lágy | 25,0% | 21,4% |
| Egyensúlyozott | 25,0% | 28,6% |
| Erőteljes kontrasztú | 20,8% | 21,4% |
| Kijelentés | 16,7% | 10,7% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 8,3% | 10,7% |
| Lágyan kevert paletta | 0,0% | 0,0% |
| Egyensúlyozott harmónia | 8,3% | 7,1% |
| Erős színegyüntetés | 37,5% | 35,7% |
| Egységes színpaletta | 45,8% | 46,4% |
Mely Mitchell Jamieson alkotások a legkeresettebbek, hónapról hónapra?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Megnézem az adatokat
| Műalkotás | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| G.I. near Pleiku Vietnam (f… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Boatbuilder's Houses, St. J… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 100 |
| Head of Astronaut | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Excavation at the White Hou… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| German Prisoner aboard Amer… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Ladders | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| G.I. in Profile Vietnam (fr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| G.I. near Dak To Vietnam (f… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Night Launching, Apollo 17 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mely nyelveken böngésznek a Mitchell Jamieson látogatói?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Hány napi látogatás érkezik Mitchell Jamieson oldalára, és mi a várható előrejelzés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Megnézem az adatokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| vas 18 Okt | 0 |
| hét 19 Okt | 0 |
| kedd 20 Okt | 100 |
| sze 21 Okt | 0 |
| csüt 22 Okt | 0 |
| pén 23 Okt | 0 |
| szo 24 Okt | 100 |
| vas 25 Okt | 0 |
| hét 26 Okt | 0 |
| kedd 27 Okt | 0 |
| sze 28 Okt | 0 |
| csüt 29 Okt | 0 |
| pén 30 Okt | 0 |
| szo 31 Okt | 0 |
| vas 1 Nov | 0 |
| hét 2 Nov | 0 |
| kedd 3 Nov | 0 |
| sze 4 Nov | 0 |
| csüt 5 Nov | 0 |
| pén 6 Nov | 0 |
| szo 7 Nov | 0 |
| vas 8 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 9 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 10 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 11 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 12 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 13 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 14 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 15 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 16 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 17 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 18 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 19 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 20 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 21 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 22 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 23 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 24 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 25 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 26 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 27 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 28 Nov (előrejelzés) | 0 |
Mitchell Jamieson: gyakori kérdések
Mely Mitchell Jamieson festmények a legkeresettebbek?
- Nude Saigon az élvonalban áll 400 megtekintéssel (14% a(z) Mitchell Jamieson összes megtekintéséből). A fenti rangsor a top 10 művet mutatja be.
Mennyi az érdeklődés Mitchell Jamieson iránt?
- 2 500 látogatás tizenkét hónapban: 600 a művész oldalon és 1 900 az egyes festményeken.
Milyen típusú Mitchell Jamieson festményeket preferálják a látogatók?
- Egyensúlyos (Színintenzitás): a látogatások 93%-át teszi ki a katalógus 79%-ának.