Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Norman Wilkinson oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Norman Wilkinson: kereslet egy pillantásban
A Norman Wilkinson legnézettebb műve a(z) AllPaintingsStore.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban: The Little Ships at Dunkirk, June 1940: 200 megtekintés, ami a művész összes megtekintésének 4%-át teszi ki. A következő kereslet: London, Midland and Scottish Express Train Being Bombed near Bletchley, October 1940 (The LMS at War Series) és Japan Signs Her Own Death Warrant Attack on Pearl Harbour, 7 December 1941. Norman Wilkinson összesen 5 300 látogatást generált, ebből 1 100 a művész oldalon és 4 200 a jednotlivű festményeken. Csúcsmegoldás: Júl 2026, 4 000 látogatással. A vásárlók számítógépek (87%), telefonok (11%) és tabletek (2%) eszközökön böngésznek. A vásárlók a Lágy árnyékok (Fényerő) irányába tendírással rendelkeznek: ezek a látogatások 18%-át teszik ki, míg a művész katalógusának 8%-át jelenti.
A vásárlók által leggyakrabban megnyitott 10 művész Norman Wilkinson alkotása
A legnézettebb AllPaintingsStore.com művek sorrendje a valós látogatások alapján az elmúlt tizenkét hónapban: Norman Wilkinson művei közül a 10 legnézettebb festmény került a sor đầura.
-
1
The Little Ships at Dunkirk, June 1940, 1940
200 látogatás · 4,0%
-
2
London, Midland and Scottish Express Train Being Bombed near Bletchley, October 1940 (The LMS at War Series), 1940
200 látogatás · 4,0%
-
3
Japan Signs Her Own Death Warrant Attack on Pearl Harbour, 7 December 1941
200 látogatás · 4,0%
-
4
View of Docks with SS 'Duke of Argyll' at Quay (London, Midland and Scottish Railway poster artwork)
200 látogatás · 4,0%
-
5
A Sunderland Flying Boat Rescuing the Crew of a Liberator
200 látogatás · 4,0%
-
6
A Destroyer Sinking a Submarine
200 látogatás · 4,0%
-
7
Barges off Greenwich
200 látogatás · 4,0%
-
8
Portrush from White Rocks
200 látogatás · 4,0%
-
9
HMS 'Cardiff'
200 látogatás · 4,0%
-
10
Hawker Harts of 601 Squadron, 1936
200 látogatás · 4,0%
Mennyi érdeklődést kap Norman Wilkinson havonta?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Megnézem az adatokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 100 |
| Júl 2026 | 500 | 3 500 |
| Aug 2026 | 200 | 400 |
| Sze 2026 | 400 | 200 |
Hány imádrát nézik meg Norman Wilkinson festményeit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen típusú festményeket választanak Norman Wilkinson vásárlói?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Megnézem az adatokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 6,0% | 0,0% |
| Lágy árnyékok | 8,0% | 18,0% |
| Érezhető fényesség | 48,0% | 48,0% |
| Fényerék egyensúlya | 38,0% | 34,0% |
| Fényes | 0,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 42,0% | 50,0% |
| Finom színtónusú | 30,0% | 16,0% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 20,0% | 28,0% |
| Egyértelmű színprészenység | 8,0% | 6,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Semleges tónusok | 59,5% | 64,7% |
| Földszínek | 35,1% | 32,4% |
| Sötét tónusú | 2,7% | 2,9% |
| Monokróm | 2,7% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 28,0% | 36,0% |
| Egyensúlyos | 66,0% | 52,0% |
| Élénk | 6,0% | 12,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 28,0% | 26,0% |
| Lágy | 20,0% | 30,0% |
| Egyensúlyozott | 14,0% | 6,0% |
| Erőteljes kontrasztú | 12,0% | 8,0% |
| Kijelentés | 26,0% | 30,0% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 24,0% | 18,0% |
| Lágyan kevert paletta | 20,0% | 24,0% |
| Egyensúlyozott harmónia | 6,0% | 4,0% |
| Erős színegyüntetés | 18,0% | 16,0% |
| Egységes színpaletta | 32,0% | 38,0% |
Mely Norman Wilkinson alkotások a legkeresettebbek, hónapról hónapra?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Megnézem az adatokat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| War in Pictures An Aircraft… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Shipbuilding | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Mourne Mountains, Sliev… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rock of Cashel (London, Mid… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Japan Signs Her Own Death W… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Harvest Fields, Sperrins | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Air Raid on the Anchorage F… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ireland for Holidays The Gi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Night Action off Cape Matap… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Train Crossing Monsal Dale… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Milyen eszközöket használnak a vásárlók Norman Wilkinson böngészéséhez?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Megnézem az adatokat
| Eszköz | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| számítógépek | 4 600 | 86,8% |
| telefonok | 600 | 11,3% |
| tabletek | 100 | 1,9% |
Mely nyelveken böngésznek a Norman Wilkinson vásárlói?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Megnézem az adatokat
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Olasz | 100 | 50,0% |
| Török | 100 | 50,0% |
Hány napi látogatás érkezik Norman Wilkinson oldalára, és mi a várható előrejelzés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Megnézem az adatokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| hét 21 Sze | 0 |
| kedd 22 Sze | 0 |
| sze 23 Sze | 0 |
| csüt 24 Sze | 0 |
| pén 25 Sze | 100 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 100 |
| csüt 1 Okt | 100 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 100 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 100 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 400 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 100 |
| hét 12 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 13 Okt (előrejelzés) | 100 |
| sze 14 Okt (előrejelzés) | 100 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 100 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 400 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 100 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 100 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 100 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 100 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 100 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 500 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 100 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 100 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 100 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 100 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 100 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 600 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 100 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 100 |
Norman Wilkinson: gyakori kérdések
Mely Norman Wilkinson festmények a legkeresettebbek?
- The Little Ships at Dunkirk, June 1940 az élvonalban áll 200 megtekintéssel (4% a(z) Norman Wilkinson összes megtekintéséből). A fenti rangsor a top 10 művet mutatja be.
Mennyi az érdeklődés Norman Wilkinson iránt?
- 5 300 látogatás tizenkét hónapban: 1 100 a művész oldalon és 4 200 az egyes festményeken.
Milyen eszközökön böngésznek a vásárlók Norman Wilkinson oldalán?
- A vásárlók számítógépek (87%), telefonok (11%) és tabletek (2%) eszközökön böngésznek; a(z) számítógépek eszközök a látogatások 87%-át teszik ki.
Milyen típusú Norman Wilkinson festményeket preferálják a vásárlók?
- Lágy árnyékok (Fényerő): a látogatások 18%-át teszi ki a katalógus 8%-ának.