Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Oscar Bluemner oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Oscar Bluemner: a vásárlók nézőpontja
A vásárlók Cold Spring Harbor gyakrabban nyitják meg, mint bármely más Oscar Bluemner művész alkotását: 200 megtekintés tizenkét hónapban, ami a teljes összeg 25%-a. Ezt követik Blue Rd. (Study for Sun After Rain ) és Somber and Hard. Oscar Bluemner összesen 1 700 látogatást kapott: 1 000 a művész oldalán, 700 pedig a festményeknél. A lendület lelassult: Sze 2026 időszakban 100% -el kevesebb volt a látogatás, mint Aug 2026 időszakban. A legjobb hónap Júl 2026 volt: 1 400 látogatás. A választék egyértelmű: a Lágy (Kontraszt) a látogatások 50%-át teszi ki, pedig a katalógus mindössze 23%-át jelenti.
Oscar Bluemner: a 7 festmény, amit a vásárlók legelőször megnéznek
A Oscar Bluemner legnézettebb 7 festménye a AllPaintingsStore.com oldalán tizenkét hónapban, a legtöbb látogatást elnyert művektől kezdve.
-
1
Cold Spring Harbor, 1896
200 látogatás · 25,0%
-
2
Blue Rd. (Study for Sun After Rain ), 1921
100 látogatás · 12,5%
-
3
Somber and Hard, 1927
100 látogatás · 12,5%
-
4
Sunrise And Mountain, 1928
100 látogatás · 12,5%
-
5
Arising, 1927
100 látogatás · 12,5%
-
6
(Untitled), 1930
100 látogatás · 12,5%
-
7
Lawrence Factory Alley Brick Wilderness, 1931
100 látogatás · 12,5%
Hogyan változnak a Oscar Bluemner oldal látogatásainak száma havi ভিত্তিতে?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Megnyitás a statisztikákhoz
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 100 | 0 |
| Júl 2026 | 700 | 700 |
| Aug 2026 | 200 | 0 |
| Sze 2026 | 0 | 0 |
Hogyan változnak Oscar Bluemner festményeinek megtekintései havi ভিত্তিতে?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mely Oscar Bluemner festmények felelnek meg a vásárlók választásának?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Megnyitás a statisztikákhoz
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 13,6% | 0,0% |
| Lágy árnyékok | 22,7% | 25,0% |
| Érezhető fényesség | 40,9% | 50,0% |
| Fényerék egyensúlya | 18,2% | 25,0% |
| Fényes | 4,5% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 36,4% | 25,0% |
| Finom színtónusú | 18,2% | 25,0% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 27,3% | 37,5% |
| Egyértelmű színprészenység | 18,2% | 12,5% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Földszínek | 43,8% | 33,3% |
| Semleges tónusok | 31,2% | 50,0% |
| Sötét tónusú | 18,8% | 16,7% |
| Pasztell színek | 6,2% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 40,9% | 25,0% |
| Egyensúlyos | 40,9% | 62,5% |
| Élénk | 18,2% | 12,5% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 18,2% | 0,0% |
| Lágy | 22,7% | 50,0% |
| Egyensúlyozott | 0,0% | 0,0% |
| Erőteljes kontrasztú | 27,3% | 25,0% |
| Kijelentés | 31,8% | 25,0% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 36,4% | 37,5% |
| Lágyan kevert paletta | 0,0% | 0,0% |
| Egyensúlyozott harmónia | 9,1% | 12,5% |
| Erős színegyüntetés | 31,8% | 37,5% |
| Egységes színpaletta | 22,7% | 12,5% |
Mely Oscar Bluemner festmények vált érdeklődéssé hónaponként?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Megnyitás a statisztikákhoz
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Old Canal, Red And Blue (Ro… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bath Beach | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Study for Aspiration | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Somber and Hard | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Blue Rd. (Study for Sun Aft… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Little Ferry, N.J., Last Jo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dancing Trees At Night | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Morning Light (Dover Hills,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sketch For Red Storm | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| (Untitled) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Mely nyelveken böngésznek a Oscar Bluemner vásárlói?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Naponta hány látogatása van Oscar Bluemner-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Megnyitás a statisztikákhoz
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| sze 23 Sze | 0 |
| csüt 24 Sze | 0 |
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt | 0 |
| kedd 13 Okt | 0 |
| sze 14 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 0 |
Oscar Bluemner a AllPaintingsStore.com oldalán
Melyik Oscar Bluemner alkotása látja meg a legtöbb látogatót?
- Cold Spring Harbor: 200 megtekintés, a nézettségek 25%-e. 7 festmény helyeződik előtte.
Mekkora Oscar Bluemner közötti közönség?
- 1 700 látogatás tizenkét hónapban: 1 000 a művész oldalon és 700 a festményeken.
Milyen stílusú Oscar Bluemner festmények vonzzák a vásárlókat?
- Lágy (Kontraszt) festmények: a látogatások 50%-át, a katalógus 23%-át teszik ki.