Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Óscar Domínguez oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Óscar Domínguez: a vásárlók nézőpontja
A vásárlók The Hantée house gyakrabban nyitják meg, mint bármely más Óscar Domínguez művész alkotását: 500 megtekintés tizenkét hónapban, ami a teljes összeg 8%-a. Ezt követik Journey's End II és The bulldozer and the Rose. Óscar Domínguez összesen 6 600 látogatást kapott: 2 200 a művész oldalán, 4 400 pedig a festményeknél. A trend pozitív: 350% -el több látogatás Sze 2026 időszakban, mint Aug 2026 időszakban. A legjobb hónap Júl 2026 volt: 5 200 látogatás. Látogatások eszköz szerint: számítógépek (83%), telefonok (15%) és tabletek (2%). A választék egyértelmű: a Lágy árnyékok (Fényerő) a látogatások 42%-át teszi ki, pedig a katalógus mindössze 28%-át jelenti.
Óscar Domínguez: a 10 festmény, amit a vásárlók legelőször megnéznek
A Óscar Domínguez legnézettebb 10 festménye a AllPaintingsStore.com oldalán tizenkét hónapban, a legtöbb látogatást elnyert művektől kezdve.
-
1
The Hantée house
500 látogatás · 8,5%
-
2
Journey's End II
200 látogatás · 3,4%
-
3
The bulldozer and the Rose
200 látogatás · 3,4%
-
4
Grisou 1
200 látogatás · 3,4%
-
5
untitled (9244)
200 látogatás · 3,4%
-
6
Women with boxes of sardines
200 látogatás · 3,4%
-
7
The Lion lightning
200 látogatás · 3,4%
-
8
The red table
100 látogatás · 1,7%
-
9
Woman 1
100 látogatás · 1,7%
-
10
Head of a bull
100 látogatás · 1,7%
Hogyan változnak a Óscar Domínguez oldal látogatásainak száma havi ভিত্তিতে?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Megnyitás a statisztikákhoz
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 200 | 100 |
| Júl 2026 | 1 000 | 4 200 |
| Aug 2026 | 100 | 100 |
| Sze 2026 | 900 | 0 |
Hogyan változnak Óscar Domínguez festményeinek megtekintései havi ভিত্তিতে?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mely Óscar Domínguez festmények felelnek meg a vásárlók választásának?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Megnyitás a statisztikákhoz
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 30,0% | 17,0% |
| Lágy árnyékok | 28,0% | 42,4% |
| Érezhető fényesség | 24,0% | 17,0% |
| Fényerék egyensúlya | 10,0% | 15,2% |
| Fényes | 8,0% | 8,5% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 40,0% | 23,7% |
| Finom színtónusú | 26,0% | 32,2% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 20,0% | 25,4% |
| Egyértelmű színprészenység | 14,0% | 18,6% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Földszínek | 59,5% | 50,0% |
| Semleges tónusok | 21,6% | 25,0% |
| Sötét tónusú | 16,2% | 18,8% |
| Monokróm | 2,7% | 6,2% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 46,0% | 25,4% |
| Egyensúlyos | 40,0% | 50,8% |
| Élénk | 14,0% | 23,7% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 8,0% | 6,8% |
| Lágy | 6,0% | 5,1% |
| Egyensúlyozott | 10,0% | 6,8% |
| Erőteljes kontrasztú | 18,0% | 15,2% |
| Kijelentés | 58,0% | 66,1% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 26,0% | 11,9% |
| Lágyan kevert paletta | 24,0% | 20,3% |
| Egyensúlyozott harmónia | 10,0% | 15,2% |
| Erős színegyüntetés | 28,0% | 42,4% |
| Egységes színpaletta | 12,0% | 10,2% |
Mely Óscar Domínguez festmények vált érdeklődéssé hónaponként?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Megnyitás a statisztikákhoz
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Sewing Machine | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Kite | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Woman 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fish, Still Life | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Red bicicle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| World Map | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Journey's End II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Woman with Writing Desk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Head of a bull | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Milyen eszközökkel érkezik Óscar Domínguez közönsége?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Megnyitás a statisztikákhoz
| Eszköz | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| számítógépek | 5 500 | 83,3% |
| telefonok | 1 000 | 15,2% |
| tabletek | 100 | 1,5% |
Mely nyelveken böngésznek a Óscar Domínguez vásárlói?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Megnyitás a statisztikákhoz
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Spanyol | 400 | 30,8% |
| Angol | 300 | 23,1% |
| Arab | 200 | 15,4% |
| Francia | 200 | 15,4% |
| Cseh | 100 | 7,7% |
| Chinese | 100 | 7,7% |
Naponta hány látogatása van Óscar Domínguez-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Megnyitás a statisztikákhoz
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 200 |
| hét 28 Sze | 200 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 100 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 200 |
| szo 3 Okt | 100 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 300 |
| kedd 6 Okt | 100 |
| sze 7 Okt | 100 |
| csüt 8 Okt | 100 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 100 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt | 0 |
| kedd 13 Okt | 0 |
| sze 14 Okt | 0 |
| csüt 15 Okt | 0 |
| pén 16 Okt | 100 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 4 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 5 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 6 Nov (előrejelzés) | 0 |
Óscar Domínguez a AllPaintingsStore.com oldalán
Melyik Óscar Domínguez alkotása látja meg a legtöbb látogatót?
- The Hantée house: 500 megtekintés, a nézettségek 8%-e. 10 festmény helyeződik előtte.
Mekkora Óscar Domínguez közötti közönség?
- 6 600 látogatás tizenkét hónapban: 2 200 a művész oldalon és 4 400 a festményeken.
Milyen eszközöket használnak Óscar Domínguez látogatói?
- A látogatások megoszlása: számítógépek (83%), telefonok (15%) és tabletek (2%); a legnéresebb számítógépek 83% arányban.
Milyen stílusú Óscar Domínguez festmények vonzzák a vásárlókat?
- Lágy árnyékok (Fényerő) festmények: a látogatások 42%-át, a katalógus 28%-át teszik ki.