Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Patrick Allan Fraser oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Patrick Allan Fraser: kereslet egy pillantásban
A Patrick Allan Fraser legnézettebb műve a(z) AllPaintingsStore.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban: A Scene from 'The Antiquary' (Arbroath High Street): 200 megtekintés, ami a művész összes megtekintésének 17%-át teszi ki. A következő kereslet: Monk Architects és The Artist, His Mother in Law and Wife (triptych, left panel). Patrick Allan Fraser összesen 1 600 látogatást generált, ebből 600 a művész oldalon és 1 000 a jednotlivű festményeken. Csúcsmegoldás: Júl 2026, 1 500 látogatással. A vásárlók a Kijelentés (Kontraszt) irányába tendírással rendelkeznek: ezek a látogatások 33%-át teszik ki, míg a művész katalógusának 12%-át jelenti.
A vásárlók által leggyakrabban megnyitott 10 művész Patrick Allan Fraser alkotása
A legnézettebb AllPaintingsStore.com művek sorrendje a valós látogatások alapján az elmúlt tizenkét hónapban: Patrick Allan Fraser művei közül a 10 legnézettebb festmény került a sor đầura.
-
1
A Scene from 'The Antiquary' (Arbroath High Street)
200 látogatás · 16,7%
-
2
Monk Architects
200 látogatás · 16,7%
-
3
The Artist, His Mother in Law and Wife (triptych, left panel), 1857
100 látogatás · 8,3%
-
4
Arbroath Fisherman
100 látogatás · 8,3%
-
5
A Cell in Arbroath Gaol
100 látogatás · 8,3%
-
6
Unidentified Interior
100 látogatás · 8,3%
-
7
Cottage Interior
100 látogatás · 8,3%
-
8
The Entombment (copy after Titian)
100 látogatás · 8,3%
-
9
At Spindle Rock, Auchmithie, Forfarshire
100 látogatás · 8,3%
-
10
Fisherwoman Returning from Market
100 látogatás · 8,3%
Mennyi érdeklődést kap Patrick Allan Fraser havonta?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Megnézem az adatokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 600 | 900 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sze 2026 | 0 | 100 |
Hány imádrát nézik meg Patrick Allan Fraser festményeit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen típusú festményeket választanak Patrick Allan Fraser vásárlói?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Megnézem az adatokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 70,0% | 58,3% |
| Lágy árnyékok | 18,0% | 16,7% |
| Érezhető fényesség | 10,0% | 25,0% |
| Fényerék egyensúlya | 2,0% | 0,0% |
| Fényes | 0,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 46,0% | 41,7% |
| Finom színtónusú | 30,0% | 33,3% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 22,0% | 16,7% |
| Egyértelmű színprészenység | 2,0% | 8,3% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Földszínek | 89,5% | 88,9% |
| Sötét tónusú | 2,6% | 11,1% |
| Monokróm | 5,3% | 0,0% |
| Semleges tónusok | 2,6% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 68,0% | 75,0% |
| Egyensúlyos | 24,0% | 8,3% |
| Élénk | 8,0% | 16,7% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 32,0% | 25,0% |
| Lágy | 34,0% | 25,0% |
| Egyensúlyozott | 8,0% | 0,0% |
| Erőteljes kontrasztú | 14,0% | 16,7% |
| Kijelentés | 12,0% | 33,3% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 10,0% | 8,3% |
| Lágyan kevert paletta | 6,0% | 8,3% |
| Egyensúlyozott harmónia | 6,0% | 0,0% |
| Erős színegyüntetés | 36,0% | 25,0% |
| Egységes színpaletta | 42,0% | 58,3% |
Mely Patrick Allan Fraser alkotások a legkeresettebbek, hónapról hónapra?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Megnézem az adatokat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Vault, Arbroath Abbey | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Precognoscing 'I canna tell… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Elizabeth Allan Fraser Seat… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Old Cabinet | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Idleness | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Artist, His Mother in L… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Artist, His Mother in L… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Oliver Cromwell Closeted wi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior of St Mary's Churc… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Head of a Dog | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mely nyelveken böngésznek a Patrick Allan Fraser vásárlói?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Hány napi látogatás érkezik Patrick Allan Fraser oldalára, és mi a várható előrejelzés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Megnézem az adatokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt | 0 |
| kedd 13 Okt | 0 |
| sze 14 Okt | 0 |
| csüt 15 Okt | 0 |
| pén 16 Okt | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 4 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 5 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 6 Nov (előrejelzés) | 0 |
Patrick Allan Fraser: gyakori kérdések
Mely Patrick Allan Fraser festmények a legkeresettebbek?
- A Scene from 'The Antiquary' (Arbroath High Street) az élvonalban áll 200 megtekintéssel (17% a(z) Patrick Allan Fraser összes megtekintéséből). A fenti rangsor a top 10 művet mutatja be.
Mennyi az érdeklődés Patrick Allan Fraser iránt?
- 1 600 látogatás tizenkét hónapban: 600 a művész oldalon és 1 000 az egyes festményeken.
Milyen típusú Patrick Allan Fraser festményeket preferálják a vásárlók?
- Kijelentés (Kontraszt): a látogatások 33%-át teszi ki a katalógus 12%-ának.